Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
31. máj 2012

@boska79 na moj vkus tam bolo malo miesta, ale niekto moze byt spokojny.... 😉

boska79
31. máj 2012

@tanija133 aky kocik mas na zimu? No..som dost narocna na kociky... takze ja si za svojom stojim a so vkusom to nic nema spolocne🙂

duplicka
31. máj 2012

@boska79 presne aj ja som mala 3 rocneho a pohoda aj v zime 😉

duplicka
31. máj 2012

@pallacinka presne ako pises kamienky sa daju jednoducho poriesit tou taskou 😉 😉 😉 😉

duplicka
31. máj 2012

a mne pride brio prave pre take babo,ktore uz sedi pevne ako vyborny kociarik, kym je drobanko tak ma tendenciu sa akoby zosmykavat mozno aj do bokov, lebo tam veeeeela miesta 🙂 ale mozno tak od roku kludne aj do 3,5 😉 😉

tanija133
31. máj 2012

@boska79 na zimu a od narodenia Concord Fusion, tak po nom sa mi asi vsetky kociky zdaju male.... 😉
zalezi aj na aky priestor bol zvyknuty aj maly a podotykam, ze moj maly mal v 13 mesiacoch 12-13 kilov....Na zimu som chcela otocny, tak preto som chcele Brio, ale pre mojho valibuka v Logeri bol tesny... Mozno keby moj prvy kocik bol Brio, tak priestor neriesim...len som to stale porovnavala s Fusionom...a pri nom som aj ostala... 🙂 Kazdemu sedi nieco ine 😉

mycats
31. máj 2012

@duplicka - tuto hod ten navrh, lebo vela bab ani nevie o tej druhej teme 😀 😀 a pridali by sa

duplicka
31. máj 2012

@mycats 😀 😀 😀 😀

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
hladam baby, ktore maju problem s pluskom aj po nalepeni lepiek na kolieska

mycats
31. máj 2012

@duplicka myslim, ze to by som im osobne sla ten kocik oplieskat o hlavu az do holandska 😀

duplicka
31. máj 2012

@mycats 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

boska79
31. máj 2012

@tanija133 ved ano...

mycats
31. máj 2012

@duplicka a verim, ze to by nas tu bolo viac. vsetky slovenske nadavky by som im tam vystruhala 😀 😀 😀

mycats
31. máj 2012

@duplicka ty nahodou nevies ako to je s tymi vystuzami v strieske ak je strieska sita na mieru? daju sa prehodit z aktualnej striesky?

pallacinka
1. jún 2012

@duplicka Ja sa k tebe pridam, kde treba hladat to vyrobne cislo?

kilian
1. jún 2012

@mycats myslis tu jednu vystuz,co je vsita alebo tie tyce,co vyberas?

kilian
1. jún 2012

@pallacinka uz ti to doslo?

kilian
1. jún 2012

Kocky a tie co maju allblacka -vibruju tiez tie kolieska?

pallacinka
1. jún 2012

@kilian Este nie, mozno dnes, nepocula si od nej, ci to poslala?

kilian
1. jún 2012

@pallacinka myslim,ze potvrdila platbu a ze to posiela.ale v pondelok bol sviatok ,v utorok tiez vsetci volno.opytam sa jej,kedy to odoslala.

kilian
1. jún 2012

@pallacinka prave som pozrela poslednu spravu od nej,posielala s hermesom,to si pockas Take DVA tyzdne😀ja som cakala na jeden balik 3tyzdne z rakuska do rakuska.

pallacinka
1. jún 2012

@kilian No super 😀 Ale nevadi, vsak aj tak je teplo, len som zvedavaaaa. Ale aspon viem, ze jej peniaze prisli, dakujem 🙂

boska79
1. jún 2012

Co som kupila strechu na beecko, je kvalitna, s pevnej latky, mickey mausova, kedze namiesto beecka mam brio, je mi na dve veci.. Ak by niekto mal zaujem ..

mycats
1. jún 2012

@kilian myslim, ze ked mi niekto tu striesku usije, tak bude absolutne bez vystuze, ako si ju namontujem na striesku? su tie vystuze na strieske odnimatelne?

aanetta
1. jún 2012

@mycats ano,striesky su uplne bez vystuze.vyvlecies obe vystuhy a navlecies na druhu striesku 😉

kilian
1. jún 2012

@mycats no jednu pri gombikoch ti musia nasit,ta je pevna.ale tie dve sa daju vytiahnut,inac nevies strechu vymenit.pisem ako Tatar,ale chapes,nie?😀😀

mycats
1. jún 2012

@aanetta @kilian - dakujem za rady 🙂 a orginalna strieska sa teda dodava tiez len s jednou vystuzou, tou zadnou?
nasla som jednu cesku co sije za rozumne ceny, ale neviem. bojim sa, ze to nebude 100% sediet a porazi ma potom 😀

kilian
1. jún 2012

@mycats ked zvlecies tvoju limetku,tak jedna vystuz je vsita.bez tej,ked ti niekto usije strechu,to nebude nic moc 😀

boska79
1. jún 2012

@mycats ja ju mam s vystuzou, pevna kostica.. A este sa tam dava vystuz z kocika

kilian
1. jún 2012

@mycats to je pri kazdej originalnej.

boska79
1. jún 2012

@mycats nechces mOju? Kocka co to sila tam davala hrubu vystuz ;) je ich vraj problem zohnat, tak zalezi co tam kto dava aku