Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
20. okt 2012

@skeptik original pekne drzi, lebo je uchyteny o tu sedacku aj zvrchu....a nezosuchuje sa v sede.... 😉

skeptik
20. okt 2012

@tanija133 hm, ked mne sa Bunker tak paci, ale zosuchuje sa aj z Cameleona, Bee mam objednanu, ale neviem, ci sa mi ju vobec podari s Bunkrom zlozit...

tanija133
20. okt 2012

@skeptik zlozit zlozis,to je ok.... aj mne sa velmi paci..len sa zosuchuje...

skeptik
20. okt 2012

@tanija133 tak tom to teraz urobila tak, ze som ho vzadu prichytila o striesku ako original a nepada, len sa teraz neda dat okolo hlavicky, ale aspon drzi. Uvidime ako to bude s Bee.

tanija133
20. okt 2012

@skeptik neviem ake mas velke babo, ved nebude mozno iba sediet..bude aj lezat, alebo v tom polosede....vtedy sa to nezosuchuje.....alebo to skus, aj na Bee prichytit, ak sa to bude dat, to neviem...alebo kup neskor aj nejaky fusak origo tu z bazarika....

skeptik
21. okt 2012

@tanija133 ja mam aj ten original, ale nepaci sa mi :(

skeptik
21. okt 2012

Este mam jednu otazku: Co pouzivate v lete na Bee sedacku? Da sa na to dat Koeka ako u Cameleona? http://www.koeka.com/en-us/product/1012--12-001... Nikde som nenasla fotku s Bee...

tara_
21. okt 2012

baby, ked sa bavite o fusakoch. Ja som uplne alergicka, ked mi nieco nesedi presne, alebo sa zosuchuje. Preto mam original fusak, no na jar/jesen mam buggysnuggle. Baby tu pisali, ze do Bee sedi dobre, ale ja s tym moc nesuhlasim. Preto som uplne jednoducho nasila na vrch take dve uska ako ma original a pekne mi hore drzi na tych cuplikoch, kde je aj strieska.

tanija133
21. okt 2012

@skeptik este mozno Elodie by sa ti mohol pacit a sedi vraj pekne....

lentila.g
22. okt 2012

Juchu Juchu Bgb cam.3 a.b. objednaný...to bude asi prvá dovolenka z ktorej sa budem tešiť aj domov🙂ked viem čo za "prkvapko"ma bude doma čakať 😵 😎
@kalista aky je v real-to skladánie/rozkladanie ozaj pohodlnejšie a ľahšie? A aké farby máš momentálne?

kalista
22. okt 2012

@lentila.g stale si zvykam, ale je lepsie jednou rukou rozlozis. Ja mam opat missoni, denim 107, modru, off white a planujem petrol blue aj s fusakom

lentila.g
22. okt 2012

@kalista mne sa ten pet.b.fusak v reale zdal taky divny, ale strieska sa mi paci, len ten material a farba na fusaku mi dako nepadli do oka...
nema niekto tu elek.blue? ja rozmyslam nad tou strieskou...alebo skoda ze nie je zlta canav. v ponuke🙂 alebo este daka limitka...
ja sa uz tak tesiiiiim 😀 😎teraz vozim len v bee+ kedze Stokke je fuc,

kalista
22. okt 2012

@lentila.g mas sa na co tesit ja sa uz tyzden s nim vytesujem. 🙂

ellysa
22. okt 2012

baby mali ste niektorá tú letnú UV clonu na cam aj na šporťáku? Ja som to pri malej stihla len na hlboký, tak či sa to oplatí znova kupovať

bebel
22. okt 2012

@lentila.g a nechceš neon pop fusak?

lentila.g
22. okt 2012

@bebel uz som rozmyslala len mám ich 6ks🙂 a niektoré som ešte nepouzila...

bebel
22. okt 2012

@lentila.g 😀 😀 😀 😀 som na tom obdobne 😉

lentila.g
23. okt 2012

@bebel objednavala si uz aj fusak do Babyzen yoyo daky?

bebel
23. okt 2012

@lentila.g dnes spoobede mi dovezie Lea yoyo a vyskúšam tam, čo mám doma 🙂 a uvidíme 😎

lentila.g
23. okt 2012

@bebel juuuj tak to sa uz aj ja teším 🙂 na konci týždňa by mohol aj mne prísť-ako by som tusila že si ho mám dat poslať poštou🙂🙂 včera mi niekto prerezal pneumatiku
Sa tEšim ked kuk do tv.albumu a bude tam real a dojem prvý🙂

trojak
23. okt 2012

ahojte,na akej stranke je najlepšie objednať nové bugaboo kočíky?ďakujem

valeria323
23. okt 2012

Ahojte,
Chcela by som vás poprosiť o radu skúsené mamičky... Som vo fáze vyberania kočíka. Chcela by som BGB . Riešim aj problém schodiska pomocou ktorého sa dostanem do bytu ( 1 a pol poschodia bez výťahu). Počula som že, nie je možné vybrať dieťa s vaničkou BGB cameleon z konštrukcie a ísť s ňou len tak ( konštrukciu by som mohla nechávať dole, len by som potrebovala nejako preniesť bábo do bytu, takže asi najlepsie vo vanicke ( keď bude spinkať malý, aby som ho nemusela brať na ruky, neviem možno sa nezobudí aj tak, nemám skúsenosti ešte žiadne)... Máte s tým skúsenosti , že nie je možné niesť dieťatko v tejto vaničke??? Bola by som veľmi vďačná za radu...Valéria

swarovski
23. okt 2012

@valeria323 jasne, ze mozes 🙂 kukni si video na youtube, origos od bgb 🙂

lentila.g
23. okt 2012

@trojak ja som objednala teraz z my-babyshop.de - mám to osvedčené a postovné nad 400€ zdarma...A majú ich skladom čo je + kedže niekde je čakačka 4-6t

lentila.g
23. okt 2012

@valeria323 prvého syna som niesla vo vaničke na 3,5poschodie bez problémov v dvoch rukách som držala konštrukciu/rám vanicky..teraz budem v ergu lebo starší ma 20 mes a dole schodami kráča za ruku..

riela
23. okt 2012

@valeria323 ja nosím vo vaničke cameleona moju dcéru na 2 poschodie od narodenia. Dokonca na začiatku, keď bola novorodeniatko, som na jednom pleci niesla konštrukciu a v druhej ruke vaničku. Nezobudila sa, dokonca dospávala vo vaničke položená na posteli.
Teraz keď je staršia, konštrukciu nechám dolu a do bytu nesiem len vaničku s dcérou - teraz má skoro 5 mesiacov.

zuzana_muller
23. okt 2012

@trojak ja mam osvedcene babycare.nl. Tam je sice postovne 21 eur ale su velmi seriozni a tiez maju tie klasicke farby (myslim tie okrem limitiek) skladom.

bebel
23. okt 2012

@lentila.g rozmýšľam nad týmto fleesovým http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... 😉

lentila.g
24. okt 2012

@bebel hm...tebe pre dievča sa ľahšie vyberá...tento je krásny
Ja sa asi pokusim zohnať tento/my budeme ten kočiar mat len v aute pre staršieho ked pôjdeme s mužom na nákup alebo sa niekde zdržime nech sa väčší vyspí)čiže moc po vonku v zime nie-tak mohol by aj tento stačiť