• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

9. októbra 2017 
@elelel ja by som tu uplne prvu z babymarketu vzala, tu taku s limetkovym podkladom a tmavsi vzorovany vrh
28. máj 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
Ja cakam dvojicky a budeme objednavat bugaboo donkey twin....strasne sa mi paci, ma uplne lahke ovladanie, tak sa tesim :slight_smile::slight_smile:
Chcela by som do hlbokych vaniciek 2 zimne fusaky z kolekcie paul frank, len sa neviem k nim dopatrat....neviete poradit??
28. máj 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zojaaa nie som si istá, že do nich tie fusaky narveš....tie vaničky sú značne užšie ako pri cameleone. :sunglasses: Možno skôr by som na tvojom mieste do nich kúpila tie cocony.
A športové sedáky sú úplne minimalistické tak do 1 roka. Bibi ako 1,5 ročná by sa v kombinéze už do šporťáka donkey pohodlne nezmestila- strašne úzke majú tie sedáky :sunglasses:
Preto som ani Donkey nekúpila, ale babyjogger city select.
28. máj 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. máj 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@danula2 Dakujeeeem!!! idem ich detailne pokukat!!! :grinning:
28. máj 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danula2 pozeram tu decku, to je fleece??
28. máj 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats nie je to taky jemny material, taky hladky, jemny, neviem co to je :confounded:
28. máj 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danula2 mikrovlakno by to este mohlo mat. ak to ma take chlpky, tak to by to mohlo byt :grinning:
28. máj 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ak najdem v kosi stitky pozriem zlozenie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. máj 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danula2 dakujeeeem, si zlata!!! :grinning: :grinning:
28. máj 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats vraj zamat- tak pisu v popise ze zamatova deka. Ja ju mam v bodkovom.

@danula2 perfis ste vybaveny :slight_smile: a ta podlozka je tiez super, co som bola naposledy v aladine nemali, musim ist kuk znova niekedy :wink:
28. máj 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 ivi ani tam nechod, alebo nechaj doma kreditku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak som jozka navnadila ze poobjednaval aj fusaky :grinning: :grinning: , v lete :sunglasses: a udajne mu to super ide
ked moj mm vychladne kupim aj fusak k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 uz je vcela?
28. máj 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 a spokojna??? mam ju kupit? :grinning:
28. máj 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats najlepsia deka! Periem ju dokolecka a je stale taka ista :slight_smile:))

@danula2 ten fusak som mala aj retro aj bodkovy.. Ja ked tak ten s kozusinou na zimu- mozno pasikovy.

@kilian ee.. Hlavna vec ze uz mam doma strechu na vcelu.. Ale vsetko bude v dohladnej dobe - chcem allblack, musim setrit :/ a nedrazdit chlapa doma :grinning:
28. máj 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boska79 dakujeeeem!!! tak uz aj ja budem mat srdco na mieste :grinning:
28. máj 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte maminky. prosim vas viete mi poradit, chcela by som pouzivat kocik bugaboo bee uz od narodenia babatka, chcela by som si donho dokupit tu novorodenecku vlozku, avsak nepoznam nikoho kto s tym ma nejake skusenosti, preto som sa chcela na to popytat. myslite, ze je to naozaj v pohode pre male cerstvo narodene babo? a taktiez by ma zaujimalo, ak teda mate niektora mamina s tym skusenosti, ci je ta novorodenecka vlozka pevna alebo makka a ci sa v nej da aj babo prenasat? su na nej nejake drziaky, za ktore sa da potom babatko aj v tom preniest? je to ako trvdsie ako vanicka kocika alebo je to ako fusak a babatko v tom z kocika nemozem vybrat a preniest si ho?... vopred velmi pekne dakujem za odpoved a pomoc :wink:
28. máj 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy :wink: pouzivate niektora tu slnecnu striebornu striesku na bee+ ?je to dobra vec?uvazujem o kupe,len neviem ci je dobra...a este ake to madlo geslein pasuje na plusko?dakujem :slight_smile:
28. máj 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@parhelie ja si myslim ze nie je vhodne pre novorodenca... Urcite nie, babatko nema chrbatik v rovine a kociar je dost Otvoreny...
28. máj 2012 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janika84 Gesslein Swift a ja slnecnu nemam.... :wink: ale podla mna nie je to az take najhorsie..tiez nad nou uvazujem aj ked sa mi nepaci.....len sa bojim ze ju nevyuzijeme, lebo striesky aj tak nosime iba stiahnute....Lepsia vec pre mna ako slnecnik... :wink:
28. máj 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka1987 dakujem za odpoved. a nevies ako je to s tou novorodeneckou vlozkou co sa tyka tvrdosti?
29. máj 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@parhelie tak to neviem ale ten kociar je dost otvoreny pre babatka, neviem ci by nejaka vlozka pomohla...
29. máj 2012 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ktore ste kupovali bee+ nedavno, ten rok. Ma este bee-cko problem s tymi kolieskami alebo to nejako poriesili?? Myslim okrem tych podloziek?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aka mnam je ta Denimova strieska, asi si ju kupime na jesen :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
29. máj 2012 o 10:49 • aanetta
@aanetta - to je cierna strieska alebo denimova? to zlte podsitie je zaujimave :grinning:
29. máj 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats denimova :wink:
29. máj 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aanetta :grinning: :grinning: lebo vzdy som ju videla podsitu len tmavou latkou, zltou este nie :grinning:
29. máj 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats to je handmade takze ako si to nakombinujes tak Ti to neaka sikovna mamina usije
29. máj 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 :grinning: si mi teraz normalne precitala myslienky :grinning: :grinning:
29. máj 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok