• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@andrea999 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a aj stokke ma mat nieco nove, tak len striehneme :grinning: :grinning: :grinning: ze kde nieco vynurame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka no aj stokke sa mi páči :wink: ale ešte si to užijem naposledy,né :grinning:
a ináč bude cameleon 3 allblack a aj neon :slight_smile: :wink:
21. jún 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivona83 myslis tu vacsiu amebo mansiu,myslim ,ze sa volaju bb01 a bb02. Ja som si minule objednala bb02 kozenu,tu vacsui a hned som ju vratila naspat,lebo je to giganticka taska a velmi chlapska,ale planujem objednat tu mensiu,tak som zvedava. . To je stranka,kde su najlepsie a najlacnejsie Bugaboo veci v UK http://www.pramworld.co.uk/product/6372/Bugaboo_Bag_BB01_Canvas_Black
21. jún 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marulka83 BB01 staci ja v nej nosim termosku mlieko plienky obed vlhcene utierky penazenku krem no proste vsetko sa tam naraz vprace a je super aspon pre mna ,ale na cameleone drzala dobre ale na bee-cku tam moc nepasuje pada mi z rucky :frowning2:
22. jún 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yashmin jej,dakujem pekne za radu :slight_smile: asi ju kupim. Beeecko je taky jemny kocik.
22. jún 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute..baby,tie limitovane serie BGB maju vsetky striecky neflisove?ostatne farby(nie limited)su akoze flisove?
22. jún 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glorita fleecove potahy sa uz nevyrabaju,vacsinou sa daju dostat este pouzivane v bazaroch(ebay),limitky aj klasicke farby su z canvasu.:wink:
23. jún 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marulka83 ake postovne si uctuju za taketo doplnky ako pises? ja som tam registrovana...pytala som sa na shipping a nic, ziadna reakcia:(
23. jún 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wilsonka uff,netusim,ze kolko. Zavolam tam v pondelok a dam vediet :slight_smile:
23. jún 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
23. jún 2012 o 21:39 • deyana
Ahojte, prosím Vás, ked si dávate sit podlozku do kocika- Cameleona, dávate s bocnicami, ci bez? Ďakujem
23. jún 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wilsonka ja som odtial objednavala kocik, a za vsetko si uctuju minimum 25 libier, cize 30 E....pri kociku sa to da, ale pri doplnkoch je to vela.... :unamused:
23. jún 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mamicky, nemate niektora na predaj missoni set (alebo aspon deku) na cam? Moc chcem kupit :slight_smile:...
24. jún 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka34 bez bocnic j si ale objednavam v cz tak neviem ci by sa Ti to oplatilo inak z bocnicami je to strasne :angry:
25. jún 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky, nepredavate nahodou nie ktora missoni striesku??
28. jún 2012 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, do koľkých mesiacov sa zmestí bábo do coconu?myslíte, že mi tam vôjde 3m bábo?a vozili by ste vôbec 3m bábo v bee?
28. jún 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellysa ja v bee urcite nie ja som maleho mala v hlbokom do 8 mesiacov a az pak siel do sportaku :wink:
28. jún 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata prosim vas,pasuje sedacka Cybex aton na kociar bee+?
29. jún 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa ja som pouzivala bee od narodenia pri oboch dcerkach - ziaden problem, a planujem ho pouzivat aj teraz
29. jún 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellysa moja ma 4 a vojde:slight_smile: a to mam starsi model,cize do noveho urcite:slight_smile:
29. jún 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellysa moja má tri a pol a teraz jazdíme prevažne s bee+ ,hlavne do auta
29. jún 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. jún 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Rozhodoval sa niekto prosim, pred kupou pluska - medzi nim a urbom od mamas and papas?
1. júl 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, kto ma registrovane bee alebo cam na strankach BGB? Kedy vam prislo potvrdenie o predlzenej zaruke? Ja som registrovala vcera, vsetko prebehlo ok, vraj skoro dostanem potvrdenie na moj e-mail a zatial nic.
Stokke mi prislo hned, tak nechapem :confounded:
1. júl 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ja som sa registrovala a nedostala nijake predlzenie zaruky :confused:
2. júl 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, nepoznate niekoho, kto ma na predaj alebo idealne na prenajom prenosny obal na bugaboo bee? Ideme na dovolenku a berieme ho so sebou a potrebovali by sme ho do niecoho zabalit.. dakujem :wink:
2. júl 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ale ved pisu, ze to pride na mail. stokke mi poslalo taky "certifikat" resp. doklad o registracii, kde je napisane, ze na uvedeny kocik je 3r. zaruka. tak som myslela, ze aj bgb mi take nieco posle.
a ked mi to tam aj vypisalo.... :astonished: tak teraz neviem. no napisem im e-mail, ze ako to mam chapat, kde je potvrdenie. ty si registrovala kocik?? ano? lebo len vytvorenie konta nestaci
2. júl 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 :slight_smile: to nas tu asi vela nebude, ber bee :dizzy_face: ja sice budem to moje predavat, ale tak vrelo odporucam :dizzy_face: :dizzy_face: mam teraz melange, tak ideme stokkacikovat spat :dizzy_face:
2. júl 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sicilia tak to by aj mna zaujimalo .... :confused:
2. júl 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danula2 takze vyzera, ze ho nakoniec kupime a mozno by sme ho aj prenajali sem tam, ak ho prave nebudeme potrebovat my.. :wink:
2. júl 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok