• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
@lentila.g to je ako mercedes a skoda 105 :slight_smile:))) ako moze taku karu niekto prirovnat k BGB :grinning:D uz od vcera sa musim smiat
9. okt 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Dievcata mame doma bugaboo bee len hladam pre malu vacsi kocik nakolko uz ma 2 1/2 roka.
Je cameleon vacsi?zmesti sa tam lepsie?
Dakujem :dizzy_face:
9. okt 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 kraaasny je. Keby sa dal kupit len sportak, tak predam bgb 2 a kupim tento. Nadherny :slight_smile:
9. okt 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt ved moja malá bude mať sedem mesiacov a vanička nám nehrozí,ani som ju nevybalila...
ona leží len ked spí :grinning:
9. okt 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, nemate niekto na predaj denimovy fusak :slight_smile:
9. okt 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana ja som to hodila do google a som myslela že sa počítač zblaznil...čakala som niečo podobné...toto ma šoklo..
9. okt 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@andrea999 ja keď objednam z my-b.ako ty tak tiež asi pri tých dodacich dobách môžme vaničku rovno odložiť pre 3.dieťa(jedine ale že muža prehovorim:slight_smile: )
9. okt 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bgb maniačky, v sobotu sme si aj my kupili bgb bee+, máme zatial len striešku "Sand", a k tomu som si zvolila fusak vo farbe "offwhite", ale chcela by som aj striešku offwhite, ale už nie je v ponuke v kolekcii 2012 :unamused: , tak striehnem na inzeráty, či niekto nepredá...ešte sa mi páči z kolekcie 2011 limetková zelená....
skúšali ste niektorá ušiť si aj vlastnú striešku?
PS: používate bee aj v zime?
ja som neodolala, musela som ho kupiť :grinning: , pritom som "potrebovala" len kočár do auta a do obchodu :confused: , ja nekočíkujem, nebaví ma to a ani nemam na to čas, ešte som ho od soboty nevyvetrala :fearful:
Pre tie, čo plánujú ešte len kúpiť, a zvažujú kúpu na webe, odporúčam obchod "Pre deti" maju ho za 514 eur + 44,95 eur strieška (klub. cena, stačí si dať vystaviť ich zľavovú kartičku, priamo pri predaji), ja som najlacnejší našla na babycare.nl 499+23 poštovné na SR, ale keď som si zvážila komplikácie prípadnej reklamácie, tak som nakoniec kupila v kamennom obchode radšej a každú stredu tam majú od 10,00-14,00 servis. technika, ktorý vam urobí bežnú údržbu na počkanie ( premastí, nastaví, dotiahne,....) :slight_smile:
9. okt 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lentila.g neboj,prehovoríš...ešte ju využiješ :slight_smile: ja už určite nie :grinning:
9. okt 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g ja som kupovala cam,mala rok,takze vanicka je Este nevybalena.:grinning:
9. okt 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian no mne sa vozil prvý vo vajíčka asi 11t,verím že tento druhý bude "rozumnejši"v tomto a pobudne tam do 5m.:slight_smile: ale tak či tak muž uz odklepol že DOBRE:slight_smile:
9. okt 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janka2110 Nemyslim si ze cameleon je vacsi. Ja mam pre starsieho syna bee + a ked ho roztiahnem do maximalnej vysky striesku a do maxima aj sedaciu cast tak sa tam v pohode zmesti (ma 26 mesiacov a 14 kil, takze je dost velky a nemame problem s miestom - aj tam v pohode spava ked niekam ideme). Myslim ze do dcerinho cameleona by sa zmestil horsie.... Takze tak. Tvoja mala ma problem s miestom aj ked to roztiahnes do maxima?
9. okt 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska Ano, suhlasim, myslim ze v Pre deti maju dobre ceny na BGB. Ja som pozerala fusak a ten klasicky tam stoji 115 eur a na babycare stoji 110 plus postovne 21 eur - takze s postovnym by sa to poriadne preplatilo. Len skoda, ze nemaju ten high performance - ja som teraz objednala z babycare ten cierny, pri objednavke mali napisane ze je in stock a teraz mi prave napisali ze sa nan caka 2-3 tyzdne tak som poriadne nastvana - mohli si aktualizovat stranku, bola by som objednala z inej ..... :frowning2: Uz ho potrebujeme!!!!
9. okt 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_muller dakujem za odpoved :slight_smile:
Nie nema problem...len spekulujem.ja totiz nevydrzim pri ziadnom kociku dlho :grinning:
A mali sme aj stokke a kedze toto by bol moj posledny kocik tak sa mi myslela,ze by sme este skusili cameleon :slight_smile:
9. okt 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2110 bee ma vyssiu chrbatikovu cast, v cameleone ti bude uz kratka ta chrbatikova cast podla mna a so strieskou to bude problem junzatiahnut. bee je fakt dost velky
10. okt 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim to tu napisat.... idem dnes po ulici a jedna zenska s kocikom vyzorovo s polskeho trhu a stary asi 10 rokov na moje bee-cko povie druhej co s nou sla pozri aky strasny kocik taky by som nechcel .....
11. okt 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Rozmyslam ,ze posuniem striesku na cameleona vo Farbe purple ......IP
11. okt 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, co máte Cameleona, do jakého věku ho používáte? Já už ho po zimě prodala a teď přemýšlím, jestli ho opět nekoupit, zima má být letos tuhá, tak aby malé nebyla v golfkách zima :astonished: Nebo je to už hloupost pořizovat ho pro dítě rok a třičtvrtě? :wink: Děkuji za názory :slight_smile:
11. okt 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrý večer, omlouvám se, že jsem se Vám tu vetřela, ale potřebovala bych slyšet názor zkušených uživatel BGB:slight_smile: kočárek se mi moc líbí a po přečtení recencí na jeho jízdní vlastnosti jsem neváhala a taky si ho pořídila, zatím jsem netrpělivou čekatelkou, až mi dorazí:slight_smile: a teď konečně k věci: dlouho jsem přemýšlela jestli jít do klasického, nebo do pluska, co se týká parametrů, tak zhruba vím, jaké jsou rozdíly. Ale co se týká propracovanosti, materiálů a takových těch jiných detailů, jsem se toho moc nedočetla.......no ve finále jsem si pořídila klasické bee, protože se mi prostě více líbil vzhled stříšky (já vím, dost chabý důvod :slight_smile: )
takže pokud byste mi mohly napsat vaše názory a zkušenosti s oběma typy, byla bych vám vděčná (popřípadě, pokud jste to tu už v diskuzi probíraly, stačí mě odkázat na stránku :slight_smile: ) děkuji
11. okt 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face tak presne nad tymto uvazujem aj ja!!!

Ako sme podrastli- pre nas idealny kocik..
12. okt 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face moja má 2,5 roka o chvíľu ale je veľká na 3-98 cm a zmestila sa do cam akurát, ale sedí sa jej v ňom veľmi dobre, musím ju kočíkovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vo Viedni s ním chodia všetci a bežne do 3 rokov
JA musím oponovať babám, čo trvdia, že bee je väčšie, mojej malej bolo nepohodlné už v roku a pol, šlo z domu :sweat_smile:
Osobne po vystriedaní mrte kočíkov, je kombinácia bgb cam a mac XT najlepšia
12. okt 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael tak dej vědět, jak se rozhodneš :slight_smile:
12. okt 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa moje malá je prcek, vešla by se určitě. :slight_smile: mám doma ještě paul frank stříšku a fusak, tak by byl asi hřích toho Cama nekoupit, že? :grinning: Doufám, že až bude zima, že bude chtít jezdit v kočáru, protože už teď venku často vezu prázdný kočár a malá ťape. Je to dilema :confused: U vás se teda Cam využije na 100%, to je dobře :sunglasses:
12. okt 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky moc prosím o radu, jaký je rozdíl mezi Cameleon a géčko ? tomuto kočárku moc nerozumí a připadá mi stejný :wink: děkuji moc za radu :slight_smile:
12. okt 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetls Gecko je předchozí model, vlastně myslím jeden z původních, rozdíl v něm je v tom, že je tuším o chlup menší, určitě na něj nesedí potahy z Cameleona, jako tomu je např. u Froga...Gecko i Frog byly určeny pro zahraniční trh, tuším USA, u nás se ofiko neprodávaly...U Gecka bude malý rozdíl v designu, např. rám korby je hliníkový, stříbrný, není potažen takovou to černou pěnovkou, určitě má ještě klasické nafukovací kola, v podvozku velký rozdíl nebude, ale 100% na něj nesedí potahy z Froga a Cameleona...
12. okt 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett Jejda :slight_smile: moc děkuji, za radu, moc se mi totiž líbí bugaboo a mám možnost koupit, ale nic o něm nevím a taky nevím jestli vůbec mám kupovat, protože malej má 1,5roku tak jestli ho ještě využijeme :frowning2: byl by to takový můj splněný sen :dizzy_face: to je škoda, že na něj nepůjdou měnit potahy :frowning2: a do kolika je vůbec kočárek hluboký i sporťák kg?
12. okt 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face fusak závidím, aj skúsim nejaký vydražiť na ebay
12. okt 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetls chápu, ale Gecko bych nekupovala, minimálně Froga nebo radši už Cameleon :wink: na dítě 1,5roku když se rádo vozí, je Cam ještě v pohodě...
12. okt 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetls gecko je mensie, mensia strieska, rucka sa neda nastavit, NEMA MADLO....to uz radsej Frog
12. okt 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, pls radu, rozhodujem sa medzi nový Stokke Scoot a BGB Bee+ a kamoška mi tvrdí, že tie podložky vibrovanie predných koliesok nevyriesilo, tak ako to teda je po pravde?
13. okt 2012 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok