• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
@dastien Ja tiez, a ta tvoja cervena vyzera byt ovela krajsia ako ta Carters, ta je taka skor do oranzova :slight_smile: Ja malej este sem tam prehodim na striesku deku, ked uz som naozaj zufala.
2. jún 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka no to som skusala aj ja tu deku len mala to stale stahuje a nechce to tam mat :slight_smile: tak asi bude najlepsi ten slnecnik ,ten aspon nedociahne :slight_smile:
2. jún 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pallacinka ked sa budes lucit s denimovou, tak ku mne, ku mne :grinning: :grinning: :grinning: ja ju prichylim :grinning:
2. jún 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
2. jún 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pallacinka @dastien - no teeeeda, prekrasny je ten set. ale tak ja si mozem len slinky utriet :grinning: :grinning:
2. jún 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats ja zomriem z teba:grinning::grinning:
2. jún 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian keby som mala dievcatko, tak bodkovany setik musi byt doma :grinning: :grinning:
2. jún 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats chlapec-hviezdicky,dievca-bodecky.
2. jún 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian to by som vazne musela zohnat latku ako ma maly ten svetrik :grinning: :grinning: tam to kraaasne ukaze :grinning:
len mm by asi hned kyslik pytal ako by to uvidel :grinning: :grinning: alebo este ma hlasku, ze rychlo moje kapky na srdce :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian uz ked videl, ze mam spat bekovku, tak c-kal, ze zas som celu noc hrabala na mmb :grinning: :grinning: :grinning:
som mu nepovedala, ale realne to bolo, ze nie len jednu :grinning:
2. jún 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pallacinka - tiez sa nemozes odtrhnut :grinning: ta svokrovci vymaknu na zachode :grinning:
2. jún 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats Sa ti smeje :grinning: Uz maju ustlane, chudaci, 20 hodin v autobuse, luto mi ich je :frowning2: Su zlati, fakt, tesim sa na nich :slight_smile:
2. jún 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka :grinning: :grinning: :grinning: boze, preco ja nebyvam aspon 1000km od celej svojej rodiny :grinning:
2. jún 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prosim vas neodfotila by ste mi niektora ako akde ma byt prichytena plastenka na bee plus? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
minule aj prsat prestalo nez som ju ja tam dala a aj tak zle :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

a este baby kde mate stojaaan na flasku na bee plus? ja ho mam z vnutra lebo ked ho mam von tak neprejdem cez dvere v cinziaku vo vchode a zas ako ho dat akde aby som ho nemusela davat dolu ked skladam kocik?????

inak ja predavam slnecnik bgb ak by mala niektora zaujem mam v albume :wink:
3. jún 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam ho len takto zatial na kociku-nastastie malej nezavadzia :grinning:
3. jún 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@andrea999 Ahoj uz 2 dni mi nejde posielanie sprav, vzdy mi to vyhodi ze neocakavana chyba sa vyskytla.
Tak ti pisem teda sem. Dakujem pekne, balicek s vystuzami na bee+ prisiel v poriadku. Dakujem !
3. jún 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@drake já mám držák na pití taky zevnitř, ale na té tenčí trubce, která se vysouvá do výšky, takže mi při skládání nezavazí a skládám i s tím :wink:
3. jún 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandria super,som rada,že to dorazilo v poriadku :slight_smile:
3. jún 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett no mne tam nechce drzat ten drziak ked mi mala po nom bachne taka to pada :fearful:
3. jún 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake a máš na to dobrý úchyt? já mám klip i na tu širší část, tam kde to máš ty a pak další klip na tu tenčí a pak další dva, ale ty jsou na Cameleona, u origoš kupovaného cup holderu jsou všechny 4 klipy :wink:
3. jún 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivett ano mam vsetky 4 musim poskusat zajtra este raz :wink:
3. jún 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obojstranná podložka do bugaboo bee +
4. jún 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@dastien nadhera!! a nejaku chlapcensku v zltej farbe?? k zltej strieske. pripadne nejaku krasnu s hviezdickami :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats popozeram a dam ti vediet.inac tu cik cak co sme si pisali som nasla jednu latku ale ta je ruzova a ty mas chlapceka tusim ze?
4. jún 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien ano, ja mam chlapca. tiez som hladal po nete a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kupujem zltu striesku, takze nieco k tomu by som chcela :grinning: :grinning: skus pozriet nieco chlapcenske :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats jasne popozeram a ked najdem napisem
4. jún 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dastien dakujem!!! ked tak, moze byt aj mala imitacia tej orginal bugaboo :grinning: :grinning: myslim tej zltej. ale mozno by nebolo na skoda nejaku vzorovanu :grinning:
dokupila som mu zirafkovy buggysnuglle :grinning: aj taka by sa mi pacila :grinning:
http://www.lesters-nurseryworld.co.uk/details.php?product=14033
este mam tento, ale ten asi k zltej strieske nevyuzijem:
http://www.kociky-babymania.sk/2890-buggysnuggle-plysovy-fusak-stars-fur-fabric-red-white-bsn060.html
mozno k denimovej :grinning:
4. jún 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prekrásne b+
4. jún 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel dakujem :slight_smile:
4. jún 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ten hviezdičkový je krásny...sedí do bee+ ? a ako sa rozopína?
4. jún 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok