• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
@mitote ručne som ju prala v lanolíne
11. sep 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik baby..ja len že či nie je vo veľkosti rozdiel..
11. sep 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g vo velkosti coho? sedacky?
11. sep 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Striesky...lebo ked aj donkača urobili že nepasujú striesky z cam.tak by ma neprekvapilo keby vymysleli "Niečo nove"
11. sep 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g nie striesky pasuju,len maju na boku stitok BGB cam3.:wink:
11. sep 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. kočky teším sa z nového Bee+ :grinning: prosím poraďte kde najlepšie kúpim doplnky. dakujeeem
11. sep 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@swarovski ta all white je naživo určite krajšia :wink:
12. sep 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Budem posuvat offwhite striesku a potah na sedadlo na cam,keby mal niekto zaujem..
12. sep 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka uz som ju predala :pensive:
12. sep 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@swarovski a nechces kupit all blac a potom napr @kalista ma off sedacku
12. sep 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian za kolik budeš prodávat tu stříšku?
12. sep 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka no, ja neviem, all black stoji ticku a este kupovat sedacku?
12. sep 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski jaj no to je pravda :confounded: nedomyslela som
12. sep 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski no mne sa zunovala hneda tak som kúpila denim(pár krát mala a potom opäť hnedé) ta biela sa ti časom opozera...preto som myslela že len sedačku a uz môžeš zasa kúpiť o triedu vyššiu radu,lepšie sa ti bude predávať (ak sedačky teda pausujú starý a novy model-ale asi Áno)
Ale aj mne srdce a hlavu poplietla biela kolekcia...a tu jedna predávala čisto biely cam.tusim @lia skús sa spýtať trebárs či sa moc nešpinil kociar..
12. sep 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lentila.g ono, mas pravdu, ak sa mi nepodari zohnat all white, tak si asi kupim uz cameleon3. Inak tie striesky a potahy nesedia z cam3 na cam2 - teda aspon tak mi hovorili v nedelu v predajni. Potom som si aj na nete vsimla, ze osobitne predavaju na cam3 a cam2, ale zase ruku na srdiecko - chcem bugaboo, a zas z farby sa tak nestriela :slight_smile: prezila by som aj modro-oranzovy :grinning:
12. sep 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski ked budeš mať doma cam.zistiš že s farby na farbu budeš prezliekať:slight_smile: mala som doma cam.. A Ešte mám aj bee:slight_smile: to ked ta chytí tak koniec:slight_smile: baby vedia o com hovorím ... Stačí kuk @bebel do albumu :grinning:
12. sep 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@duplicka dakujem Ti za info :slight_smile: jaaaj no skoda, ale tak super, ze sa za nou tak rychlo zaprasilo :wink:
12. sep 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka kde si prosim ta objednavala ten fusak?
12. sep 2012 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g ja som ho moc nepouzivala,vadilo mi ,že je tak nízko a do kosika som sa nevedela zohnut. Radsej mam stokke :/ All White som predala,kúpila som denim 107. Tiez sa len naňho pozerám , bojim sa,že vybledne na slnku:smiley:.
Ale spinenia by som sa nebala,vlhkou svedskou handrickou poutieras.
@swarowski
12. sep 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patka1987 ked chces mam navyse
12. sep 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski me zase tady v Brne tvrdili, ze dvojka na trojku potahy pasuji, proto jsem si koupila ve finale potah missoni a kocar teprv objednam.... kdyby to nesedelo, tak bych je asi prekousla :angry:
12. sep 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote fakt? no mne predajca povedal, ze nesedi... sice cam3 v predajni nemal, tak neviem, ci ma klamal, aby predal to, co mal na predajni, alebo ako .... Popravde, mam to len od neho a nemam to nicim podlozene. Len to, ze som si na nete vsimla, ze sa to osobitne predava na cam 2 a cam 3 a dokonca maju aj inu cenu...
12. sep 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski no ja se ptala primo Babyparku, jak v prodejne tak pak i na facebooku, tak prinejhorsim to je pisemne. ale tvrdili, ze Missoni stopro pasuje na Cam3. No potahy na Cam3 stoji stejne jako stavaly na Cam2 (aspon u nas v CR) a na Cam2 je maji slevnene jako vyprodej. A ja teda akorat cetla pri porovnani, ze je jiny material a neni sportacek potah, tak doufam, ze to tak bude. Jinak m to budou muset vzit zpet :grinning:
12. sep 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski pozri stranu dozadu,presne toto mi baby Včera tu vysvetlovali lebo tiež som bola jeleň z tých info
12. sep 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia no toto aj mne vadilo na bgb ale az po tom čo som odskušala Stokke..no a teraz asi opäť návrat ku bgb bude (kvoli novemu skladaniu)ale neviem čo so Stokke,predsa ta športová je pre menšie lepšia (menšia s vankusikom novorod.) ako bgb...
12. sep 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...baby,keby ste vedeli o niekom,kto tuzi po bee+,tak ho mam v bazari :slight_smile: maly uz kocik nevyuziva,tak nam je uz zbytocny a posuvame dalej :slight_smile:
12. sep 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka fusak novy? Ten ed vo farbe apple? A cena?
12. sep 2012 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja mam kvetinkac buppa nie ed, to co mam v inzercii, ale uz by mal byt v predaji aj ten kvetinkovy ed :wink:
12. sep 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka1987 a ty nemas pink do tvojho stokke
12. sep 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka co myslis pink ci nemam? Fusak?
12. sep 2012 o 19:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok