• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@bebel no super tak to by me zajimalo jaky fusak teda koupim :sweat_smile:
4. sep 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 @mitote ta farba je ruzova, na kazdej fotke ju mam skoro cervenu, ale tato je asi tak najrealnejsia :wink:
4. sep 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denca1987 bee+ je fajn, ale v zime cez veľký sneh neprejde a celkovo sú problémy s vibrovaním koliesok :sunglasses:
4. sep 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote fusak naj je denim a pasuje este orandzovy, ale farba co bola tak 3 roky do zadu
4. sep 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista no jo ale kdyz bude vanicka cerna, tak denim fusak bude asi blbej ne? myslis tuhle oranzovou? http://shop.annaviktorie.cz/Kocarky/Bugaboo/06-Bugaboo-Doplnky/Cameleon-fusak-07-ORANGE-1113404000066.aspx a nebo pak cernej, co
4. sep 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista a ty mas jaky fusak?
4. sep 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote ja mam denim, len uz to vsetko ide z domu, lebo uz nemam cameleona :slight_smile:
4. sep 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista presne...lebo ja mám nový oranžový a ten neladí....je skôr do korálovej farby :sunglasses: sedí mi do macu xt
tu je detail tej jahodovo malinovej z missoni a deka úplne červená :sunglasses:
4. sep 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mitote to nieje ta orandzova, ta uz sa nepredava. Ja si nemzslim, ze denim je zly k ciernej vanicke, ale aj cierny je v poho
4. sep 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel
@kalista no parada holky, tak ja asi budu chodit s potahem po obchodech a koumat ktery fusak k nemu jde, jinak nevim :sweat_smile:
4. sep 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte foto misssoni s ED fusakom, neon pop (btw oba idem predať, lebo pripravili neskutočnú kolekciu apple eye catching , z ktorej si kúpim aj tašku, čiapku aj fusak) a tej novej oranžovej v koralovom macu
4. sep 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bebel apple eye catching ta je neskutocnaaaaaaa.
4. sep 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista jak vypada apple eye catching?
4. sep 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel odkial objednáš tú novú kolekciu? aj ja som z toho fusaka a čapice hotová :sunglasses:
4. sep 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea999 pod domom mi otvorili obchodík minulý mesiac, kde majú ED, tak buď tam alebo v Babymarkete :slight_smile:
4. sep 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista ten je krásny,len čo my s chlapcami-aj pre nás by mohli Niečo take NESKUTOČNE vymyslieť
4. sep 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lentila.g ešte bude biely s čiernym vnútrom a kožušinkou :slight_smile:
4. sep 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lentila.g sak toto!!!!
4. sep 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel priamo v senci? babymarket kuknem aj ja ,alebo aladdin či bambini...volakde objednám...
budeš to mať na cama? mne teraz cam dojde a chcela by som k tomu fusaku soft pink strechu...myslíš,že sa dá? nebude to moc preružovelé? :unamused:
4. sep 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ajo ten jsem uz videla, je krasny, ale k missoni nejde vubec :angry:
a bila se nam do missoni take nehodi, ale ty kozesinky kolem hlavicky miluju :dizzy_face:
4. sep 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 bude to super :wink:
V Alladinovi už predávajú túto kolekciu vo webshope. A áno paradoxne priamo v SC pod mojím domom., ale nemajú ešte toto nové na predajni.
4. sep 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mitote veru nejde,ja musím k missoni kúpiť ešte jeden...asi čierny,podla mna pojde najviac k missoni
4. sep 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:grinning: teda baby, normalne ako v obchode sa tu citim z tolkych fotiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne ste vsetky!!!
uz len mne chyba missoni :( pre moje milovane beecko :cry:
4. sep 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@chichinka to ja beecko nesetrim a stale je v super stave, uz ma riadne km nabehanych aj 4 lety, uz ho asi ani nepredam ked douzivame :grinning:
@swarovski ja by som iste kupovala fusak, ved to mas aj na dalsiu zimu
4. sep 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leishmania hmmmmm.......
4. sep 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski ja by som kupovala aj pre marcove nikdy nevies ako dlho bude chladno
4. sep 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania hmmmmmm... no aj ty mas pravdu :slight_smile: ja teda fakt neviem... nemam problem kupit fusak, len rozmyslam, ci z neho za rok vyrastie, alebo nie. v zivote som nevidela fusak nazivo :grinning:
4. sep 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski o rok mu budu fusaky este isto dobre ak nekupis nejaky speci novorodenecky :wink:
4. sep 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski ja som rodila v polke marca a mala som zavinovačku lodger wraper fleece,úplne to stačilo a mali sme ju dva týždne ,teplo bolo dosť skoro...fusak som nechcela,lebo som ešte nevedela,akú farbu budem chcieť v zime :slight_smile:
4. sep 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok