Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

pallacinka
31. máj 2012

Ja som objednavala 2 kociky vo februari a obidvom kolieska vibruju a k obom boli pribalene kruzky. Takze az tak uplne poriesene to nie je. Je tu vobec niekto komu to bee+ nerobilo?

janocka
31. máj 2012

@mycats na mojom kolieska nevibruju. Boli pribalene aj tie kruzky, no zatial som ich nepouzika

mycats
31. máj 2012

@janocka aj ked rychlo cuvas???

mycats
31. máj 2012

@pallacinka takze este februarove kolieska vybrovali. tu dolu pod nami je janocka, ktorej nevybruju. no ale ked jej pribalili pruzky, tak je jasne, ze problem je nevyrieseny a bee ma stale tento problem.

pallacinka
31. máj 2012

@mycats Nam vibruju iba ked s nim ideme rychlo a je prazdny, ked v nom mala sedi tak nie. Cuvat sme neskusali 🙂

mycats
31. máj 2012

@pallacinka - to iste robil moj, takze tie mamicky co si myslia, ze im kolieska nevibruju sa len mozno nedostali do situacie, aby sa to prejavilo. moj to robil hlavne pri rychlom cuvani, prisla som na to pri uspavani maleho ked beham hore-dole s kocikom 😀 inak by som si aj ja myslela, ze moje kolieska nevibruju 😀
no a prazdny vibruje hlavne na nakupoch po tej krasnej hladkej dlazbe a avione 😀 😀

janocka
31. máj 2012

@mycats rychlo som este necuvala, lebo sa bojim, ze maleho aj s kociarom vykotim😅 mam ho este len 2 tyzdne a este som si nezvykla, ze je 2x taky lahky ako predchadzajuci kocik, preto sa bojim, ze pri rychlom cuvani sa vykoti. Cuvam opatrne

pallacinka
31. máj 2012

@mycats Vsak prave, tiez si myslim, ze to tak bude, my sme na to prisli az neskor, ked mm isiel po malu s kocikom do skolky a mal ho prazdny. Dovtedy som bola vysmiata, ze vsak nam tie kolecka nic nerobia 😀

boska79
31. máj 2012

To este stale nemaju poriesene??? 😕 😕 😕
No zlate brio.... 😀

mycats
31. máj 2012

@pallacinka 😀 😀 ja som si to myslela az jeden den 😀 prisla som na to hned. maly sa do neho pytal spinkat. ale inak by som o tom tiez nevedela 😀

mycats
31. máj 2012

@boska79 ocividne nie, stale funguju tie kruzky. ale zaberaju, teda aspon u mna je od vtedy klud a kocik ide ako ma

mycats
31. máj 2012

@janocka 😀 😀 ja mam stokke a tiez som prve minuty nevedela, ze co s tym kocikom. vyzera tak krehko v porovnani so sportiakom 😀 . ja som na to prisla uplne nahodou, vonku isiel bez problemov, lahucko, dobre sa ovladal. take male stokke 😀

pallacinka
31. máj 2012

@boska79 Tak tak, brio je dokonale, tomu sa fakt nic vycitat neda 🙂

pallacinka
31. máj 2012

@mycats No mozno keby nebolo mojho muza tak o tom stale neviem, no nebolo by mi lepsie? 😀

mycats
31. máj 2012

@pallacinka 😀 😀 😀 lepsie o tom vediet ked ho mas v zaruke ako potom to zistit po dvoch rokoch

martinano
31. máj 2012

Baby mne nevibruje a to uz bude mat dva roky na jesen, raz som si to vsimpla len, ked muz s malym utekal, ani, ked idem rychlo to nerobi, dufam, ze uz ani nebude 😒

boska79
31. máj 2012

@pallacinka lezie bordel do kosika z koleciek, polohovanie na pasik a niekomu pride ta konstrukcia ako kosacka 😀 😀 ale to su drobnosti... ziadny kocik nieje idealny, len brio je skoro ideal 😎

pallacinka
31. máj 2012

@martinano Super, tak to mas asi stastie 🙂

pallacinka
31. máj 2012

@boska79 Bordel v kosiku nam vyriesila taska, polohovanie na pasik mne neprekaza a kosackova konstrukcia je vec vkusu- mne sa paci 🙂 Mne na nom fakt nic nevadi, trosku smola, lebo nemam dovod skusat dalsie kociky 🙂

ivett
31. máj 2012

koukám, že tu je řeč o Brio, brousím si na něj zuby u druhého dítka, zatím to je jediný kočár, co jsem ještě neměla a láká mě 😀

mycats
31. máj 2012

@martinano jj, tak to si mala stastie 😀

mycats
31. máj 2012

@martinano - a ty mas ciernu alebo striebornu konstrukciu? 😀

martinano
31. máj 2012

@boska79 ivka bordel v kosiku mam aj v came, to tam nafuka do kazdeho
@mycats mam striebornu
@pallacinka no len aby to nezacal robit

boska79
31. máj 2012

@martinano z bria z koleciek odfrkuje vsetko do kosika rovno- ale tak jasne ze to je detail.. Do camu tak neslo..

pallacinka
31. máj 2012

@martinano Ja si myslim, ze uz ti to robit nezacne, to by bolo zvlastne, keby 2 roky nic a zrazu ano.

pallacinka
31. máj 2012

@ivett Urcite vyskusaj, len naozaj varujem, ked ho budes mat ako prvy tak nebudes si moct najst ziadnu vyhovorku, aby si kupovala dalsie 🙂

pallacinka
31. máj 2012

@boska79 @martinano V Briu je ten kosik plytky a polozeny velmi nizko, takze sa donho naozaj prasi. No predavaju k nemu pevnu tasku, ktora donho presne zapasuje a da sa zatvorit, takze sa uz neprasi vobec. Mne sa to velmi paci, lebo takto mam napr. plastenku a deku, co vzdy nosim so sebou, skrytu a nerusi to, vyzera to ovela lepsie a akoby elegantnejsie ako ked su v kociku nahadzane veci.

ivett
31. máj 2012

@pallacinka no tak já už pár kočárů měla a tenhle jediný mě ještě láká, a to jako fakt hodně, takže až bude druhý prcek, jdu do něj určitě, i když teda stávající kočáry prodávat asi nebudu, tak nevím kam to budeme dávat 😀 já už ho zkoušela na prodejně a líbil se mi moc, trochu mi vadí, že ty nohy nejdou do lehu se zádama, že je to zase taková jakoby skořepiny, ale oproti Cameleona třeba je to lepší, takže proto mě to i láká, hrozně bych chtěla bílou konstrukci a černý sporťák, případně ten nový fialovorůžový, ale to jen když bude zase holka 😀 černý je univerzálnější...

tanija133
31. máj 2012

Ja som Brio kupovala az ked mal maly 13 mesiacov na zimu , a jedine co mi na nom vadilo, bolo ze moj krpec vo fusaku bol uz v nom ako sardinka...ale strasne, len rucicky mal pred sebou vystrete, nemohol s ani pohnut.......tak po 2 prechadzkach isiel fuc...bohuzial , vsetky otacave kociky su troku mensie.....ale do roka , bez fusaku fakt skoro dokonaly kocik..a este by mohol byt aj viac lah....ale zasa odpruzenie dokonale......tiez keby som mala druhe asi by to bolo Brio....

boska79
31. máj 2012

@tanija133 no neviem... Ja som v nom mala aj 3rocneho vo fusaku a pohoda...