• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
no kdybys nahodou o nekom vedela, kdo prodava, nebo pronajima, tak mi napis:slight_smile:)) ja ho asi fakt potrebuju, Casual posu slavnostne ze skaly:slight_smile:
22. júl 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevíte, neprodává někdo potahy Missoni na Bee? Nikde je nemůžu sehnat...
23. júl 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Veci na predaj patria do bazaru”
Ahojte,neviete o niekom,kto sa chystá predať bugaboo bee plus all black??? :confused: :confused:
26. júl 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
26. júl 2012 o 16:50 • duplicka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
27. júl 2012 o 11:45 • sevzuz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
27. júl 2012 o 14:40 • tanija133
Ahojte, nevíte kde se dá dobře koupit kočárek bugaboo cameleon ve Vídni?
27. júl 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrej78,
ako to myslis dobre? kociky maju urcite v lutzi aj bugaboo,a inak casto ponukaju na ebay.
27. júl 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, podlozku na bugaboo cameleona ste kupovalo original alebo ste si dali usit? vopred dakujem za vsetky tipy :slight_smile:
29. júl 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia74 mam aj original aj site....
29. júl 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky by se mi hodilo více info k podložkám. Je ta originální opravdu tak dobrá, že se v ní dítě nepotí? Máme klučinu a ten je pořád propocený.
29. júl 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marbarka mne teraz prisla original podlozka, moc sa mi nepaci ako sedi v cameleone (mozno ju tam neviem spravne dat), ale je super. Podlozka mokra od spotenia a dcera sucha.
29. júl 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt a jakou jsi, prosím, kupovala? Já našla na Anně a Viktorii nějakou novou.
http://shop.annaviktorie.cz/Kocarky/Bugaboo/06-Bugaboo-Doplnky-0113404000182.aspx
29. júl 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yashmin a ktora podlozka viac sedi? alebo si spokojna s obidvoma?davala si si sit aj nanoznik od tej pani z MMB?
30. júl 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrej78
Ahoj, ja som bola objednat bugaboo donkey vo viedni scs babyone, ale inak aj ten lutz ich ma.....
30. júl 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niektora podlozku do Bugaboo Cameleon aj z ceskej stanky pinkie.cz?v kociku sedia dobre? a mate s bocnicami alebo bez?
30. júl 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia74 len si nedaj s bocnicami podla mna to je strasne niektore sem pridavali fotky s bocnicami vizera to strasne podla mna a inak ak mas cameleona tak mne original vobec nepasovala ale ak mas bee-cko pasuje a sit som si dala dva krat a ostatne mi sila mamina a podla toho kto ti to sije :grinning:

@silviatt no na cameleona mne origos vobec ale vobec nesedeli tie podlozky su podla mna su robene na bee-cka lebo tam to sedi ako rit na serblik :slight_smile:
30. júl 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yashmin dakujem za odpoved a mozes mi poradit, u koho si si davala sit a bola si spokojna?
30. júl 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marbarka áno, presne tuto mám. Bgb má len jeden model. Aj dnes sa mi mala spotila, podlozka mokra a vlasky a oblecenie suché, čiže funkčnosť plní, len nesedí.
30. júl 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt @marbarka bgb nema len jeden model podloziek.je starsi typ,ktory lepsie sedi v bee a novsi ,ktory lepsie sedi v came...
30. júl 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian ano, ale starsi sa uz nevyraba, uz sa dopredavaju len zasoby. Teda aspon mi to bolo tak povedane
30. júl 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde jste si nechávali šít podložky? A s jakou výplní?
30. júl 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia74 no ja som si davala sit v cz a to neviem ci by sa ti oplatilo koli postovnemu http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=277387 ale aj na sk to siju ....
30. júl 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marbarka no nas sa poti aj v origos :frowning2:
30. júl 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yashmin Děkuji. Byla bys tak hróóózně moc hodná a dala sem fota podložky (v kočárku a bez kočárku), které ti šila paní z z MMB? Jinak se omlouvám za hafo dotazů, ale jsem čerstvá majitelka Cameleona a tak všechno zjišťuju od začátku :slight_smile:
30. júl 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marbarka no ja som teraz v cz a mam so sebou iba jednu a to je jak na potvoru origos ale cca zajtra by mi mal prist balicek od tej istej pani a tam bude tiez jedna podlozka...ale ja uz pouzivam bee-cko lebo cameleon sme pouzivali iba ako hlboky kocik mne sa nepacila sportova cast ako korytko a malemu tam podla mna nebolo pohodlne /nemohol sa natiahnut/ ale ak pridem na sk mozem ti to odfotit aj v cameleone....
31. júl 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yashmin Tak to budeš moc hodná! Já měla 7 měsíců Jané Slalom Pro, ale toužila jsem bo BGB, které se mi podařilo sehnat za dobrou cenu. No, a teďka jsem v rozpacích ze sedačky, taky mám pocit, že se malý nemůže pořádně natáhnout a rozvalit. I ty jízdní vlastnosti mě trošku zklamaly... Zatím mám teda oba dva kočáry a tak se musím nějak rozhodnout, manžel doma dva nechce, mě by nevadily :wink: Líbí se mi moc i Bee, ale jezdíme do přírody, s ním by se tam moc nedalo. Btw jak máš staré děťátko?
31. júl 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojaaa Ahojky, děkuji. Slyšela jsem, že to tam vyjde levněji, tak to zkusím :slight_smile:. Na kolik tě vyšel?
31. júl 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrej78 inak pytaj sa aj na zlavu my sme na caleleona dostali 18% /favoritenplaz/ a na bee 10% /scs/ :grinning:
31. júl 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok