Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lul
20. apr 2009

aj mna to zaujima, nejak sa to tu zastavilo ☹

gingerlady
20. apr 2009

Tak my jsme nakonec taky Bugaboo koupili, i když jsme původně do Anny a Viktorie jeli pro jiný 🙂
Mě zaujal velikostí korbičky. No a když nám pan prodavač ukázal ovládání a potěžkala si ho, bylo rozhodnuto. Kočárek hodně vozím v autě a protože jsem po císaři, potřebovala jsem lehký kočárek...váha naprosto super, ovládání taky....nemůžu si ho vynachválit.
Je teda fakt, že košík se využije až u sporťáku, protože korba je hned nad ním, takže se tam těžko dostává, ale to neřeším. Pro mě je nejdůležitější ta váha a jednoduché a rychlé ovládání. Co taky dost využáváme je prehazovací rukojeť a možnost polohování korby, protože náš prcek už je zvědavej, takže korbu na chvilku naklápíme, aby měl přehled. Nejde to na dýl, protože díky veliké korbě nám sjíždí dolů 😀 .
My jsme k němu kupovali zimní kolečka a fusak a celkem vyšel myslim kolem 34000. Ta cena za to fakt stojí. Ještě jedna věc, kterou soudruzi z Holandska teda nevychytali je, že rukojeť je jen teleskopická, takže chudák 5letýsynovec má trochu problém, ale to se časem spraví😀
Zimní kola využíváme do terénu i do města, malá taky do města, ale hlavně na nákupy. Tam jsou naprosto super.
Takže shrnuto: Bugaboo je takový prckův mercedes, se kterým jsem já a myslim, že i on maximálně spokojená. 😎
Mě se Quinny taky moc líbilo, ale korbu má příšerně malinkou a jezdí jich strašně moc, Bugaboo jsem u nás ještě neviděla.

citinka
20. apr 2009

kristiesk, este by som sa chcela opytat, aku mas alebo budes mat tasku ? ja som chcela skip hop denim, ale u nas je snou problem, nemaju dokonca ani ciernu. cez amozon som skusala, ale oni zas neposielaju do europy, tak momentalne ju idem riesit z ameriky (svagrina ide), tak dufam, ze budu mat aspon ciernu. potesim sa aj inemu navrhu na tasku, lebo ta BGB je nic moc.

gingerlady
20. apr 2009

Jak koukám na příspěvěk o tašce, tak jsem si vzpomněla, že na to mě prodavač z AaV upozorňoval, že je blbá, protože se do ní špatně dostává...koupila jsem černou Emitexku za 500,- a paráda. Účel splní a je ke kočáru naprosto v pohodě.

maximilian
20. apr 2009

citinka a v Pre deti nemaju čiernu? Maju na nete v ponuke Skip Hop tašky

citinka
20. apr 2009

maximilian, dnes som tam bola, denim nemaju uz velmi dlho a uz ani ciernu a nevedia kedy a ci vobec bude (okrem toho ich tam maju zo 100% prirazkou 🙂)

maximilian
20. apr 2009

citinka oni sú všeobecne asi najdrahší obchod. A kočík si kupovala kde?

citinka
20. apr 2009

drahi to teda su. kocik sme kupovali v SCS a stal nas asi 889€ (co je asi tolko ako cez babytrader).

kalista
20. apr 2009

no neviem ci cez babytrader? ja som u nich BGB chameleon kupila za 650!!! 😎 treba vyuzivat kupony. 🙂

lul
20. apr 2009

kalista - ake kupony?

citinka
20. apr 2009

kalista, ja som len vychadzala z ceny co pisala kristiesk (za tu cenu ho kupili oni, len s tym rozdielom, ze v tom mali aj adaptery) 🙂

kalista
20. apr 2009

lil|tam ked sa zaregistrujes ziskavas kupon so zlavou.

citinka| sak ja len tak 😎

lul
20. apr 2009

kalista mate bee alebo cameleon?

hanka23
20. apr 2009

Elfa, Lul, - já mám srpnovou holčičku a je to třetí dítě po dvou synech - obrech. Takže jsem taktéž řešila velikost korbičky, větší jsem neobjevila. Co se týče polohování - měla jsem teď při přechodu na sporťák trochu obavy. Dceři je 8 měsíců a už byla v hluboké korbě nespokojená, jezdíme teď na jaře na výlety a ona chce vidět ven. I když do korbičky se ještě s rezervou vešla. Ale jsem sporťákem mile překvapená, Ráchel je tam spokojená a i v pohodě spí. Dokonce jedna maminka na diskusi psala, že jim na rehabilitaci právě tento způsob polohování doporučili.
Na bok nebo na bříško bych stejně dítě v kočárku spát nedala, vždyť je přidělané pásy. (A bez nich bych si to neriskla, bohužel po zkušenostech.)
Celkově jsem s kočárkem spokojená, měla jsem u druhého syna 7 kočárků a teď konečně nemám důvod měnit.
Taky byla zmíněná Teutonie, mezi ní a Cameleonem jsem se rozhodovala. Hlavním důvodem, proč jsme zvolili BGB, byly rozměry a váha. Mám pocit, že Teutonka byla asi o 30cm delší. S Cameleonem se vejdu do jakéhokoli výtahu, vlezu se do míst, kde kamarádky nechávají kočárek venku.
Samozřejmě záleží, co kdo od kočáru chce, já jsem už nechtěla velký koráb.

lul
20. apr 2009

mne sa cameleon velmi paci 😉

kristiesk
21. apr 2009

CITINKa : tašku stále hľadám, tiež som chcela bud denim alebo potom nejakú úplne inú, pretože ti bugaboo sa mi nepáčia...mne sa páčia aj tašky na kočíky Agatha Ruiz de la Prada, vychádzajú podobne ako BGB, a zdajú sa mi originálnejšie...keď na niečo prídem , dám vedieť... 🙂

kristiesk
21. apr 2009

KALISTA : kupili sme ho preto za tolko, lebo denim je drahsi..tie ostatne tam maju lacnejšie 😉

sue250
21. apr 2009

baby aky je rozdiel medzi cameleon canvas a cameleon fleece? lebo rozdiel je tam 100eur mne sa paci oranzovy
a mozte mi povedat co je vsetko v cene? dik

citinka
21. apr 2009

kristiesk - dik za odpoved a napad na tasku.
kalista - co sa tyka tych kuponov na babytrader uz to tak zial nefunguje, pisala som im ☹
sue250 - canvas a fleece su dva odlisne materialy - canvas je take nieco ako klasicky na kocikoch a fleece je flausovina.

maximilian
21. apr 2009

Kristisek ja som mala spominanu tašku od Casualau, Agatha je špeci kolekcia. taška bola dobra veľka a priestranna. 🙂

sue250
21. apr 2009

baby a ten flaus sa niznici?

kristiesk
21. apr 2009

A teraz sú ešte aj nové dva poťahy týchto tašiek 🙂

lul
21. apr 2009

ten flaus je lepsi na zimu. je makkucky, hladkala som ho 😀 len som citala, ze sa nan lepia viac veci, myslim srst, chlpy z deky a tak

kalista
21. apr 2009

lul. ja mam aj Bee, aj Cameleon 😎

ivet69
21. apr 2009

Fleece je o tolik levnější proto, že není zdaleka tak kvalitní. Podívejte se někde na staré kočárky. Vyšisovává se barva. A ty, co jsou tak slevněné, jsou právě staré verze barvy.
Maximilian, a do třetice nevýhodou kočárku je, že je níže položená hluboká korbička, než u ostatních kočárků, takže když se k miminku nakloníš, musíš níž. Ale to není zase tak často. Hlavněže rukojeť je teleskopická a můžeš si ji nastavit podle vlastní výšky.

maximilian
21. apr 2009

ivet dakujem krasne 🙂

lul
21. apr 2009

ivet - takym krpcom, ako sme my s muzom to nevadi 😉

pavlinecka
22. apr 2009

Ahoj,
nebudete někdo prodávat kočárek Bugaboo BEE. Potřebovala bych ho co nejdříve, prosííím.
Díky Pavlína

ivet69
23. apr 2009

Tak já jsem vysoká, takže budu muset pořádně ohnout hřbet, než se k miminku dostanu. 🙂 U sportovní verze není problém.

Na mimibazaru se bee myslím prodávají.

maximilian
23. apr 2009

Baby a čo hovoríte na autosedačku BGB od Takaty , ísť do nej alebo Maxi Cosi.