Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tara_
13. sep 2012

Baby aj ja som riesila fusak do bee, vcera mi prisiel BGB fusak a poviem vam, ze som dost zaskocena aky je tenky ... kebyze mam uplne male dieta, ktore mi tam aj spi, tak mi urcite nestaci 😒 Minuly rok som mala fusak z ovcieho runa a este deku a teraz toto? Vy ste ho pouzivali v zime uplne v pohode?

asimon
13. sep 2012

@tara_ ahoj ja mam fusak do bee a ja ho pouzivam len na jesen a jar...resp.teraz v lete sme boli v Tatrach a chytila nas zima tak som ho vyuzila aj tam...ale na zimu mam lodger a aj fusak z runa...a objednala som si Elodie details...tak som zvedava nan aky bude...😉

tara_
13. sep 2012

@asimon no ja mam taky prechodny buggysnuggle a tento som mienila ako zimny 😒 Ja som sa rozhodovala medzi BGB a Elodie details. No uz som rozmyslala, ze dam do BGB fusaku nejaku vlozku, nech je teplejsi 🙂

asimon
13. sep 2012

@tara_ alebo daj don teplu deku...vsak zase ten fusak je dost velky...😉

duplicka
13. sep 2012

@patka1987 ano fusak pink do stokke

patka1987
13. sep 2012

@duplicka ale ved pink neni... Ci? Mam beige fusak

laloona
13. sep 2012

@mycats ted ji nějaká maminka prodává zde http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=9214343

mitote
13. sep 2012

holky, uz jste videly novou limitovanou edici Sahara? dalsi info v listopadu 😅

mycats
13. sep 2012

@mitote uzaaaasna 🙂

ifkael
13. sep 2012

@mitote v decembri by sa mal predavat..

Ktovie ci aj plusko nanovo oblecu 😕

mitote
13. sep 2012

@ifkael jj cetla jsem to, ale ja 15. ledna rodim, takze to riskovat nebudu, ze porodim a nebudu mit kocar 😅

ela19
13. sep 2012
ela19
13. sep 2012
bebel
13. sep 2012

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 @mitote tento je absolútne najkrajší

bebel
13. sep 2012

@ela19 mne sa missoni deky vôbec, ale vôbec nepáčia.....ale ja som si šatičky dopriala a krpatej som aspoň čiapku kúpila.
Zato táto štrikovaná zemitá farba....joj...zas som v pokušení. 😎

bebel
13. sep 2012

@ifkael ak by takto obliekli plusko- ja neváham... 😝

e.l.i.e.n.k.a
14. sep 2012

@asimon ak ti pride elodie details, podel sa so svojimi pocitmi, ja sa rozhodujem medzi nim a BGB fusakom..vdaka 🙂

asimon
14. sep 2012

@e.l.i.e.n.k.a urcite dam vediet...len zial az o cca 3 tyzdne...lebo ja ho uz mam u svagrinej v Nemecku...objednala som si ho z nemeckeho amazonu a maju mi ho priviest jej svokrovci ked pojdu od nich z navstevy...ale svagrina mi v telefone naznacila ze nie je nejak hruby a taktiez ze sa jej zda maly...hmmm...nasa ma teraz rok v septembri...baby ktora ho mate mate pocit ze je maly...? Ale napriklad dnes som vozila malu v BGB fusaku u nas bolo 15 stupnov...a bol super...mala ani prehriata ani studena...spala ako v bavlnke 🙂

e.l.i.e.n.k.a
14. sep 2012

@asimon uf, ak by bol maly, tak potom asi radcej BGB, lebo drobcek nie je ziadny drobec, ale v zime budeme potrebovat daco na teple labky 😀 3 tyzdne vydrzime, mame este lodger 😉 takze BGB je dobre na miernejsiu zimu, vsak?

asimon
14. sep 2012

@e.l.i.e.n.k.a hej na miernejsiu...podla mna 😉 ED mam pocit z obrazkov ze je taky fakt na zimu...ja som ho nazivo este nevidela...aj ja mam Lodger a s tym som spokojna 😉 a pravdu povediac drahy fusak s ovcou vlnou valtherm ma minulu zimu sklamal...mala v nom mala studene nozicky...a to mala na sebe este deku...doteraz tomu velmi nechapem :-\

lentila.g
14. sep 2012

@asimon ,@e.l.i.e.n.k.a ja mám bgb ten som využila aj v zime dala som do vnútra Ešte deku a maly bol teplučký ale mám aj Elodie a to uz je PAN FUSAK,tam som malého vôbec nebabušila a bol krásne teplučký a my nepatrime teda k drobcom
Keby som sa mala rozhodnúť len pre jeden tak ja osobne ED

lentila.g
15. sep 2012

http://www.growingyourbaby.com/2012/09/14/bugab...

Pohľad detailu..no pozdáva sa mi🙂

andrea999
15. sep 2012

@lentila.g je luxusný 😎

lentila.g
15. sep 2012

@andrea999 Jaaaj trošku sa začali " hrať s krasou "'nových modelov a s mojimi citmi 😀
Len Všetko je na striebornej konštrukcii a čierna je čierna a ked človek vrazí prachy do týchto wau modelov to je potom uz hriech kombinovať

mitote
16. sep 2012

holky, pouzivaly jste do hluboke korbicky prosteradlo, nebo neco? Nebo deti spali jen tak, ve fusaku nebo bez niceho?

leishmania
17. sep 2012

@mitote vo fusaku bol stale, ked sa oteplilo uz bol v sportaku, ale doma som mu davala plienku pod hlavicku ked spal v kociku

lentila.g
17. sep 2012

@mitote ja som mala vo fusaku a doma tiež plienku(prvy bol zimné babo) druhému som uz kúpila toto,lebo plienka sa mi pri kočikovaní a jeho mrveni posuvala..(druhy je letné)
http://www.aesthetic.sk/index.php?lvl=3&idk=030...
Tam su aj možnosti výberu rôzneho materiálu(ja mám čistú bavlnu a som spokojná )

kalista
17. sep 2012

@e.l.i.e.n.k.a ED je malinky pre velke deticky, ale BGB ma novy teplucky, tusim paperovy fusak
http://www.babypark.cz/fusak-arctic-bugaboo

@lentila.g tak sahara je neskutocna, myslim, ze budem intenzivne zvazovat 🙂 🙂 🙂 a aj kombinovatelna s off white alebo blue petrol....mnam 😎

lentila.g
17. sep 2012

@kalista a ideš do nového cam3?ja asi tak na zimu..preto Ešte neriešim WK na Stokke

kalista
17. sep 2012

@lentila.g ja neriesim WK vobec, lebo aj tak so Stokkacom neviem, neviem tieto zimy. Neriesila som Cam3, kym som nevidela saharu 😀 😀 😀 teraz riesim Bee, sk by bolo tiez saharove, tak hned ho beriem....noooo ved najprv sa musim zbavit Melangaca lebo 3 kociky su zbytocne