Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

henri001
14. júl 2012

@ela19 jaaaajjjjj tak to je kraaasne 😀 😵 😵 😵 😵 😵
akurat som narazila na bee neon 😝 😀 😵 😵 😵 😵 idem vymyslat ako ho kupit aby drahy na to prisiel az ked bude doma 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ela19
14. júl 2012

@henri001 no čááu, že sa ty aj ukážeš 😀 😵 S tou zltou podlozkou, ruzovým dazdnikom a missoni je beecko divoko farebné, ale podla mna krásne 😅 . Neon ma prijemne prekvapil, je to velmi zaujimava kombinácia. Ked ho kupis, tak ta drahý urcite neposle vrátit ho 😀 😀

home1
14. júl 2012

Ahojte,nechystáte sa niektorá predať bugaboo bee plusko all black??? 😕 😉

carrynka
14. júl 2012

Ahoj holky, mám dotaz... dá se na BGB Bee použít stříška z BGB Bee+???

drake
14. júl 2012

joj baby nedalo mi neuhackovat k bee plus aj tuto farbenu kombinaciu a som spokojnaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 nazivo nadherna 😵 teda mne sa paci 😀 😀

mici111
14. júl 2012

@carrynka neda 😝 ta ma uplne iny tvar..

tanija133
14. júl 2012

@drake to budes mat k akej strieske, k zltej? krasna....

drake
14. júl 2012

@tanija133 ja k ziadnej uz je aj predana 😵

asimon
15. júl 2012

Ahojte...viete mi prosim poradit kde kupim set missioni na bee+ ...? Dakujem 😉

mitote
16. júl 2012

ahoj holky, chci se zeptat, resim co vse koupit ke cameleonovi... mate nektera zimni kola? v jakych pripadech jste je ne/vyuzily?
drzak na piti mate? hodi se nebo je to zbytecne?

deyana
16. júl 2012

@mitote ahoj 😉 držák na pití mám, spíš je dobrej ke sporťáku, nebo na malou flašku s vodou pro tebe, a kola do sněhu mám taky a my to tady využijem (vysočina), loni jsme ještě v zimě občas s kočárem vyjeli a bylo to k nezaplacení, v té břečce a ve sněhu je to fakt znát. A pak taky když jsem jela po poli k našim na chatu, tak jsem si je tam taky šupla a super.

mitote
16. júl 2012

@deyana no my jsme Brno, ale casto jsu silnicari par dni prekvapeni a to jsou zaveje... takze asi na to a pak taky jezdime 6x rocne do Jeseniku a to jsou preci jen hory, ze... takze rikas, kola urco jo?
no na ten drzak se me manzel moc netvari, pry si mam na kafe nebo piti nekam sednout a nechlastat to za chuze 😀

boska79
16. júl 2012

@mitote das vozit muzovi - bude mat drziak na pivecko :D

deyana
16. júl 2012

@mitote no tak s tím nesouhlasím - s manželem 🙂 a zas tak drahá věc to není.. já třeba nosím u sebe pitíčko pořád, takže toto využiju, než to neustále hledat po taškách, a mám taky starší dítko a myslím že i jí tam budu dávat pití když půjdeme s kočárkem 🙂 No a na pivo nás to taky napadlo když jsou tady na městě nějaké akce, tak to nedržíš v ruce, ale ozkoušeno nemáme 🙂 Ale kola jo, já je fakt využiju, a na dovču si myslím že taky dobrý, kor do hor.. prostě ty malý kolečka se občas někde seknou. No a sice přehodíš rukojeť, ale že by to bylo nějaký super ježděníčko, to teda říct nemůžu 😅 je to o zvyku

mitote
16. júl 2012

@deyana ja si ten drzak stejne koupim 😀 mylsim ze petikilo se v te silene vybavicce uz ztrati 😀

lia
16. júl 2012

ahojte,

poradite mi?kde by som na rychlo zohnala letnu striesku na cam?
a myslite,ze na zltu pojdu musky a haved?
stokke som mala aj zeleny a ten bol cely zamuskovany 🙄
a strieska strieborna na cam sa nevyraba?

glorita
16. júl 2012

je mozne baby cocoon pouzivat aj do cameleona namiesto fusaka?oplati sa to aj pri 4-6 mesacnom dietatku,zmesti sa vtedy do nho,ked je babo aj v overale?ci mam rovno kupit fusak co je do L?

dastien
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lia
17. júl 2012

@dastien pasuje na cam?

kalista
18. júl 2012

@glorita cocoon pasuje aj do cameleona a je super do 6 mesiacov urcite vyuzijete

zojaaa
20. júl 2012

@glorita
Ahoj, ja cakam na jesen dvojicky a tiez som rozmyslala ako vyriesim fusak......nakoniec som kupila bugaboo fusak do L, co som kukala v obchodoch, tak predavaju fusaky od narodenia az do 36 mesaciav a aj s predavackou sme sa zhodli, ze ten spodok trosku prelozim a bude to v poho....a maju to hned aj na dalsiu zimu.......ani ten sedak im podla mna nebude zavadzat alebo tlacit....

wilsonka
21. júl 2012

zlty coccon by sa nenasiel na predaj? dik. btw vyuzijem ho pre letne babo? aspon ako podlozku do bee?

wilsonka
21. júl 2012

este otazka aj vam nesedi original podlozka bgb v plusku? na starom sedela super:( asi kupim pinkie bez bocnic alebo mate ine zdroje?

ivett
22. júl 2012

@wilsonka mě origoš podložka v plusku sedí/seděla perfektně...a pinkie je katastrofální kvalita vs. cena, měla jsem ji, bez bočnic a víckrát bych si ji nekoupila, to radši si nechám ušít 🙂

emamamamu
22. júl 2012

ahoj, zajimalo by me, od kdy jste davaly deti do Beecka? 🙂

@henri001 cau zeno 😀 se vzdycky potkame tady, laska navzdy🙂 Prave jsme si objednala novou sedacku na beecko, protoze jsem zjistila, ze ho nedokazu prodat a chci ho dal pouzivat..jeste tak sehnat alespon modrou strisku 😅
Jak se mate? Co tvoje Bugaboocka, nechce nejake ke mne? 😀

henri001
22. júl 2012

@emamamamu no saaaaf lasko 😀 😀 😀 😀 a co by si si priala ? mam slabo ruzovu jednu , mozem Ti darovat 😉 ja beecko asi tiez nepredam budem v nom vozit psov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jo a do beecka som davala decka od 2 mesiacov jestli se nepletu hihihihi 😀 ccmmuuukkkkk

henri001
22. júl 2012

@emamamamu zisiiiiii emuuuuu ty cakas druhe bejbatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulka ! a jakto ze nemas ani tuk nikde, ziadne albumy...posli mi ten tvoj blog do IP aspon, nech ta skuknem ....kissss
😵 😵 😵 😵 😵

emamamamu
22. júl 2012

@henri001 tak to jo🙂)) ja uz se nemuzu dockat, vcera jsem ho malem prodala!! 😀 😀 😀 😅 nove ted shanim Cameleona ....mi prijde, ze bych ho potrebovala, ale idealne jen hluboky 🤐 jsem si rikala, jestli nebudu muset mit treti, abych mela beecko porad, ale ti psi jsou taky dobry napad!

emamamamu
22. júl 2012

@henri001 male mel vcera 6 tydnu..... 😀 😀 😀 😀 😀

henri001
22. júl 2012

no vidis, keby si dala vediet skor, mohla si mat cameleona odo mna , akurat som ho pozicala kamoske na jedno decko, potom mi ho vrati 😀 😀 😀 😀 napis ak by si chcela ti striesku jemne ruzovu na plusko 😉 paaaaa blaaaazinku 😉 😵