• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
@sicilia oukej tak ja by som si ho rada od vas prenajala :wink: na dva tyzdne koniec augusta, zac sept, bude to mozne?
dakujeeem
2. júl 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danula2 jasne, napisem IP :wink:
2. júl 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bugabacka, sestra ma cameleona ako sen a ide si ho splnit...viete prosim poradit, kde ho kupit/objednat najlacnejsie a kolko tam cca stoji? Dakujem krasne. Nemusi byt nova kolekcia.
2. júl 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak konecne mam tasku na plastenku tasku /sice troska vetsia ako somsi predstavovala/a nanoznik doma ...pani to presne spravila podla mojich instrukcii....sto s tych veci nadsena :grinning:
2. júl 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dámy, nechtěla by některá vyměnit základnu na cameleona za naši červenou? nejlépe modrou kdyby někdo měl, nebo klučičí.. korbu i sporťák..
3. júl 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sicilia ja mam na predaj obal na Bugaboo
3. júl 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 kde si prosim zohnala tu kozusinovu podlozku? :confused: nemozem nikde take nieco najst :angry:
3. júl 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bugaboo maniacky :slight_smile: baby prosim Vas kde sa da vyhodne objednat cameleon? Vyhodne a tak, ze sa nemusim bat ci pride alebo nie :grinning:
3. júl 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake
@drake ahoj prosim ta do buzzu ti pasovala ta podlozka od pimkie ??chem si ju kupit len neviem ci sa oplati
3. júl 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitkad ano ta bez bocnic :slight_smile:
3. júl 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím nemáte některá tip na nějakou dobrou švadlenu která ušije boudičku na bugaboo? Na MB je toho tolik že nevím kde to objednat.díky
3. júl 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=3&user=277387 od tejto pani mam to co je vyzsie na fotkach je fakt sikulka :wink: si povies ako to chces a presne to tak spravi ja od nej teraz berem este nejake veci :sunglasses:
@monunik
3. júl 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmacko ahoj, Moni, naj ceny su tuto... http://www.babycare.nl/bugaboo-cameleon-plus-p-517.html , https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-kinderwagen-bugaboo-cameleon-preisgarantie-_m9.html , a na tej nemeckej je myslim postovne zdarma....tak ta nemecky vychadza naj a je to seriozny obchod.... :wink:
3. júl 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boska79 myslím že je to tá istá,len tam ju majú dlhodobo nedostupnú...tak som ju zobrala odtiaľto
http://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/08c4/podlozka-ovcia-do-kociarika-buggy/
3. júl 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 mas ju aj v lete? teraz ked je teplo? pisu ze v pohode, tak ze len ci mas tiez taku skusenost ze je to fajn

a ozaj, to cislo na Teba plati? sme si pisali o divine.. cakam ze muz nieco dotrepe, sezona uz je, furt len tu opicu striela :D

este rozmyslam nad frote od emitexu..
3. júl 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 možem odporučiť,fakt...som bola teraz vybavovať pasy a asi dve hodiny som s malou čakala
v tom horku a šatky mala úplne suché zo spodu ako ležala na tej podložke...síce ostatní pozerali na mna jak na blázna,čo to mám v kočíku,ale fakt bola zo spodu suchá.. :grinning:

číslo platí,jasnéé :slight_smile:
3. júl 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
3. júl 2012 o 17:30 • dastien
@ustrachana a zhanas iba novy či aj používaný?
3. júl 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasa zlta vcielka :grinning:
4. júl 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@mycats paradicka :dizzy_face: s tou zltou strieskou vyzera lepsie ako som si myslela :wink: Musky na vas nejdu?
4. júl 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax :grinning: :grinning: dakujeme, moja vysnivana farba. som velmi rada, ze som zmenila :dizzy_face:
zlatko, nebudes verit, ale na tu limetku sli o 100% viac. na zltej mi este muska nesedela!!!
ani v parku!
4. júl 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats Krasna je ta zlta ,aj ja ju mam najradsej....mam aj modru ale zltu nosim stale.... :wink:
4. júl 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea999 ta slnecna clona je uplne skvela. Tiez ju mame :slight_smile: malej pod nou nie je velmi horuco.
5. júl 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som mala limetku, ale to nebolo ono. aj bgb ma ako reklamnu farbu prave tu zltu :dizzy_face:
5. júl 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute baby ! My sme trosku vyletnili našu včelu na dovolenku. Minule sa tu preberali slnecniky, my sme velmi spokojní. Malá si ho sama žiada otvorit a tieni dostatočne, netreba ho ani davat dolu z rúcky, takze nehrozi ziadne poskriabanie. Podla mna je to super :wink:
5. júl 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mycats malý aký model :dizzy_face:
5. júl 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ela19 :slight_smile: dakujem!
5. júl 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela19 teeeda, aka krasna vcielka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som strasne rada, ze mam zltu :grinning:
5. júl 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ano, tá zlta je velmi prijemna, podarila sa im, my mame podlozku v tej farbe a je to take svieze. Tiez som rozmyslala, ci na to nepojdu musky, ale nejdú :slight_smile: Podla mna na leto je najkrajsia zlta strieska a missoni samozrejme :dizzy_face:
5. júl 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok