Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lucyda
4. sep 2012

@andrea999 wau nadhera missoni 🙂))

lentila.g
4. sep 2012

@swarovski my sme febr.tiež a vystačila som si s lodger wrap.do vaničky a ďalšiu sezónu sme mali bgb a Elodie do silných mrazov,teraz tiež tak mám v pláne

mycats
4. sep 2012

@bebel ten biely fusacik je uplne uzasnyyyy!!! 🙂 len u nas by bol biely iba asi 3sekundy 🙂 a v beecku iba dve 😀

mycats
4. sep 2012

@lentila.g @kalista - no my si mozeme kupit ten cierny alebo tento biely s kozusinkou 😀
ten biely je neskutocnyyyyy!!!! 😵

lentila.g
4. sep 2012

@mycats u nás biela neprichádza do úvahy,v prvom rade kvôli mužovi-on na farbu nehladí však by pri prvom prevoze bol čierny,no a starší momentálne utieranim rúk do všetkého len nie obruska vyjadruje protest kvôli novému členovi
Ja som kúpila na jar zeleny s kozusinkou lebo čierny uz nebol...

mycats
4. sep 2012

@lentila.g 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj tak ten biely vyzera naj super. len je asi pouzitelny len pre babo.
u mna by bol do 3s. spinavy, maly je v tomto expert na flaky 🙂

lentila.g
4. sep 2012

@mycats no vyradila sa im tohotoročna kolekcia,asi bude in biela ked aj Stokke dalo opäť biely WK
len nám do bledeho Stokke nepojde biely fusak:( ale ked bude náhodou nove bgb Cam3 na čiernej konštrukcii tak to uz je o inom🙂 alebo poťahy BM na Stokke 😀

lentila.g
4. sep 2012

@mycats ale tebe by krásne do čierneho bee sadol ale ty si aj ten bielo zeleny krásny kupila

tanija133
4. sep 2012

@mitote he, he,..tak zahada cervenej a ruzovej na missioni vyriesena.....nie je to ani cervena ani ruzova... 😉 Takzko sa ti vybera k missioni, asi ten denim alebo black bude ok... 😉

dolcegucci
4. sep 2012

Baby,myslite,ze ten biely fusacik by pasoval do stokke?

mycats
4. sep 2012

lentila.g 🙂)) a tak k bielemu wk by to bola zaujimava volba. 🙂 dakujem 🙂 tak snad ho aj schosnujem ked uz som zacala saliet po missoni 😀

dolcegucci
4. sep 2012

@bebel prosim,kde sa da zohnat ten s tou kozuskou?

dolcegucci
4. sep 2012

@andrea999 dakujeeeeeem 🙂

tara_
4. sep 2012

Baby, aj ja momentalne riesim fusak do Bee. Rozhodla som sa pre BGB, aj ked sa mi pacia viacere. Tiez by som rada aj biely, ale to pre dieta, ktore chodi asi tazko. No neviem ako to zladit 😒 Striesku mam limitku ku ktorej fusak nie je a tiez nie som si ista, ci sa mi paci, ked je strieska rovnaka s fusakom. Mam striebornu konstrukciu, hoci som teraz nejako zatuzila po ciernej 😝
Myslite, ze bude vyzerat dobre cierny fusak a strieska off white? Striesku som na zivo nikdy nevidela a tiez sa trosku obavam ako bude po case vyzerat 😒

jessicax
4. sep 2012

ja som sa rozhodla, ze predam cierny bgb fusak, je to ten novsi, teplejsi model, univerzalny do bee aj cama

tanija133
4. sep 2012

@jessicax A ake fusaky budes mat okrem Snugle?

jessicax
4. sep 2012

@tanija133 este neviem ale mam tmavy kocik a este aj tmavy fusak do toho, prijde mi to take smutne, takze asi nieco veselsie, farebnejsie 🙂

tara_
4. sep 2012

@jessicax
skoda, ze som si to neprecitala skor, pred chvilou som si taky kupila 😒

jessicax
4. sep 2012

@tara_ v pohode 🙂 Ja som ho tiez planovala nosit s offwhite strieskou, myslim, ze je to pekna kombinacia ale nakoniec som plusko predala 😀

tara_
4. sep 2012

@jessicax tak uz asi ani offwhite striesku nemas ... asi budem niekde zhanat. A nespini sa moc?

jessicax
4. sep 2012

@tara_ nie ta uz je predana. Myslim, ze sa nespini viac ako napriklad zlta alebo light green 🙂

mitote
4. sep 2012

holky, tak fusak vyresen jeste nemam, ale musim se pochlubit, mam fusako-kombinezku do autosedacky a mozna nekdy i do kocaru kdyz hlavni bude spinava nebo se bude prat 😀 nevim jak moc se do missoni bude hodit, ale je nadherna, material uzasny a byla za uzasny prachy coby Benetton 😅 Je to takova staroruzova-starofialova 😎

tanija133
4. sep 2012

@jessicax uricte by to chcelo nieco vesele, ved do denimu sa ti bude hodit snad vsetko.... 😉

tanija133
4. sep 2012

@mitote pekna kombinezka, a prakticka tie 2 zipsy, dobre sa ti bude obliekat.... 😉

mitote
4. sep 2012

@tanija133 jj ja prave premyslela jakou a tahle se me libila ze nahor ama dva zipy a spodek muzes udelat bud fusak kde ma nozicky dohromady a nebo fusak do autosedacky kde ma nozicky solo

anka.
4. sep 2012

Ahoj. Kdo máte stupátko pro dítě ke kočárku cameleon, mohli byste mě prosím poradit nějaký trik (s fotkou ideální) jak to stupátko zajistit zvednuté (např. když se zrovna nepoužívá, nastupuje do mhd atd.). Všechny tipy vítány! Díky.

dolcegucci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mycats
6. sep 2012

Baby, nebudete niektora predavat missoni striesku alebo komplet, chlapcensky 🙂

ustrachana
6. sep 2012

neviete o niekom kto by mi predal ram na cameleona?