Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hanahana7
30. máj 2012

kocik bugaboo mam odskusany. mam odskusany aj cameleon aj bee. a Bee je vyborny s vlozkou do kocika.

boska79
30. máj 2012

@hanahana7 hned Ti napisu, ze diskusia nesluzi na predaj... :-\

pallacinka
30. máj 2012

@janocka Posielaju do Nemecka, no postovne je 150 korun, takze spolu to vyjde na 26 Eur. Mozno keby sa nas nazbieralo viac a rozdelili by sme si postovne by sa nam to oplatilo, kolko stoja normalne?

janocka
30. máj 2012

@pallacinka na CZ MMB to stoji dakych 800Kč alebo aj viac. Nie som si uz ista, no ked spm to pred par tyzdnami prepocitavala, vychadzalo to v prepocte cca 35€.
Ked to poslu do D, potom este postovne na SK, to sa predrazi☹

hanahana7
30. máj 2012

mate niekto ciernu podlozku do bee? tu novu? 😕 😕 😕

janocka
30. máj 2012

@hanahana7 tiez rozmyslam ako budem o par mesiacov prepravovat Bee lietadlom, chcem totiz aby mi z neho nieco aj zostalo po vylozeni z lietadla😀
Pozerala som tie kufre, dobre to vyzera, no nechcem vyhodit 100€ za nieco co pouzijem mozno 5x:-/

pallacinka
30. máj 2012

@janocka Tak to je ina palka ☹ My ideme koncom juna na Slovensko, tak ak to nesuri, viem to poslat odtial a postovne by nebolo take hrozne. Len ci by nas bolo viac, idem skusit zistit, ako je to s tym postovnym zo Svedska.

hanahana7
30. máj 2012

@janocka ale hlavne potom to doma skladovat 😝 😝

pallacinka
30. máj 2012

@janocka Tak beriem spat, teraz som si vsimla, ze tam maju delivery time 3-6 tyzdnov, to sa do konca juna asi ani nestihne ☹

janocka
30. máj 2012

@pallacinka mam kamosku priamo v S, tak sa jej skusim opytat ci mi to neposle.

hanahana7
30. máj 2012

@janocka rozmyslam ze by som aspon sedak zobrala na palubu k sebe.. 😅 by som ho supla do tasky pri lietadle..

pallacinka
30. máj 2012

@janocka Tak to budes mat urcite najlepsie, pre mna az take nevyhnutne nie su, momentalne nam bee aj tak stoji nevyuzite.

janocka
30. máj 2012

@hanahana7 ja rozmyslam, ze ho do tej "potravinovej" folie dam na letisku zabalit, aspon aka-taka ochrana. Mam all black a bojim sa, ze ked ho doskriabu, tak skrabance budu strieborne a teda viditelne. Ta cierna farba je asi len nater na striebornej konstrukcii; ci?

duplicka
30. máj 2012

@pallacinka
@janocka neveim ci dobre vidim ale pri tych tyckach je obrazok stareho bee

duplicka
30. máj 2012

@janocka ale pisu ze plusko 😀 😀 😀

hanahana7
30. máj 2012

@janocka ano ano..to som rozmyslala tiez..aspon spinavy by nebol a pod..len ktovie ci to na vsetkych letiskach maju..ja pojdem do turecka..wien by mohli mat ale turecko nefim nefim

janocka
30. máj 2012

@hanahana7 ja este neviem kam pojdeme, ale TR je v uzsom vybere. A podla mna to tam budu mat. Budem vyberat dovolenkovu destinaciu podla toho ci maju "balice"😀

@duplicka pisu, ze plus, tak im verim😅

hanahana7
30. máj 2012

mily administrator, ak tu tak prekazal moj prispevok o vlozke do bee tak napriklad par stran do zadu niekto ponuka na predaj cameleon 😕 dakujem.to je vsetko.

mycats
30. máj 2012

Baby, chcem sa vratit spat k problemu s bee+ a kolieskami. kto kupoval bee-cko v r. 2012? poriesilo bugaboo tento problem???
Medzi bee a bee+ nie je vela rozdielov

mycats
30. máj 2012

Mne sa najviac pacia inzeraty 😀 v kazdom je napisane, ze prave to predavane bee+ nemalo tento problem 😀 😀

bebel
30. máj 2012

@mycats je tam kopec rozdielov..............sedačka aj strieška je úplne iná, iný spôsob uchytávania/otáčania sedačky (pri starom je zložitejšie). Staré bee nemá výsuvný chrbátik, má užší sedák, zavadzajúce bočnice, plno dier v chrbtovej opierke, cez ktoré fučí... a striešku, ktorá bráni dieťaťu vo výhľade.

mycats
30. máj 2012

@bebel ja myslim ohladne rozdielu, ktory sposobil ten problem s kolieskami.
😀 😀 inak plne suhlasim, ze bee+ je v mnohych smeroch lepsie.
asi som sa zle vyjadrila 😀

tanija133
30. máj 2012

@mycats a este ine kolieska dizajnovo , a nove ma aj kolmejsi sed...na starom bola poloha sed viac sikma.... 😉 ano a stare Bee nemalo nikdy problem s kolieskami,ale zasa malo problem s brzdou....

bebel
30. máj 2012

@tanija133 tie problémy s kolieskami podľa mňa spôsobilo práve to mierne posunuté ťažisko 😎

mycats
30. máj 2012

@bebel to si myslim aj ja a to, ze ubrali to spevnenie v klbe ako sa sklada bee, nad sedackou. starsie bee to tam ma trosku inak

mycats
30. máj 2012

@bebel @tanija133 - mna by osobne ale zaujimalo ci to bugaboo nejako poriesilo okrem podloziek, ktore pribaluju ku kociku? Ci nove bee-cka, 2012ky, to uz nemaju.

tanija133
30. máj 2012

@bebel Neviem, mozno, ale tie nove to uz nerobia? mylsim 2012, lebo co som pocula, tak stale posielaju aj tie pruzky....
@mycats ale tie tesniace vlozky pomohlil..... 😉

mycats
30. máj 2012

Ja si myslim, ze bee nie je prave najlacnejsi golfacik a tie kolieska by bugaboo malo poriesit na trvalo. Pytam sa to do buducnosti, keby som nahodou menila za allblack 😀

mycats
30. máj 2012

@tanija133 jj, tie podlozky pomozu, ale aj tak.... je to taka vec 😝 😝

mycats
30. máj 2012

@tanija133 ja som prave tu tusim od niekoho citala, ze stale to je poriesene len kruzkami