Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
26. máj 2012

@mycats nesla😀inak ked si spomeniem dozadu,tak maly mal dva a pol roka ,ked sa mala narodila a uz musel pesikovat.nemala som surodenecky kocik.u nas by som asi daleko nezasla s pluskom cez zimu(byvame blizko semmering)

mycats
26. máj 2012

@kilian toho sa bojim najviac, ze zostanem v podstate bez kocika a budem si hlavu strieskat, ze som moju lasenku dala prec a vlacim maleho na rukach 😖

kilian
26. máj 2012

@mycats ked ta predaj nesuri,tak ho nechaj.ja som tiez vymyslala,ze predam plusko a teraz posledne dni som si ho zase zalubila.teraz stoji cam.

mycats
26. máj 2012

@kilian nie, parkovat ma kde a mm nefrfle, tak to je len moja spekulacia 😀 😀 ze by som si za neho kupila nieco krasne na bee 😀
bee je super na leto!! vobec nelutujem!! 😀 😀 ja sa z neho tesim ako male decko!!! nejake nove striesky by mohli byt, nech sa aj ja potesim 😀 este kym mam peniazky 🙂 🙂

kilian
26. máj 2012

@mycats budu nove😉

jessicax
26. máj 2012

@mycats ja budem zimovat s beeckom, iny kocik uz asi ani kupovat nebudem. Minulu zimu tusim u nas ani sneh nebol 😕

mycats
26. máj 2012

@kilian uz mi tecu slinky. nech sme vynimocniiiii 😀

mycats
26. máj 2012

@jessicax len ja mam stokke a co ak napadne sneh? moj maly neprejde ani par metrov 😖 necham asi aj aj, aby som potom nelutovala. ved vzdy ho mozem predat aj v zime 😖
uz som takto predala zappika a potom lutovala az som teda nakoniec kupila bee, co je lepsie 😀 😀

mycats
26. máj 2012

@kilian potom na mna nezabudni pri rozdavani infosky 😀 😀 😀

duplicka
26. máj 2012

@mycats ja som fungovala u nas v zime uplne v pohode a dokonca som mala len fusak bgb a v snehu sa jazdi ok 😉 😉 😉

mycats
26. máj 2012

@duplicka 😀 😀 😀 budem mat nad cim rozmyslat 😀

duplicka
26. máj 2012

@mycats vlastne som ho mala ako jediny kociarik a tu je aj dost snehu 😉 zaaretovala som kolieska a pohoda 😉 😉 😉 😉

kalista
26. máj 2012

@mycats 🙂 🙂 🙂 vy to mate u vas so snehom ako u nas s teplom 😎

mycats
26. máj 2012

@kalista @duplicka - baby dakujem za radu. no necham si to prejst hlavou. u mna bude stokke vzdy nr.1 a bee mi pride fakt ako taky letny kocik, otvoreny, vzdusny, lahucky. do zimy je daleko, tak vzdy mozem zmenit nazor 😀 teraz chodim len s bee, stokke nam ani nechyba. jedine co mi chyba je ten drziak na napoj, uz aby bol tu!!!
😝 😝 😝 tie dodacie lehoty!!! ja neviem na co je dodacia lehota na 19e vec!

kilian
26. máj 2012

@mycats mohla si povedat,kupila by som v obchode a poslala.bol by urcite skor u teba.

mycats
26. máj 2012

@kilian - keby som vedela, ze mas taky speci obchod po ruke :( mne to ale napisali az po objednavke :(
by ma to v zivote nenapadlo, ze to nedrzia skladom

girandi
26. máj 2012

Ahoj baby, nemáte náhodou niektorá na predaj na športovú časť-sedačku BGB Cameleon poťah oranžovej farby, model 2012, je skoro ako červená.Velmi by som ju potrebovala. Ďakujem

mycats
27. máj 2012

https://www.modrykonik.sk/shopy/deky-zavinovack... a limetkova do mojho bee je kde?? :(

mycats
27. máj 2012

Baby, neviete nejaky dobry typ na limetkovu deku alebo letny fusak do bee 🙂 🙂 pripadne nieco co by sa hodilo??

mycats
27. máj 2012

@andrea999 dakujem! 🙂

mycats
28. máj 2012

@tyrra nad touto som asi najviac premyslala 🙂

elelel
28. máj 2012

@mycats napriklad elodie details kolekcia retro, maju aj tenku aj hrubu deku a zimny fusak

mycats
28. máj 2012

@elelel 😀 😀 veru, aj ten som pozerala 😀 a aj deku som nasla.
http://www.babymarket.sk/sk/6137/2222/elodie-de...
http://www.babymarket.sk/sk/6134/1845/elodie-de...
len fusacik mi je asi zbytocny, v zime budem so stokke a tam uz zimnu vybavu mam 🙂

elelel
28. máj 2012
elelel
28. máj 2012
mycats
28. máj 2012

@elelel a skusala si ju?? aky je to material? nezmolkuje sa? ja by som chcela taku chlpatu, krasnu 😀

elelel
28. máj 2012

@mycats vyborna kvalita mam ju, len iny vzor,odporucam 🙂

elelel
28. máj 2012

ak teda myslis tu hrubu retro, lebo tieto dalsie to su tenke bavlnene deky na leto...