Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

yashmin
31. júl 2012

@marbarka neviem aky je ten JANE ale ja som s jazdnymi vlastnostami cameleona bola spokojna sice chodime do prirody ale asi malo lebo nam stacili 😀 sice s bee-ckom na nerovny povrch mozeme zabudnut ale aj to sme vyriesili 😀 no tak musis buchnut po stole a ostanu oba kociky doma 😀

boska79
1. aug 2012

@andrea999 super skladanie🙂 🙂 🙂 co som sa ja nahresila pri skladani camu 😀 kym som prisla na fintu...a o mojom muzovi ani nehovorim 😀

andrea999
1. aug 2012

@boska79 ani nehovor,preto som do auta kúpila plusko,lebo mi to išlo na nervy 😀

mycats
1. aug 2012

Baby! Keby ste niektora mala zltu striesku na bee+ a chcela pre nu novy domov 🙂 tak rada nejaku kraaasnu ubytujem 😵

mycats
1. aug 2012

@andrea999 cam pekne porobili, vynovili a bee?? tam ofarbili kolieska a akoze hotovo??? no sklamana som :(

boska79
1. aug 2012

@mycats tak asi nemaju co na beecku vylepsovat...akurat madlo na neho mohli supnut neake... lebo skladanie cameleona bola fakt hruza, co mi muz zato vsetko pri aute narozpraval :DDDD

dolcegucci
1. aug 2012

@mycats ja uvazujem ze tu moju posuniem 🙂

mycats
1. aug 2012

@dolcegucci to by bolo super. mozem poprosit IP so sumou a pripadne nejake foto v albume?? pre mna 🙂

mycats
1. aug 2012

@boska79 no hlavne mali tie kolieska aspon poriesit. mne napr. madlo nechyba 🙂 a nejake nove farby stiesok 🙂 nejake limitky 🙂

boska79
1. aug 2012

@mycats no hadam to uz je ok poriesene s kolesami.. ci nie? 😕

mycats
1. aug 2012

@boska79 no neviem, aj kociky kupene tento rok este vykazovali tento problem :(

emamamamu
1. aug 2012

prosim nemate nekdo fotku, jak vypada sita boudicka od te pani z mmb v realu? Me prijdou ty latky strasne umele a leskle, tak jestli se mi to jen zda, ze je to blbe focene, nebo je to takova lacina latka..
shanim ted modrou, idealne royal a jen strisku, ale prekousla bych teda i set, nemate tip, kam se kouknout? Moc se mi nechce to kupovat nove, manzel uz by me asi prodal🙂 diky!
a uz mam teda Cameleona, tri roky jsme odolavala..🙂) vsechno super, po dvou detech, jak novy, az na tu vybledlou strisku, no..:-/

deyana
1. aug 2012

@nemsim ahojky, jak jsi dopadla s tou stříškou jak jsi barvila? povedlo se?

nemsim
1. aug 2012

@deyana no barvila 🙂 koupila jsem si tekuté barvy,ale blbec jsem si je nenaředila,tak mi to udělalo mapy...sice nejsou vidět,ale jsou tam 😒 Tak jsem si na MMB našla paní která šije stříšky na bugáče a nechala si černou ušít.Sice tam nemá ten znak,ale super.Teď mi přišla ještě bílá,jsem moc spokojená 😉 JInak děkuji za optání 🙂

deyana
1. aug 2012

@nemsim já právě řeším podobný problém, a co to udělalo se znakem, ta barva? díky 😵 😵

nemsim
1. aug 2012

ten se lehce nabarvil černou barvou,ale vzala jsem si na vatovou tyčinku odlakovač a znak opatrně očistila a super 😉

wilsonka
2. aug 2012

ahojte baby, keby niektora predavala donkey duo, dajte vediet.

yashmin
5. aug 2012

@wilsonka no aj ja sa po nom zacinam obzerat len ho musim ist pozret on by sa mal dat potom stiahnut a da sa tam dat kosik keby tam starsi uz nechce byt... neviem sa rozhodnut ci cam uz predat a synovy nechat zatial iba bee-cko no proste dilemna jak svet moj muz sa na mna pozera jak na sisi ze dalsi kocik 😀

pincola
5. aug 2012

Holky prosím o radu. Jaký fusak mám koupit do hluboké korbičky? (mimi bude v únoru). Vejde se tam ten klasický fusak BGB, který se pak používá do sporťáku? Nebo mám koupit jiný fusak, třeba mumii od Emitexu? Pani v krámku říkala, že do hluboké korbičky mi ten fusák BGB nebude pasovat, že ho mám koupit až ke sporťáku. Budu vděčná za každou radu 🙂

barbora87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wilsonka
5. aug 2012

@yashmin na zimu si este cam nechaj...ja mam len plus a neviem ako budem v zavejoch chodit

wilsonka
5. aug 2012

@pincola ja som mala na jesen do vanicky klasicky stary fusak-nie lkovy a sedel dobre- babo je male takze sa da zlozit, alebo podhnut pri nohach. teraz mame lodger ale ten asi do vane ee. stary fusak moze byt pohode.

wilsonka
5. aug 2012

@yashmin mna by este zaujimalo ci je tiez ako cam- vana super, sportak...nic moc- aspon u nas-malej sa tam zle sedelo,neznasala to sedadlo

pincola
5. aug 2012

@wilsonka Takže myslíš, že může být i Bugaboo fusak?

yashmin
5. aug 2012

@wilsonka donky by mal mat vanu ako cameleon no a inak nas bol do 8mesiacov v tej vanicke a pak bol asi5x v sportaku neznasal ho tak sme kupili tiez plusko ...moj muz sa smeje ze na nas bugaboo zarobiiii lebo ja iny kocik nechcem....

tanija133
5. aug 2012

@pincola ja som mala vo vanicke Lodger , a super ....a ten neskor mozes vyuzit aj do sportaku 🙂

wilsonka
6. aug 2012

@pincola ja som ho mala vo vanicke marec-april ked bola malicka a bolo to ok uplne.

wilsonka
6. aug 2012

@pincola ja som ho mala vo vanicke marec-april ked bola malicka a bolo to ok uplne. a lodger tiez odporucam