• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
ahoj ... ja ho mam a je super , nemam ziadny problem , je lahky a dokonca aj na korcule s nim chodim , kedze ma rucnu brzdu :wink: Ma 2 roky zaruku , ak sa bojis zavady ...ale cokolvek sa ti na nom pokazi - dielik v pohode kupis od kolies po striesku . Cameleon sa vola preto ,ze mozes skombinovat dve farbu uz pri kupe- vanicka cierna strieska cervena ... podla vyberu ... mozes mat ruzovu pri dievcatku a pri druhom si mozes dokupit modru ak by bol chlapcek ... xi-xi
...vrelo odporucam ...
29. máj 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sophiastella korculovat s cameleonom? :sweat_smile:
29. máj 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sophiastella @boska79 Aj ja korculujem s cameleonom :slight_smile:
29. máj 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znám holčinu co bruslí i se stokke :grinning: takže proč ne...
29. máj 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boska79 aj ja pozeram :grinning:
29. máj 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to sa cudujem.. Ale sa nevyjadrujem :P
29. máj 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja by som urcite neriskovala a nekorculovala s cameleonom.a je to aj v papieroch jasne napisane
@boska79 ...
29. máj 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no, tak já bych s tím na brusle taky nejela, ale lidi zkouší a asi jim to vyhovuje :grinning:
29. máj 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sophiastella
@tucika
aj tu v SC je dosť vyšinutých matiek, čo korčuľjú napríklad s plikom.
Ja trvám na tom, že na korčule jedine cyklovozík s brzdou. :zipper_mouth: ten je bezpečný - aj keď sa nedajbože prevráti alebo doň niekto narazí...dieťaťu sa nič nestane. :sunglasses:
29. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boska79 @ivett @kilian - ja by som mala stach. a pri mojich schopnostiach na korculiach by som bola prva v jarku aj s kocikom :grinning:
29. máj 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 @duplicka - baby kde si kupujete doplnky na bee-cko :slight_smile: boska len buduce doplnky :slight_smile:
29. máj 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats
@bebel presne ako pises :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats no ja mam nieco z de aj z nl , nieco aj odtial z mk, ale od kamosiek :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a na plusko toho vela nemam, len cervenu, ciernu a off white, cerv cocoon a tu striebornu a fusak 2x, no nakoniec nejako az az :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka - ja som teraz objednavala nieco z kociky.sk, ale oni maju nulovu ponuku. a este kocikomania.sk som nasla. nejaku peknu striesku by som chcela :grinning: len ta denimova strieska stoji 70e, tu napr.
29. máj 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ja moc toho nechcem.. Jednu strechu uz mam doma, a uz len drziak na napoj si objednam spolu s kocikom.. Ja som leniva strechy menit..
29. máj 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A stale neviem ci allblack alebo denim.. Uz nech ma muz volnejsie v robote- mu ukazem obrazky nech vyberie on... Ja bych najradsej oba
29. máj 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 ved ja chcem nejaku novu limitku a denim a budem spokojna :grinning: :grinning:
29. máj 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 ja by som sla do allblack, denim si mozes dokupit :grinning:
29. máj 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats len mne sa aj Obe konstrukcie luubia :D
30. máj 2012 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 :grinning: :grinning: :grinning: tak kup allblack a ja ti predam moje strieborne a kupim si allblack :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,koupila jsem si použitý bugaboo cameleon.Má černou boudičku,která je vyšisovaná od sluníčka a tak jsem si říkala,že bych ji zkusila obarvit černou barvou.Myslíte,že to půjde? Díky
30. máj 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemsim já myslím že jo, ještě se to pak nakládá do octa pro ustálení barvy.. vůbec bych se toho nebála :wink:

btw. mám na prodej cameleona kdo by měl zájem, celkem to spěchá..
30. máj 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@deyana já si říkám,že když se to nepovede,tak si nechám ušít novou neoriginální stříšku,ale zas mi je líto,že tam nebude ten znáček :slight_smile: Vyzkouším a uvidím.Díky :wink:
30. máj 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ake je bee v zime?
30. máj 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky! Jak jste spokojene se stinitkem na Cameleon? Cetla jsem dost rozporuplne nazory, tak by me jeste zajimaly ty vase :sweat_smile: Dekuju za odpovedi! :slight_smile:
30. máj 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
30. máj 2012 o 17:40 • hanahana7
da sa dohodnut este :grinning: nedaju sa mazat prispevky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. máj 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
30. máj 2012 o 19:29 • domigb
Nasla som vystuze do striesky na bee+ za super cenu - v prepocte to vychadza na cca 5 € :astonished: lenze problem je, ze neshipuju na SK:frowning2:
Ak by si to ale niekto vedel dopravit, tak mozno sa vam to zide http://www.bugababy.se/lang-en/bee-reservdelar/50-sufflettbagar-bugaboo-bee-plus.html
30. máj 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj ahoj, baby kt.chodite lietadlom, ako balite bee? je aj ina moznost ako kupit tu origos tasku na bee? je nejaka ina a lacnejsia-nejaky fejk? :grinning: dakujem
30. máj 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok