Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mycats
28. máj 2012

@elelel ja by som tu uplne prvu z babymarketu vzala, tu taku s limetkovym podkladom a tmavsi vzorovany vrh

zojaaa
28. máj 2012

Ahojte,
Ja cakam dvojicky a budeme objednavat bugaboo donkey twin....strasne sa mi paci, ma uplne lahke ovladanie, tak sa tesim 🙂🙂
Chcela by som do hlbokych vaniciek 2 zimne fusaky z kolekcie paul frank, len sa neviem k nim dopatrat....neviete poradit??

bebel
28. máj 2012

@zojaaa nie som si istá, že do nich tie fusaky narveš....tie vaničky sú značne užšie ako pri cameleone. 😎 Možno skôr by som na tvojom mieste do nich kúpila tie cocony.
A športové sedáky sú úplne minimalistické tak do 1 roka. Bibi ako 1,5 ročná by sa v kombinéze už do šporťáka donkey pohodlne nezmestila- strašne úzke majú tie sedáky 😎
Preto som ani Donkey nekúpila, ale babyjogger city select.

danula2
28. máj 2012

@mycats 😉

mycats
28. máj 2012

@danula2 Dakujeeeem!!! idem ich detailne pokukat!!! 😀

mycats
28. máj 2012

@danula2 pozeram tu decku, to je fleece??

danula2
28. máj 2012

@mycats nie je to taky jemny material, taky hladky, jemny, neviem co to je 😖

mycats
28. máj 2012

@danula2 mikrovlakno by to este mohlo mat. ak to ma take chlpky, tak to by to mohlo byt 😀

danula2
28. máj 2012

@mycats ak najdem v kosi stitky pozriem zlozenie 😅 😅 😅 😅

mycats
28. máj 2012

@danula2 dakujeeeem, si zlata!!! 😀 😀

boska79
28. máj 2012

@mycats vraj zamat- tak pisu v popise ze zamatova deka. Ja ju mam v bodkovom.

@danula2 perfis ste vybaveny 🙂 a ta podlozka je tiez super, co som bola naposledy v aladine nemali, musim ist kuk znova niekedy 😉

danula2
28. máj 2012

@boska79 ivi ani tam nechod, alebo nechaj doma kreditku 😀 😀 😀 😀

tak som jozka navnadila ze poobjednaval aj fusaky 😀 😀 , v lete 😎 a udajne mu to super ide
ked moj mm vychladne kupim aj fusak k tomu 😝 😝

kilian
28. máj 2012

@boska79 uz je vcela?

mycats
28. máj 2012

@boska79 a spokojna??? mam ju kupit? 😀

boska79
28. máj 2012

@mycats najlepsia deka! Periem ju dokolecka a je stale taka ista 🙂))

@danula2 ten fusak som mala aj retro aj bodkovy.. Ja ked tak ten s kozusinou na zimu- mozno pasikovy.

@kilian ee.. Hlavna vec ze uz mam doma strechu na vcelu.. Ale vsetko bude v dohladnej dobe - chcem allblack, musim setrit :/ a nedrazdit chlapa doma 😀

mycats
28. máj 2012

@boska79 dakujeeeem!!! tak uz aj ja budem mat srdco na mieste 😀

parhelie
28. máj 2012

ahojte maminky. prosim vas viete mi poradit, chcela by som pouzivat kocik bugaboo bee uz od narodenia babatka, chcela by som si donho dokupit tu novorodenecku vlozku, avsak nepoznam nikoho kto s tym ma nejake skusenosti, preto som sa chcela na to popytat. myslite, ze je to naozaj v pohode pre male cerstvo narodene babo? a taktiez by ma zaujimalo, ak teda mate niektora mamina s tym skusenosti, ci je ta novorodenecka vlozka pevna alebo makka a ci sa v nej da aj babo prenasat? su na nej nejake drziaky, za ktore sa da potom babatko aj v tom preniest? je to ako trvdsie ako vanicka kocika alebo je to ako fusak a babatko v tom z kocika nemozem vybrat a preniest si ho?... vopred velmi pekne dakujem za odpoved a pomoc 😉

janika84
28. máj 2012

ahojte maminy 😉 pouzivate niektora tu slnecnu striebornu striesku na bee+ ?je to dobra vec?uvazujem o kupe,len neviem ci je dobra...a este ake to madlo geslein pasuje na plusko?dakujem 🙂

patka1987
28. máj 2012

@parhelie ja si myslim ze nie je vhodne pre novorodenca... Urcite nie, babatko nema chrbatik v rovine a kociar je dost Otvoreny...

tanija133
28. máj 2012

@janika84 Gesslein Swift a ja slnecnu nemam.... 😉 ale podla mna nie je to az take najhorsie..tiez nad nou uvazujem aj ked sa mi nepaci.....len sa bojim ze ju nevyuzijeme, lebo striesky aj tak nosime iba stiahnute....Lepsia vec pre mna ako slnecnik... 😉

parhelie
29. máj 2012

@patka1987 dakujem za odpoved. a nevies ako je to s tou novorodeneckou vlozkou co sa tyka tvrdosti?

patka1987
29. máj 2012

@parhelie tak to neviem ale ten kociar je dost otvoreny pre babatka, neviem ci by nejaka vlozka pomohla...

mycats
29. máj 2012

Baby, ktore ste kupovali bee+ nedavno, ten rok. Ma este bee-cko problem s tymi kolieskami alebo to nejako poriesili?? Myslim okrem tych podloziek?? 😝

mycats
29. máj 2012

Aka mnam je ta Denimova strieska, asi si ju kupime na jesen 😀 😀 😀

aanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mycats
29. máj 2012

@aanetta - to je cierna strieska alebo denimova? to zlte podsitie je zaujimave 😀

aanetta
29. máj 2012

@mycats denimova 😉

mycats
29. máj 2012

@aanetta 😀 😀 lebo vzdy som ju videla podsitu len tmavou latkou, zltou este nie 😀

boska79
29. máj 2012

@mycats to je handmade takze ako si to nakombinujes tak Ti to neaka sikovna mamina usije

mycats
29. máj 2012

@boska79 😀 si mi teraz normalne precitala myslienky 😀 😀