Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

pincola
1. sep 2012

Holky nevíte , kde by se BGB dal koupit s nějakou slevou? myslíte, že je šance, že na velethu bude nějaká akce? Dny marianne jsou podle mne ztracené v tolmhle směru. Prodává se jen zboží na krámě a to určitě nebudou mít zrovna tu barvu, kterou chci já.
Kupovala jste některá v něměcku? Je to lacinější?

mitote
1. sep 2012

@pincola a jakou ze chces tu barvu? pojedes do Brna nebo Prahy? Jinak ja urcite na Marianne neuspeji tim, ze chci trojku, takze bud na veletrhu a kdyz ne tam, tak v listopadu sleva z maminky a kdyz anito ne, tak hold plna cena. Ale koupim ho bez potahu, potahy si ted koupim na dny Marianne.

mitote
1. sep 2012

holky, nevite, kdo je oficialni distributor Bugaboo do CR? Co jsem tak videla-slysela, tak Malvik to od distributora asi nebere.

pincola
1. sep 2012

@mitote Chci tu basi tmavě šedou ( v tom bych i ustoupila) a potah Off white. V tom ustoupit nechci. Chtěla bych jet do Prahy. A v listopadu je jaká sleva? Máš propočítané, že to vyjde levněji? Potah samostatně a potom ten Cam 3 bez potahu? A lze to bez potahu? A cam 3 a ta starší verze to je stejný potah? Pasuje na oba? Napadlo mne koupit je n ten potah jako ty a pak se rozhodnout, jestli Cam 3 nebo tu starší verzi, kdyby šla s cenou dolů.

chichinka
1. sep 2012

@leishmania aky krasny drobcek 😵 zjavne velmi spokojny vo vanicke 🙂
Ako si bola spokojna s BGB fusakom? Ktoru farbu fusaka mas na fotke?

mitote
1. sep 2012

@pincola spocitane to nemam, ale tak vem si cenu cameleona bez potahu minus 22% a potah stoji pak trojku. V listopadu ma byt sleva z casopisu Maminka, ale kdo vi, jestli se bude na BGB vztahovat. Me t levneji asi moc nevyjde pokud bude Cam3 bez slevy, ale proste se nam libi potah Missoni ktery sam o sobe je taky pecka cena, tak si ho proste ted koupime a pak camaleona bud se slevou nebo bez a bez potahu urcite. potahy pasujou, ptala jsem se babyparku a i myslim tady. Jinak cameleon bez potahu jde koupit bez problemu.

mitote
1. sep 2012

@pincola hele a nebo primo na webu bugaboo maji slevnenou dvojku cama, vychazi na necelych 15tis bez potahu http://www.bugaboo.com/product?id=1820&id2=1821

pincola
1. sep 2012

@mitote Koukala jsem na to, píší že stojí 750 euro a mne to vychází na necelých 19 tisíc při kurzu 25kč/euro. nebo to počítám zle, já jsem totiž fakt praktik 😀 😀 😀 Ale tam zas bude děsně drahá ta doprava do ČR☹

mitote
1. sep 2012

@pincola no jo ale to jsou dolary kocko 😀 ty jsou necelych 20Kc za dolar, ale kdo vi jak je to prave s dopravnym, to ja nevim 😖

deyana
1. sep 2012

@mitote prý je ofiko distributor anna-viktorie praha.. ale co je na tom pravdy nevím, mrkni jim na web 😉

pincola
1. sep 2012

@mitote Já jsem fakt tele, že to svět neviděl 😀 😀

mitote
1. sep 2012

@deyana no kupodivu anna victorie ma cam3 asi nejlevneji a je fakt, ze jedina prodava nahradni dily 😕
@pincola ja taky, me uz zacina v mozku penit mliko 😅

pincola
1. sep 2012

@mitote Ale ty potahy má taky drahý. Píší že předpokládaná cena i s potahy je 26 táců! když si přišteš fusak a to příslušenství.... 😢 😢

mitote
1. sep 2012

@pincola kde to pisi? vzdyt babypark to ma i s potahy (cam3) za tech 24 800Kc nejak, nevim to presne na korunu... a u anna and victorie vychazi s potahem na 20 700Kc za kocar plus potaj 2688Kc...

pincola
1. sep 2012

@mitote Jak je to s tou Annnou Victorií? já tomu rozumím tak že bez potahu vychází na 20 700 a s potahem na na přibližně na 2500. někde jsem to tam četla, že přibližná cena s potahem je tolik. Zkusím to najít. 😉 Ale je to nelogické pokud potah samotný stojí 2688kč!

mitote
1. sep 2012

@pincola no jo ale oni maji ted slevu na ten kocar takze si myslim ze to odpovida puvodni cene...

danulavo
1. sep 2012

@mycats Asi jí nakonec prodám a zkusím koupit "holčičí" verzi 😉 .

leishmania
2. sep 2012

@chichinka dakujem 🙂 prave vanicku sme velmi dlho nevyuzili, lebo v nej bol dost skoro nervozny ze nevidel, spaval v tom obdobii kratko a ked sa vonku zobudil musela som trielit domov, tak som si vanicku moc neuzila, ale mne az tak nevyhovovala ta bgb vanicka, zato sportak som milovala, na vanicke mi vadilo, ze je nizka a ten pristup do kosika. fusak mam vo farbe sand a som spokojna, mam este tu starsiu tensiu verziu, ale staci, ked bol vo vanicke dala som mu do fusaku este deku a teplo obliekla, ked bol v sportaku dalsiu zimu tak som ho teplo obliekla, a bolo super ze som ho mohla vyuzivat na take jarne jenne prechodne obdobie ;lebo nebol taky uplne hruby...

mycats
2. sep 2012

@danulavo mile rada kupim 😵 😵

kilian
2. sep 2012

@mitote ten prvy je univerzalny pre vsetky BGB modely,je o nieco pevnejsi.a ten druhy je starsi Model,tensi a pasuje len do cameleona.

ustrachana
2. sep 2012

baby, prosim Vas neviete ako pasuje do cam fusak elodie details? lebo ten biely je neskutocnyyyyyyyyyy

andrea999
2. sep 2012

@ustrachana je bombový,ja sa rozhodujem medzi bielym,čiernym a tým kvetinkovým ...do cama sú ideálne 😎

andrea999
2. sep 2012
chichinka
2. sep 2012

@leishmania moc dakujem za odpoved 🙂 chichi takze vanicka nebola velmi oblubena, co...😀 tie decka su ale cisla 😀 moj maly zas do 4 mesiacov spal len v kociku, a od 5 mesiaca ani za svet 😀 ale tak aspon ze sportak bol super - teraz sa v com vozite?

ustrachana
2. sep 2012

@andrea999 jooooooj , dakujeeeeem 🙂 takze biely to vyhral 🙂

mitote
2. sep 2012

holky, jake teda pouzivate do BGB fusaky? BGB, Elodie Details, Lodger a jake dalsi? Ja vubec nevim, jaky poridit :-/

mitote
2. sep 2012

@ustrachana ten bily je krasny, jde koupit i ta cepicka? 😅

andrea999
2. sep 2012
mitote
2. sep 2012

holky a co tohle? me se silene libi ty chlupiska kolem hlavicky 😀 http://www.babypark.cz/aesthetic-fusak-sport-3v...