Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

drake
10. júl 2012

@boska79 to ano,ale este aj mesto musis mat prisposobene na ten kocik 😀 aspon to nase - teren v nasom meste ☹

diamand
10. júl 2012

@drake ano presne take iste, pridam foto hned ako sfotim

drake
10. júl 2012

@diamand dufam,ze aspon farby si poprehadzovala 😀 😀 😀

patka1987
10. júl 2012

@drake kto ti prosim ta strikoval deku? Pekna ja, ja by som chcela tiez do jade green beecka ale nema mi ju kto ustrikovat....

drake
10. júl 2012

@patka1987 to je hackovana a robila som ju ja 😉

patka1987
10. júl 2012

@drake wau, sikulka si. Strikujes aj na objednavku? Ak ano za kolko by si urobila tu deku?

drake
10. júl 2012

@patka1987 napisem ti IP 😉

diamand
10. júl 2012

@drake spravila ju presne tak isto, kedze ja som jej poslala tvoju ako predlohu, akurat rozmer je myslim si ze iny, ale kedze ja som v UK a ty na SK tak ti to moze byt uuuuuuuuuuuuuuuplne jedno 😀

tucika
10. júl 2012

@bebel : Ja mam tiez letnu striesku aj tu Uv striebornu na Cameleona, ale mam problem, ze mi ta strieborna na tej strieske nedrzi, ako keby som ju mala kratsiu alebo mensiu...nechapem! Upevnujes ju tam nejak specialne? Podla fotiek to vyzera, ze tam, kde to drzi (aj na strieske aj pri nozickach mas este kopec latky do rezervy a ja to mam LTT, az tak, ze mi to "vystreluje" a vobec nedrzi! Robi mi to nervy! 😠 Idem to odfotit a dam foto...
Na tych foto vidiet (hlavne na tom detaile), ze mi to tam drzi iba "nahodou", krpan kopne a uz mi vyleti bud jedna alebo druha strana... 😒
O co mas uchytene tie gumicky?

tucika
10. júl 2012

@deyana @bebel Moj ma 70cm a 8kg, este sa zmesti do vanicky, len uz je zvedavy, tak tiez uz rozmyslam, ze prezlecieme sportak. Btw moja Ali, bola vo vanicke 11 mesiacov 😉 , takze vydrzi dlho!

bebel
10. júl 2012

@tucika tiež to mám ltt a občas vystrelí....tie gumičky upevňujem o tie patentky, kde sa uchytáva strieška...ajprv upevním vrch a potom natiahnem spodok.

boska79
10. júl 2012

@tucika zo zaciatku to islo tazsie, ked sa to "vybehalo" tak v pohode. Natiahla som to vzdy za tu vystuz striesky a pohoda.. Genialna vec na came

cherritta
11. júl 2012

baby, prosim vas, aky je rozdiel medzi bugaboo bee a bugaboo bee +? ktory by ste mi odporucili? chcem kupit pouzivany...

deyana
11. júl 2012

holky nechcete některá červený cameleon? že bychom vyměnili potahy na hlub. a sportovní část? jen potahy..

marulka83
11. júl 2012

@cherritta bugaboo bee plus je nova verzia a ma mensiu striesku. Kolieska by nemali byt kazlive. Maximalna spokojnost s bee plus. 🙂

ivett
11. júl 2012

@cherritta bee+ je novější typ, záleží co chceš, na bee+ seženeš spoustu doplňků, na staré bee klasik už téměř nic, jen v bazarech
osobně bych už teď nekoupila jeté staré bee, jedině plusko...
a rozdíly mezi něma?
plusko má jiné kola designově, má jiné uchycení a snažší přehazování sedačky (u starého bee je to takové krkolomné), má širší sedák i konstrukci, delší zádovou opěrku, která se dá vysunout, doporučuju shlédnout videa s oběma typy bee a uvidíš ty rozdíly...

monunik
11. júl 2012

Ahoj prosím zvažuju koupit madlo na Bee a potřebuju tip, které tam opravdu sedí. Origoš prej není a jiné kloužou.Díky

lenkasan
11. júl 2012

Prosím Vás aký je rozdiel medzi bee a bee plus? Ďakujem.

tanija133
11. júl 2012

@lenkasan
@cherritta

https://www.youtube.com/watch?v=y4N2iX_QeSA

, dizajn koliecok, velkost a dizajn striesky, jednoduchsie otacanie sedacky na Plusku, priestrannejsie plusko, vysuvny chrbatik na Plusku...atd....

sebokani
12. júl 2012

@tinkalinka ahoj, chcela by som sa spytat, ci sa ti podarilo zohnat ten náhradný diel na boudicku???? mne sa totiz tiez zlomila a na Slovensku neviem zohnat ☹ Budem vdacna za radu 😅

deyana
12. júl 2012

@sebokani ahoj, nevím co sháníš, ale já skoro vše sehnala na e-bayi.. 😉

sebokani
12. júl 2012

@deyana dik, tak zacnem hladat 🙂

ivett
12. júl 2012

@lenkasan ob příspěvek nad tím tvým jsem to zrovna psala 😉

lenkasan
13. júl 2012

@ivett Dekuji.Prečetla jsem.:O)

tanija133
13. júl 2012

@lentila.g jej, tie kolieska su krasne....inac klasika... 😉

lentila.g
13. júl 2012

@tanija133 pekne,ale doladovať k tomu doplnky...ako kolotočiari(nič proti vkusu)aby človek nevyzeral

boska79
13. júl 2012

tiez myslim, ze to zladit, fuuu...no neviem. krajsi je allblack urcite. ale ja niesom moc na vystrelky, takze mne to dlhsie trva, kym si na neco zvyknem

lentila.g
13. júl 2012

@boska79 ja tiež,kúpim najskôr klasiku a potom dokupujem,preplacam lebo zrazu ma to nadchne..

ela19
13. júl 2012

Caute baby ! My sme prvy krat testovali plusko pri mori, naša 18 mesacna babika ho zboznuje a ja rozmyslam, ci je mozne zamilovat sa do kočíka ? 😀 😀 😀