• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
Baby aj ja som riesila fusak do bee, vcera mi prisiel BGB fusak a poviem vam, ze som dost zaskocena aky je tenky ... kebyze mam uplne male dieta, ktore mi tam aj spi, tak mi urcite nestaci :unamused: Minuly rok som mala fusak z ovcieho runa a este deku a teraz toto? Vy ste ho pouzivali v zime uplne v pohode?
13. sep 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tara_ ahoj ja mam fusak do bee a ja ho pouzivam len na jesen a jar...resp.teraz v lete sme boli v Tatrach a chytila nas zima tak som ho vyuzila aj tam...ale na zimu mam lodger a aj fusak z runa...a objednala som si Elodie details...tak som zvedava nan aky bude...:wink:
13. sep 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asimon no ja mam taky prechodny buggysnuggle a tento som mienila ako zimny :unamused: Ja som sa rozhodovala medzi BGB a Elodie details. No uz som rozmyslala, ze dam do BGB fusaku nejaku vlozku, nech je teplejsi :slight_smile:
13. sep 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tara_ alebo daj don teplu deku...vsak zase ten fusak je dost velky...:wink:
13. sep 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patka1987 ano fusak pink do stokke
13. sep 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka ale ved pink neni... Ci? Mam beige fusak
13. sep 2012 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ted ji nějaká maminka prodává zde http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=9214343
13. sep 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, uz jste videly novou limitovanou edici Sahara? dalsi info v listopadu :sweat_smile:
13. sep 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@mitote uzaaaasna :slight_smile:
13. sep 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote v decembri by sa mal predavat..

Ktovie ci aj plusko nanovo oblecu :confused:
13. sep 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael jj cetla jsem to, ale ja 15. ledna rodim, takze to riskovat nebudu, ze porodim a nebudu mit kocar :sweat_smile:
13. sep 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. sep 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @mitote tento je absolútne najkrajší
13. sep 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela19 mne sa missoni deky vôbec, ale vôbec nepáčia.....ale ja som si šatičky dopriala a krpatej som aspoň čiapku kúpila.
Zato táto štrikovaná zemitá farba....joj...zas som v pokušení. :sunglasses:
13. sep 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ak by takto obliekli plusko- ja neváham... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@asimon ak ti pride elodie details, podel sa so svojimi pocitmi, ja sa rozhodujem medzi nim a BGB fusakom..vdaka :slight_smile:
14. sep 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i.e.n.k.a urcite dam vediet...len zial az o cca 3 tyzdne...lebo ja ho uz mam u svagrinej v Nemecku...objednala som si ho z nemeckeho amazonu a maju mi ho priviest jej svokrovci ked pojdu od nich z navstevy...ale svagrina mi v telefone naznacila ze nie je nejak hruby a taktiez ze sa jej zda maly...hmmm...nasa ma teraz rok v septembri...baby ktora ho mate mate pocit ze je maly...? Ale napriklad dnes som vozila malu v BGB fusaku u nas bolo 15 stupnov...a bol super...mala ani prehriata ani studena...spala ako v bavlnke :slight_smile:
14. sep 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asimon uf, ak by bol maly, tak potom asi radcej BGB, lebo drobcek nie je ziadny drobec, ale v zime budeme potrebovat daco na teple labky :grinning: 3 tyzdne vydrzime, mame este lodger :wink: takze BGB je dobre na miernejsiu zimu, vsak?
14. sep 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i.e.n.k.a hej na miernejsiu...podla mna :wink: ED mam pocit z obrazkov ze je taky fakt na zimu...ja som ho nazivo este nevidela...aj ja mam Lodger a s tym som spokojna :wink: a pravdu povediac drahy fusak s ovcou vlnou valtherm ma minulu zimu sklamal...mala v nom mala studene nozicky...a to mala na sebe este deku...doteraz tomu velmi nechapem :-\
14. sep 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@asimon ,@e.l.i.e.n.k.a ja mám bgb ten som využila aj v zime dala som do vnútra Ešte deku a maly bol teplučký ale mám aj Elodie a to uz je PAN FUSAK,tam som malého vôbec nebabušila a bol krásne teplučký a my nepatrime teda k drobcom
Keby som sa mala rozhodnúť len pre jeden tak ja osobne ED
15. sep 2012 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lentila.g je luxusný :sunglasses:
15. sep 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@andrea999 Jaaaj trošku sa začali " hrať s krasou "'nových modelov a s mojimi citmi :grinning:
Len Všetko je na striebornej konštrukcii a čierna je čierna a ked človek vrazí prachy do týchto wau modelov to je potom uz hriech kombinovať
16. sep 2012 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holky, pouzivaly jste do hluboke korbicky prosteradlo, nebo neco? Nebo deti spali jen tak, ve fusaku nebo bez niceho?
17. sep 2012 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote vo fusaku bol stale, ked sa oteplilo uz bol v sportaku, ale doma som mu davala plienku pod hlavicku ked spal v kociku
17. sep 2012 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote ja som mala vo fusaku a doma tiež plienku(prvy bol zimné babo) druhému som uz kúpila toto,lebo plienka sa mi pri kočikovaní a jeho mrveni posuvala..(druhy je letné)
http://www.aesthetic.sk/index.php?lvl=3&idk=030&ids=457&nn=1&nx=5&idv=1205
Tam su aj možnosti výberu rôzneho materiálu(ja mám čistú bavlnu a som spokojná )
17. sep 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i.e.n.k.a ED je malinky pre velke deticky, ale BGB ma novy teplucky, tusim paperovy fusak
http://www.babypark.cz/fusak-arctic-bugaboo

@lentila.g tak sahara je neskutocna, myslim, ze budem intenzivne zvazovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a aj kombinovatelna s off white alebo blue petrol....mnam :sunglasses:
17. sep 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista a ideš do nového cam3?ja asi tak na zimu..preto Ešte neriešim WK na Stokke
17. sep 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g ja neriesim WK vobec, lebo aj tak so Stokkacom neviem, neviem tieto zimy. Neriesila som Cam3, kym som nevidela saharu :grinning: :grinning: :grinning: teraz riesim Bee, sk by bolo tiez saharove, tak hned ho beriem....noooo ved najprv sa musim zbavit Melangaca lebo 3 kociky su zbytocne
17. sep 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok