• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@ellysa ja som mala na sportaku, super
@valeria323 tak ja som na 1poschodie bez problemov vytrepala cely kocik po velkych kolesach pekne hore dole po njednom schodiku bez problem nikdy sa mi mala nezobudila
25. okt 2012 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista ja soom vcera videla petrol blue, ale neosovila ma ta farba velmi zvlastna na fotkach je krajsia
25. okt 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano ja som tiež zostala na važkach ked som videla fusak v tej farbe,ten materiál a farba mi prišli akoby uz niekoľkokrát vypraté-myslela som že strech bude lepšie na tom...
25. okt 2012 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano
@lentila.g este, ze vas mam baby :slight_smile: pojdem ja radsej kuk na nu. Aj tak si myslim, ze budeme behat s missioni najviac
25. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista ja tiež ešte zvažujem akú farbu prikupim:slight_smile:
25. okt 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g jade je nadherna s a.b.
Ak by ste mala niektora zaujem mam na predaj missioni deku, novu, nevybalenu....IP
25. okt 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. okt 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemate prosim niektora skusenosti s tym organizerom na cameleon. Je to prakticke? Ja hlavne kvoli flasi, lebo ten cup holder nemaju moc premysleny...:frowning2: sa nikde nezmestim a uz som jeden aj odrazila ako som sa chcela zmestit do mensieho otvoru ako bol kocik s cup holderom.... :confounded:
A este jedna rada -sahara alebo cam3 all black? Mimochodom asi este nikto nevidel tu saharu nazivo, hmmm? Neviem s cim by sa dala ta kombinovat :unamused:
25. okt 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller tak si ho daj do vnutornej strany:slight_smile: a nebude zavadzat:slight_smile:
26. okt 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka to som uz skusila ale potom sa neda prehodit rucka... Najlepsie by to bolo keby sa to dalo upevnit na rucku dostredu medzi tie dve drzadla.
26. okt 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebude někdo prodávat Missoni???
26. okt 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller jaj no to ano :frowning2:
26. okt 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller zuzka ja mam ten cup holder osadený na boku rúčky ale otočený do vnút. strany rúčky ( na bee + ), malý na to síce občas dočahuje nožkou, ale zatiaľ sa mu to nepodarilo vykybliť :slight_smile: na cam sa to tak nedá? vyskušaj.
na strede rúčky mám medzi tými penami, držiak na tašky (ten plast. hák) :slight_smile:
27. okt 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller aha už ti to duplicka navrhla, hmm, tak potom neporadím :slight_smile: na bee sa nedá prehodiť rúčka, tam vyberám sedačku a otáčam, tam to nezavadzia :fearful:
27. okt 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista ako hodnotis cam? Vylepseny? Spavat mi nedaaaa
@lentila.g ? Syn ma 1,5 roka...vyzera na aspon dva... Kocik pouzivame len obcas... Tak srdcom anooo chcem a rozum - ten mi hovori ze naco zase cam...ale ked ho vylepsili, musi byt uuuzasny
28. okt 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ja ho uz mám na ceste,ratam že v piatok bude uz doma,resp.aj skôr ale sme odcestovali tak :( si budem musieť ešte pár dni robiť "chúťky"na prvú jazdu..Náš starší mal tiež obdobie že uz sa voziť nemusí ale teraz ked vidí že kočiar sa berie aj jemu tak :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: jeho radost nemá hraníc
28. okt 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g to my sa vozime este, aj rad, ale musim sa rozhodnut, ci pre tak velke dieta cam3 kupovat :/

V stokke uz mi nepasuje, je vyzorovo starsi ako je v skutocnosti.

No budem to riesit, ked predam co mam doma
28. okt 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael je preparadny ma vsetko co mi vadilo na starom. 1,5r dieta urcite nieje velke na cam. Ja som dcere kupovala cam ked mala 2,5roka :slight_smile: a povozili sme hodne. Ona spavala len v kociku.
28. okt 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: chcem poprosit o radu. Mate skusenosti s cestovanim s bugaboo kocikmi v lietadle ? Daju sa jednoducho zlozit a pustia vas s nimi az k lietadlu? Uvazujem bad kupou bugaboo len toto j taky zakladny patameter:slight_smile:)
29. okt 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista cize uz ziadne nervy pri aute pri skladani kocika? :D

Ked bol najmensi asi 7mesacny, sa mi ten sed nepacil pre neho. Teraz sme vyrastli, je super.

No, vyzera to, ze posluchat teraz doma musim.. A bud plusko alebo cam.
29. okt 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anika159 ja cestujem casto lietadlom, mam aj bee ples aj cam, do lietadla skor plusko a urcite by som ho nebrala k lietadlu, lebo ho nezba,is a donicia ti ho.treba odovzdat s batozinou a pekne si ho zabal inak fakt skonci zle.jednoduchsie na skladanie je jednoduchsie plusko ako cam.keby si si kocik zobrala az k lietadlu musis ho zlozit pred lietaslom a oni ho uz len nalozia,ak letis sama s dietatom, tak dost problem...
29. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ides kupovat cam3?
29. okt 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano musim predat versu a silno nad nim uvazujem..vanicku nevyuzijeme- musim si to premysliet
29. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinano nie letim s drahym praveze.. A ako mxslis ze nezbalim? Nemaju na to daky obal?
29. okt 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anika159 nemaju veru,niektore splocnosti davaju len igelitove vrecia a kocik sa v tom moze poskodit,ked to pohadzuju po mojej 5rocnej skusenosti s lietanim niekolko krat rocne a kocikmi vzdy balim kocik do folie na pevno,aby ked s tym buchnu nic sa nepolamalo a nevytratilo pripadne kupit prepravnu tasku na kocik.ja lietam vacsinou sama,takze fakt skladat kocik pred lietadlom a balit sa neda.
29. okt 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael nebude ti luto versy?je krasna
29. okt 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano je...ale cam je cam
29. okt 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anika159 ja som letela s Bee+,na skladanie urcite lepsi ako cam, ako pise @martinano ale ked ides sama, neviem si predstavit vykladat dieta z kocika, brat prirucnu batozinu, vtedy je naj asi ergo a kocik zbalit k batozine..
29. okt 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g presne ja som to vzdala mam plusko na slovensku cama tu nech nemusim riesit kocik a to nehovorim o tom,ze mi pravidlene kocik vykladaju posledny takze cakam kym prejdu vsetky batoziny :frowning2:
29. okt 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano yoyo budes brat aj do lietadla?
29. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok