• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

6. decembra 2017 
@drake ta origos stoji ako keby aj vajcia znasala :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats to teda ano za tie prachy sa musi moje dieta na tej deke aj vznasat :grinning:
10. jún 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@drake moj maly je ju schopny vyhodit z kocika, tak som ju radsej ani nekupila. ale naaadherna je :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ta tvoja je krasna :dizzy_face:
10. jún 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats dakujem no Lilly dnes drzala deku :grinning: :grinning: by ju skusila o zem hodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no hlavne je robena od maminky zo srdca :dizzy_face: plna lasky a nervov :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@drake :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je uzasna :slight_smile::slight_smile: ja som maleho vybavila buggysnuggle, aby nevyhodil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale ubytovala by som aj taku deculu :slight_smile:))
10. jún 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake Wau ta, ta deka je fakt krasna...ja deky pre krpca nepouzivam vobec, tak ma to nelaka...ale tato pre dievcatko, by som ju zacala aj pouzivat... :grinning:
10. jún 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
chci se zeptat na to odpružení u cameleona. jaké jsou ty polohy? a měníte to před každou projíždkou?
10. jún 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake Kua dievca, ty si aka sikulka vynaliezava. Nadherny tunning, myslim, ze mozes priadze nakupit a uz tu budes mat zakaznicky :wink:
10. jún 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svoba polohy jsou tři.Nastavuješ na předních kolecha po pravdě každou jízdu nenastavuju:slight_smile:
11. jún 2012 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svoba polohy odpruzenia su styri a nastavuju sa podla kil dietata.a nie pred kazdou jazdou.
@fafetka
11. jún 2012 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian aha.vida.Já mám teda podvozek první generace a našla jsem polohy jen tři.Mmch jsem psala že to před každou jízdou nenastavuju :wink: nastavila jsem si to když jsem ho dostala domů.Ale já nejsem zas tak zkušený uživatel.Pořídila jsem si ho pozdě.Synovi budou za chvíli tři roky a máme ho od zimy...to mitote by určitě ohledně BGB poradila nejlíp :wink:
11. jún 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fafetka jj. to musím tedy ještě prozkoumat. :slight_smile:
11. jún 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian a na začátek mám mít polohu tedy kde, prosím pěkně?
11. jún 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svoba na hornom je do 5kg,potom prehadzujes smerom Dole.na druhom do 10kg a tak.neviem,ci som to zrozumitelne napisala. :unamused:
11. jún 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian my máme taky čtyři pozice. chápu-li to dobře, ta pozice nejvzdálenější od košíku je pro novorozeně :slight_smile:
jinak - manžel mě sprdnul, že nečtu důkladně návod.
11. jún 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svoba naopak,ta najblizsia ku kosiku .ked mas navod,kukni.
11. jún 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svoba ano,najblizsia ku kosiku je pre novorodenca.uz sa chapeme:grinning::grinning::grinning:
11. jún 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian děkuju! jsem zmatenec :slight_smile:
11. jún 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dastien odfotena s offwhitom narychlo,ale skvele sa hodi k jade,limetke a purple. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Čaute baby,
ja zvažujem, že sa predám set missoni , lebo cam skoro vôbec nevyužívam- deku som ani nevybalila, 80% času používam tandemový kočík alebo v aute zapp xtra ako travel systém. :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda ho, keď u mňa leží úhorom... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Detto zelenú limetkovú limitku asi posuniem ďalej .Ja som škrečok hrabivec a potom mi je ľúto, že to nestíhame vynosiť :grinning:
12. jún 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kilian odkial mas tu podlozku? Krasna je.
12. jún 2012 o 11:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute.. dneska mi přišly zebří potahy..
12. jún 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
12. jún 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel :grinning: :grinning: :grinning: takych by sa tu naslo :grinning: nastastie mala jessicax uz missoni na bee predane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats tak tak vsetko uz je predane, ostala som bez kocika a momentalne hutam co bude dalej :grinning:
12. jún 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax co si ho predala?
12. jún 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian ano ostala mi uz len tvoja podlozka. Maly zacal bojkotovat kocikovanie, vsade chce ist po svojich ale samozrejme opacnym smerom ako ja :sweat_smile: takze neviem ci vobec este nejaky kupovat lebo jedine na com ako-tak vydrzi je trojkolka :pensive:
12. jún 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax :grinning: :grinning: :grinning: za takym krasnym bee by som ja aj plakala!! :dizzy_face:
12. jún 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ved mi to aj bolo luto, hlavne toho missoni, tak tazko sa mi ho davalo z ruk :frowning2:
12. jún 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax Fakt,uz nebudes kupovat ziadny kocik? ani to XLR uz nemas? No ale ,keby predsa by si isla kupovat kocik, co by si este chcela?
12. jún 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok