Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

pincola
6. aug 2012

@wilsonka Děkuju, kouknu na něj🙂 A ten origoš fusak se musí nějak srolovat do té vaničky, že?

wilsonka
6. aug 2012

@pincola je vacsi ale ja som to pri nohach prelozila, vyskusaj si to v obchode ak mas moznost

pincola
6. aug 2012

@wilsonka zeptám se, jestli mi to dovolí🙂 Děkuju🙂

ivett
7. aug 2012

http://www.babypark.cz/kocarek-bugaboo-bee-neon... možná jdu s křžkem po funuse, ale kuk...mě to přijde teda šílený, snad ještě horší než neon pop Cameleon, ale proti gustu...

tanija133
7. aug 2012

@ivett Ano, uz sme ho videli.....preco, mne sa celkom paci, modry z neonovymi zltymi kolieskami..ale asi by som si ho nekupila..... 😉

barbora87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deyana
9. aug 2012

@nemsim jo, to s odlakovačem mě přesně napadlo 🙂 Díky 😉 Jen jsem si koupila špatnou barvu, která na to nechytá a stříška je skoro stejná 😅 tak musím sehnat nějakou barvu na polyester 😉

jo a holky jak píšete o DONKEY - kamarádka ho má a prý na něj nepasují potahy na cameleona, tak možná i vanička bude užší, prý má menší stříšku a vůbec ty potahy z cama jsou velké.. bacha na to..

nene1982
10. aug 2012

Dobry den,
rada by som sa spytala, ci niektora z kociek nevie o niekom, kto sije striesky na bugaboo cameleon na zakazku?

Ak ano, vedeli by ste mi poslat kontakt.

BUdem velmi povdacna !!!!

J.

mitote
10. aug 2012

@pincola budes kupovat bugaboo? 🙂

nene1982
10. aug 2012

kontakt moze byt aj v cz aj na sk

pincola
10. aug 2012

@mitote Budu, už je rozhodnuto🙂

mitote
10. aug 2012

@pincola a dvojku nebo trojku? 🙂 taky brousim zoubky 😅

pincola
10. aug 2012

@mitote Jaký je rozdíl mezi dvojkou a trojkou?

mitote
10. aug 2012

@pincola http://www.babypark.cz/bugaboo-cameleon-3-vs-ca... a pak jeste dalsi idealni mrknou na FB na Bugaboo, jsou tam videa tech rozdilu

pincola
10. aug 2012

@mitote Ta trojka vypadá, že má výhody. Nevíš o kolik je dražší?

mitote
10. aug 2012

@pincola nevim, v prodeji je od zari, pevne doufam, ze rozdil moc velky nebude

pincola
10. aug 2012

@mitote Nevíš jestli ta dvojka půjde trochu s cenou dolů, když bude na trhu nový typ?

andrea999
10. aug 2012

@mitote
@pincola dá sa už objednať,dodanie prvý septembrový týždeň
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo/...

pincola
10. aug 2012

@andrea999 Uvažuješ o něm? O kolik je dražší?

andrea999
10. aug 2012

@pincola mám objednaný all black a ten stojí rovnako,ako all black starší,ktorý som kúpila v januári 2012....
ale ten som už predala a čakám na cama 3 🙂

mitote
10. aug 2012

@andrea999 zda se mi to nebo je cena prakticky stejna?

pincola
10. aug 2012

@andrea999 fakt stojí stejně? ty jo, potřebovala bych ho vidět na živo. Nevíš, jestli mají i OFF white v téhle pokročilé verzy?

pincola
10. aug 2012

@mitote Jestli ta starší verze nepůjde spíš s cenou trochu dolů. To bych očekávala, jinak každá bude objednávat ten novější 🙂

andrea999
10. aug 2012

@mitote nezdá,ten all black stojí rovnako ako ten starší ...oplatí sa objednať 3,už len to madlo je na nom super
oproti staršiemu a ešte pár vecí vylepšených 🙂

andrea999
10. aug 2012

@pincola off white majú tiež...treba si objednať základnu a poťahy vo farbe akej chceš...cam 3 má základnu aj v čiernej farbe,to je novinka

mitote
10. aug 2012

@pincola no ja chci novejsi urcite 🙂
@andrea999 ja vim ja to sleduju ty zmeny na trojce oproti dvojce a jsem pro trojku rozhodnuta 😅

andrea999
10. aug 2012

@mitote aj ja... nemožem sa ho dočkať,teraz mám len plusko...a ktorý kupuješ?asi v babyparku,že?
ja som chcela odtiaľ,len cam3 nemajú ešte na stránke a neviem,či sa dajú objednať dopredu...ja ho potrebujem čo najskoor 😀 😀

mitote
10. aug 2012

@andrea999 no ja rodim v lednu, tak mam zatim cas, nejradeji bych ho koupila v babyparku a nebo malvik..uvidime...ale ani nemecku se nebranim, jedeme tam v pulce zari na vyroci 🙂 nevis jestli je v Berline primo shop Bugaboo?

pincola
11. aug 2012

@andrea999 andeiko ty umíš německy? je možné v tom obchodě, cos mi posílala objednat dopředu, pak si to osobně vyzvednout a platit tam kartou?

andrea999
11. aug 2012

@pincola ak som to pochopila správne je platba možná len vopred,bankovým prevodom,kreditkou a paypalom...
osobný odber a platba namieste sa tam v obchodných podmienkach nespomína ...ja som platila kreditkou a
doprava je nad 400 eur zdarma 🙂