• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

27. mája 2017 
kocik bugaboo mam odskusany. mam odskusany aj cameleon aj bee. a Bee je vyborny s vlozkou do kocika.
30. máj 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Veci na predaj patria do bazaru!”
@hanahana7 hned Ti napisu, ze diskusia nesluzi na predaj... :-\
30. máj 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janocka Posielaju do Nemecka, no postovne je 150 korun, takze spolu to vyjde na 26 Eur. Mozno keby sa nas nazbieralo viac a rozdelili by sme si postovne by sa nam to oplatilo, kolko stoja normalne?
30. máj 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka na CZ MMB to stoji dakych 800Kč alebo aj viac. Nie som si uz ista, no ked spm to pred par tyzdnami prepocitavala, vychadzalo to v prepocte cca 35€.
Ked to poslu do D, potom este postovne na SK, to sa predrazi:frowning2:
30. máj 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niekto ciernu podlozku do bee? tu novu? :confused: :confused: :confused:
30. máj 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanahana7 tiez rozmyslam ako budem o par mesiacov prepravovat Bee lietadlom, chcem totiz aby mi z neho nieco aj zostalo po vylozeni z lietadla:grinning:
Pozerala som tie kufre, dobre to vyzera, no nechcem vyhodit 100€ za nieco co pouzijem mozno 5x:-/
30. máj 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janocka Tak to je ina palka :frowning2: My ideme koncom juna na Slovensko, tak ak to nesuri, viem to poslat odtial a postovne by nebolo take hrozne. Len ci by nas bolo viac, idem skusit zistit, ako je to s tym postovnym zo Svedska.
30. máj 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janocka ale hlavne potom to doma skladovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janocka Tak beriem spat, teraz som si vsimla, ze tam maju delivery time 3-6 tyzdnov, to sa do konca juna asi ani nestihne :frowning2:
30. máj 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka mam kamosku priamo v S, tak sa jej skusim opytat ci mi to neposle.
@janocka rozmyslam ze by som aspon sedak zobrala na palubu k sebe.. :sweat_smile: by som ho supla do tasky pri lietadle..
@janocka Tak to budes mat urcite najlepsie, pre mna az take nevyhnutne nie su, momentalne nam bee aj tak stoji nevyuzite.
30. máj 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanahana7 ja rozmyslam, ze ho do tej "potravinovej" folie dam na letisku zabalit, aspon aka-taka ochrana. Mam all black a bojim sa, ze ked ho doskriabu, tak skrabance budu strieborne a teda viditelne. Ta cierna farba je asi len nater na striebornej konstrukcii; ci?
30. máj 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka
@janocka neveim ci dobre vidim ale pri tych tyckach je obrazok stareho bee
30. máj 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janocka ale pisu ze plusko :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janocka ano ano..to som rozmyslala tiez..aspon spinavy by nebol a pod..len ktovie ci to na vsetkych letiskach maju..ja pojdem do turecka..wien by mohli mat ale turecko nefim nefim
30. máj 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hanahana7 ja este neviem kam pojdeme, ale TR je v uzsom vybere. A podla mna to tam budu mat. Budem vyberat dovolenkovu destinaciu podla toho ci maju "balice":grinning:

@duplicka pisu, ze plus, tak im verim:sweat_smile:
30. máj 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mily administrator, ak tu tak prekazal moj prispevok o vlozke do bee tak napriklad par stran do zadu niekto ponuka na predaj cameleon :confused: dakujem.to je vsetko.
30. máj 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, chcem sa vratit spat k problemu s bee+ a kolieskami. kto kupoval bee-cko v r. 2012? poriesilo bugaboo tento problem???
Medzi bee a bee+ nie je vela rozdielov
30. máj 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa najviac pacia inzeraty :grinning: v kazdom je napisane, ze prave to predavane bee+ nemalo tento problem :grinning: :grinning:
30. máj 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats je tam kopec rozdielov..............sedačka aj strieška je úplne iná, iný spôsob uchytávania/otáčania sedačky (pri starom je zložitejšie). Staré bee nemá výsuvný chrbátik, má užší sedák, zavadzajúce bočnice, plno dier v chrbtovej opierke, cez ktoré fučí... a striešku, ktorá bráni dieťaťu vo výhľade.
30. máj 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ja myslim ohladne rozdielu, ktory sposobil ten problem s kolieskami.
:grinning: :grinning: inak plne suhlasim, ze bee+ je v mnohych smeroch lepsie.
asi som sa zle vyjadrila :grinning:
30. máj 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats a este ine kolieska dizajnovo , a nove ma aj kolmejsi sed...na starom bola poloha sed viac sikma.... :wink: ano a stare Bee nemalo nikdy problem s kolieskami,ale zasa malo problem s brzdou....
30. máj 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 tie problémy s kolieskami podľa mňa spôsobilo práve to mierne posunuté ťažisko :sunglasses:
30. máj 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bebel to si myslim aj ja a to, ze ubrali to spevnenie v klbe ako sa sklada bee, nad sedackou. starsie bee to tam ma trosku inak
30. máj 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel @tanija133 - mna by osobne ale zaujimalo ci to bugaboo nejako poriesilo okrem podloziek, ktore pribaluju ku kociku? Ci nove bee-cka, 2012ky, to uz nemaju.
30. máj 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel Neviem, mozno, ale tie nove to uz nerobia? mylsim 2012, lebo co som pocula, tak stale posielaju aj tie pruzky....
@mycats ale tie tesniace vlozky pomohlil..... :wink:
30. máj 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja si myslim, ze bee nie je prave najlacnejsi golfacik a tie kolieska by bugaboo malo poriesit na trvalo. Pytam sa to do buducnosti, keby som nahodou menila za allblack :grinning:
30. máj 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 jj, tie podlozky pomozu, ale aj tak.... je to taka vec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 ja som prave tu tusim od niekoho citala, ze stale to je poriesene len kruzkami
30. máj 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok