Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

nene1982
17. sep 2012

Ahojte kocky - mala by niektora z vas zaujem o novu deku missoni - nikdy nepouzitu?
Chcem si nechat len potahy
V pripade zaujmu mi napiste

chichinka
17. sep 2012

Babulky ten fusak bugaboo novy (high performance) sa neda asi nikde v BA a okoli kuknut nazivo ze? Viem ze je to novinka, ale ani stary asi nikde nemaju, ze?

Ten novy sa mi paci, aj ked ak to dobre chapem len tri farby su..ale ta cena je dooost vysoka 😒

fafetka
18. sep 2012

Kočky nemáte některá náhodou na prodej potahy na Cam v té růžové limitce?Myslím tu světlince růžovou.Nemůža se k nim nějak nikde dostat😅

andrea999
18. sep 2012

@fafetka aj ja som ich hladala,chcela som použité,nakoniec som kúpila nové 🙂

fafetka
18. sep 2012

@andrea999 a nebudete se jich třeba zbavovat?Já na ně nějak extra nespěchám.Holčička se nám narodí v lednu,to mám kombinaci do červené a ty růžové bych ráda na jaro léto... 😅 😵

andrea999
18. sep 2012

@fafetka objednala som ich k novému cam3,takže zatial som ich ešte nemala na kočíku ,ale keby ma omrzeli,tak sa ozvem 🙂

fafetka
18. sep 2012

@andrea999 Díky 😵Budu pátrat zatím dál😵

sasenkah
18. sep 2012

@ela19 moja mala ma od narodenia Missoni deku, a doteraz ju so sebou vlaci na dovolenky a pod (uz 4 roky). Vyzera stale ako nova 😉

sasenkah
18. sep 2012

@nene1982 Ahoj, ja urcite, posli mi pls fotku a cenu na IP. Vdaka.

danula2
18. sep 2012

kocky prosim ako mam oprat strechu z beecka??? 😕
mozem dat do pracky na rucne pranie?

danulavo
18. sep 2012

@danula2 ano, dělám to naprosto běžně 😉

ela19
18. sep 2012

@sasenkah moja malá tiež zbožňuje missoni deku, keď na obed spinká, musí ju mať - aj teraz práve 🙂 Páci sa mi, ze je taká jemná a pritom pevna, je to kvalita 😵
@bebel ja obdivujem, že to dokázali urobiť ručne, tie deky, v hačkovaní som začiatočník, ale hádam sa raz dopracujem aj k deke 🙂

andrea999
19. sep 2012

tak už je doma,nádherný je 😎

bebel
19. sep 2012

@andrea999 Aj my 😉 a taška je ešte na ceste.....2. várke

andrea999
19. sep 2012

@bebel jeej tá čapica je super,ja ju budem mať asi za týžden 🙂

andrea999
19. sep 2012

@bebel aku máš veľkosť čapice?

bebel
19. sep 2012

@andrea999 12-18 m 🙂 na zimu. Sú vraj trochu menšie- tak som dala rezervu.

andrea999
19. sep 2012

@bebel moja má pol roka,no neviem či jej to nebude veľké,asi zoberiem 6-12 hmm 😒

chichinka
19. sep 2012

babulky odbornicky na bee + 🙂 prosim, ja neviem ci mam zatmenie mozgu alebo co, ale neviem si nasadit na bee+ podlozku do kocika. Ako ste to robili? (Mam teda situ z mmb, nie original) Neviem ako mam tie popruhy odmontovat alebo co s nimi 😅 😅 😅 mco dakujem za vase rady 😅

chichinka
19. sep 2012

@bebel babulka aka je vasa malicka uz velika 🙂 mam pocit ze len vcera sa narodila 🙂 pocuj, je absolutne krasna, nadherne dievcatko 😵 inak ten elodie je super 😵 robim si aj ja nan zalusk, ale teda v nejakej nudnej farbe, aby sa mi hodil do oboch kocikov a do nejakeho pripadne buduceho Cameleona 😀 😀 😀 len si ho chcem ist niekam okuknut... rovnako ako by som si chcela ohmatat bgb fusak ten novy...

leishmania
19. sep 2012

@chichinka ako sa dole upinaju ramenne popruhy dozadu tymi bielymi ovalnymi plastami, tak z vnutornej strany sedacky strcis prst do diery v textilnej casti, dostanes sa ku plastu, ta biela plastova cast ma take 2 vycnelky ktore stlacis dnu a vysunies celu bielu cast von a potom ju vsunies cez dieru dovnutra aj cez plast aj cez textilnu cast seedacky, to spravis s oboma castami ramennych popruhov v tej dolnej casti, navlleces to do podlozky a mzoes vratit vsetko na miesto, citaj to radsej pri kociku 😀

chichinka
19. sep 2012

@leishmania babulka si zlata 😀 vdaka 😀 presne toto ma napadlo - ze si budem musiet ist sadnut s pc k bee-cku 😀 Este raz velka vdaka, ze si mi to takto pekne rozpisala!!! 🙂

bebel
19. sep 2012

@chichinka dík, ona je strašná okaňa aj keď tu to nevidieť 😀 a celkovo je najzlatšia z našich potomkov, taká trpezlivá smejuška.

@leishmania som nestihla odpovedať 😉
@andrea999 Iz má 7 mesiacov

fafetka
20. sep 2012

@anka. super!Moc děkuju😵

chichinka
20. sep 2012

@bebel skvela je 😵 za odmenu, ze 🙂 najlepsia je posledna fotka s tou zelenou ciapockou, okale ma ako svet 🙂

lentila.g
21. sep 2012

@andrea999 tak uz sa tešíš z nového cam.či Ešte nedorazil?

silviatt
21. sep 2012

Ahojte baby. Dala som si usit u jednej pani z ciech nanoznik na cam. Je super (krasny), ale neviem ho tam pripevnit 😒 . nemate niektora fotku ako to tam ma byt? Mne sa zdaju tie boky veeeelmi dlhe. Dik

andrea999
21. sep 2012

@lentila.g ešte nie ☹ počítam tak na budúci týždeň...už mám doma kolesá a nové poťahy, aj fusaky
už mám a kočík nikde 😒

lentila.g
21. sep 2012

@andrea999 tak ja cakam netrpezlivo na tvoje prve reakcie foto...
ja aby som ho mala cim skor rozmyslam ze z anglicka ho objednam, ale zasa my-baby... je osvedcena u mna k max.spokojnosti...ale 4-6t je dost dlho..
inac platila si to asi hned, aj ked je taka dlha cakacka ze?