• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
@andrea999 a Aké zimné kolesa tam budu pasovať?vymysleli nove pre cam.3?
11. sep 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g ano, budú zvlášť na cam3
11. sep 2012 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 no fajn,lebo ja som všetko zo starého predala :sunglasses: :grinning: tak potom prídem po info lebo Ešte som nikde nevidela ich ponúkať
A myslíš že ked naskladnia cam3 tak sa čakačka skráti?
11. sep 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 neber mi moje kombinácie :slight_smile:))) ja už mám aplle objednané a soft pink zháňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Mne vyhovuje náš denim základ a čierna konštrukcia...len by som otváracie madlo z nového cam3 prijala .
Dúfam,že sa bude dať kúpiť a vymeniť.
11. sep 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel :grinning: :grinning: :grinning: aj ja zháňam soft pink :slight_smile: a fusaky asi oba,čierny a apple..
na to madlo sa teším,to je dobrý nápad a vyzerá to,že by to mohlo ísť na staršie modely :slight_smile:
11. sep 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g v babyparku maji Cam3 naskladneneho, i zimni kolecka na nej atd...

holky da se nekde v CR podivat na fusky Elodie? Ja mam pocit, ze v Brne nikde nejsou :frowning2: A ja fakt nevim, jakej koupit :frowning2: Do Missoni se toho uz moc nehodi, aby to nebylo preplacany.
11. sep 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g zatial je čakačka klasika 4-6 týždnov,ja som objednávala koncom júla,hned ako to vycapili na stránku...strieborné už sú na sklade,all black za týždeň....kolesá sa tiež už predávajú,tuším v babyparku majú :slight_smile: a ešte je k tomu novinka uv strecha :sunglasses:
11. sep 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@andrea999 a UV strech aje super, take jsem na ni koukala :dizzy_face: jinak babypark ma naskladneno ale anna and victoria tvrdi, ze uz je dlouha cekacka, ze nestihaj vyrabet :confused: tak doufam, ze kdyz koupim/objednam koncem zari, ze do vanoc bude doma :sweat_smile:
11. sep 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote ten čierny Elodie bude k missoni super a tuším ich majú v malvíku,ale ten je asi len v prahe myslím :unamused:
uv strechu by som brala,to je super vec,len neviem či na budúce leto ju budem ešte potrebovať :unamused:
11. sep 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 to nevadi, do Prahy jedeme v zari dvakrat :grinning:
11. sep 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madlo z cameleona+ nepasuje na cam3.:wink:
Odskusane.
11. sep 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian bola si uz kuk cam 3? ake mas dojmy
11. sep 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 no parada,ja sledujem my-babyshop.de s nimi som max spokojná,a babypark posiela aj na SR lebo dávnejšie som niečo potrebovala a nenašla som info že Áno..
@Bebel mne to madlo ucarovalo(ja som ho radšej na starom nepouživala,lebo ťažko išlo) a Ešte aj to že ked daš dole vaňu a športový ten podvozok ide pekne,neprehyba sa...
No a čierna konštrukcia je čierna :grinning: strieborné sa mi okukala:slight_smile:
11. sep 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian ty by si mala byť poradca pre Bgb a Stokke,hneď všetko vypatraš
11. sep 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g jj babypark zasila na slovensko a ted maji zrovna akci na postovne, po CR zdarma a do SR za 99Kc tusim. Ale jsou polozky u kterych postovne neni, odviji se to od ceny logicky.
11. sep 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g jeeeeej,ty si zlata.dakujem za kompliment:wink:

@duplicka Bola.nepaci sa mi System pasovania.naj je Fakt to madlo.inac OK.jazdne vlastnosti rovnake.
11. sep 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja sa sem k vam vzdy pridem pokochat fotkami co sem date :slight_smile: krasne kombinacie :dizzy_face: slintam tu nad elodie fusacikom..mam light green bee+ a tyrkysovy lodger z hlbokeho kocika :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze na zimu budem nieco musiet vymysliet, snad to muz pochopi ze tie farby absolutne neladia a musime kupit novy fusak/alebo striesku . :grinning:
11. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kocky ja som nasla moj vytuzeny... vo Svajci... Ale musim tam napisat, ci by mi ho dorucili aj na SK!
11. sep 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dokelu a teraz vidim ze @duplicka predava bielu striesku na bee+ :grinning: to by skor slo k tomu mojmu lodgerovi.. :sweat_smile:
11. sep 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski fu ten je elegan krasny!!! :dizzy_face: drzim palce nech dopeavuju aj sem k nam :wink:
11. sep 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka je to sice cameleon 2, ale nevadiiiii, aj cenu ma super!!! tak sa tesim :slight_smile: (aj ked viem, ze isto to tesenie nebude trvat dlho) a Svajc je mimo EU, takze mi hrozi clo a dan... :frowning2:
11. sep 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski ked nič ine tak kúp si aspoň od @kalista bielu športovú časť ma ju v bazare:slight_smile: a budeš striedať a mať ked to neklapne aspoň polovičnú radosť:slight_smile:
11. sep 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@swarovski no to hej :frowning2:
11. sep 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian, @andrea999 nevieš prečo babypark uvádza poťahy na cam. A poťahy na cam3 zvlášť som myslela/a niekto mi tu aj písal že su rovnaké..
11. sep 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g no me babypark rekl, ze treba limitovane potahy: missoni, jade green, soft pink,.... pasuji i na trojku, takze ocekavam, ze pasovat bude, jinak jim ten Missoni pujdu hodit na hlavu :sweat_smile: ale mam dojem ze jsem cetla, ze ty trojkove potahy maji byt trochu jiny material
11. sep 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g
@mitote tie poťahy na starší cam obsahovali aj poťah na sedačku a tie nové majú len striešku a kryt na korbu :slight_smile:
inak sedia všetky
11. sep 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g striesky pasuju vsetky...
11. sep 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 jo vidis to, to jsem zapomnela :slight_smile:

holky a mate teda v kocarcich ty vlozky? proti uspineni? mam to kupovat uz do vanicky?
11. sep 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote ja som mala a mám teraz v bee+ ovčiu podložku...ale ked tam vojde tá original,tak prečo nie :wink:
11. sep 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 a jak jsi tu ovci cistila?
11. sep 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok