• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

9. októbra 2017 
@wilsonka Děkuju, kouknu na něj:slight_smile: A ten origoš fusak se musí nějak srolovat do té vaničky, že?
6. aug 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pincola je vacsi ale ja som to pri nohach prelozila, vyskusaj si to v obchode ak mas moznost
6. aug 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wilsonka zeptám se, jestli mi to dovolí:slight_smile: Děkuju:slight_smile:
6. aug 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.babypark.cz/kocarek-bugaboo-bee-neon-pop možná jdu s křžkem po funuse, ale kuk...mě to přijde teda šílený, snad ještě horší než neon pop Cameleon, ale proti gustu...
7. aug 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett Ano, uz sme ho videli.....preco, mne sa celkom paci, modry z neonovymi zltymi kolieskami..ale asi by som si ho nekupila..... :wink:
7. aug 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. aug 2012 o 13:49 • barbora87
@nemsim jo, to s odlakovačem mě přesně napadlo :slight_smile: Díky :wink: Jen jsem si koupila špatnou barvu, která na to nechytá a stříška je skoro stejná :sweat_smile: tak musím sehnat nějakou barvu na polyester :wink:

jo a holky jak píšete o DONKEY - kamarádka ho má a prý na něj nepasují potahy na cameleona, tak možná i vanička bude užší, prý má menší stříšku a vůbec ty potahy z cama jsou velké.. bacha na to..
9. aug 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobry den,
rada by som sa spytala, ci niektora z kociek nevie o niekom, kto sije striesky na bugaboo cameleon na zakazku?

Ak ano, vedeli by ste mi poslat kontakt.

BUdem velmi povdacna !!!!

J.
10. aug 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pincola budes kupovat bugaboo? :slight_smile:
10. aug 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kontakt moze byt aj v cz aj na sk
10. aug 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote Budu, už je rozhodnuto:slight_smile:
10. aug 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pincola a dvojku nebo trojku? :slight_smile: taky brousim zoubky :sweat_smile:
10. aug 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote Jaký je rozdíl mezi dvojkou a trojkou?
10. aug 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pincola http://www.babypark.cz/bugaboo-cameleon-3-vs-cameleon-plus a pak jeste dalsi idealni mrknou na FB na Bugaboo, jsou tam videa tech rozdilu
10. aug 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote Ta trojka vypadá, že má výhody. Nevíš o kolik je dražší?
10. aug 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pincola nevim, v prodeji je od zari, pevne doufam, ze rozdil moc velky nebude
10. aug 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote Nevíš jestli ta dvojka půjde trochu s cenou dolů, když bude na trhu nový typ?
10. aug 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote
@pincola dá sa už objednať,dodanie prvý septembrový týždeň
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo/cameleon
10. aug 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 Uvažuješ o něm? O kolik je dražší?
10. aug 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pincola mám objednaný all black a ten stojí rovnako,ako all black starší,ktorý som kúpila v januári 2012....
ale ten som už predala a čakám na cama 3 :slight_smile:
10. aug 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 zda se mi to nebo je cena prakticky stejna?
10. aug 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 fakt stojí stejně? ty jo, potřebovala bych ho vidět na živo. Nevíš, jestli mají i OFF white v téhle pokročilé verzy?
10. aug 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote Jestli ta starší verze nepůjde spíš s cenou trochu dolů. To bych očekávala, jinak každá bude objednávat ten novější :slight_smile:
10. aug 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote nezdá,ten all black stojí rovnako ako ten starší ...oplatí sa objednať 3,už len to madlo je na nom super
oproti staršiemu a ešte pár vecí vylepšených :slight_smile:
10. aug 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pincola off white majú tiež...treba si objednať základnu a poťahy vo farbe akej chceš...cam 3 má základnu aj v čiernej farbe,to je novinka
10. aug 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pincola no ja chci novejsi urcite :slight_smile:
@andrea999 ja vim ja to sleduju ty zmeny na trojce oproti dvojce a jsem pro trojku rozhodnuta :sweat_smile:
10. aug 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mitote aj ja... nemožem sa ho dočkať,teraz mám len plusko...a ktorý kupuješ?asi v babyparku,že?
ja som chcela odtiaľ,len cam3 nemajú ešte na stránke a neviem,či sa dajú objednať dopredu...ja ho potrebujem čo najskoor :grinning: :grinning:
10. aug 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 no ja rodim v lednu, tak mam zatim cas, nejradeji bych ho koupila v babyparku a nebo malvik..uvidime...ale ani nemecku se nebranim, jedeme tam v pulce zari na vyroci :slight_smile: nevis jestli je v Berline primo shop Bugaboo?
10. aug 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 andeiko ty umíš německy? je možné v tom obchodě, cos mi posílala objednat dopředu, pak si to osobně vyzvednout a platit tam kartou?
11. aug 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pincola ak som to pochopila správne je platba možná len vopred,bankovým prevodom,kreditkou a paypalom...
osobný odber a platba namieste sa tam v obchodných podmienkach nespomína ...ja som platila kreditkou a
doprava je nad 400 eur zdarma :slight_smile:
11. aug 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok