• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
@martinano ono celkovo beru na SR letiska tie kociky ako handru na topanky, hodia a vobec neberu ohlad na to ze ty ten kocik ides este vyuzivat hned a aj dlhodobejsie... :angry:
29. okt 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael yoyo ano,ale ako prirucnu batozinu zmesti sa hore, ja nebravam prirucnu len kabelku mavam tak budem mat kocik
29. okt 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g keby len sk letiska to je aj vieden aj praha, aj norsko, moje skusenosti bohuzial.... :frowning2:
29. okt 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael ja ti predam moje pluskodenimove uz nepotrebujem pri cam :slight_smile: skladanie je lepsie, ja som si stale este nezvykla, ale da sa aj jednou rukou, musim chytit grif :grinning:
29. okt 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kalista vsak to si hovorim, ze kupit cam3 a zavesit kocikovu maniu na klinec - cam3 by stacil uz na stalo a v pohode ako jediny kocik, lebo je sikovny
29. okt 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ja som vzdy skoncila pri Cameleone pri vsetkych detoch a ostatne "must have" to boli len take ulety na spestrenie :grinning: ........ ja si inak tiez myslim, ze uz ho nedam z ruky, ale co este pride ?????? :grinning:
29. okt 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kalista bola som umyt konstrukciu versy,kym maly spi... ja by som sa nato mala asi vykaslat a uz nechat co mame....pekna je aj versa..robim uz ako sisnuta na hlavu :pensive:
29. okt 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael versa je super. Ja som zvazovala BJ ale tandem kedze sa staram aj o sestrinu malu.
29. okt 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@martinano aha no my lietame dost casto a mame stokke len ten je velky. Tento bee sa mi zdal v pohode ze ho zlozim pred vstupom do lietadla a ideme... Ale zase znicit ho to bude asi lepsie kupit nieco lacnejsie....
@lentila.g
29. okt 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anika159 tak ked Stokke parkuje doma tak Cam. by bol veľký zbytočne na tento účel..potom bee+
alebo Babyzen yoyo:slight_smile: ten budem využívať ja na letecké príležitosti ale ten tak by som dala od 6mes.najskôr aj to na zamyslenie...
29. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g ja ho budem potrebovat ked maly bude mat 8 mesiacov ... Fu ale ten babyzen asi na slovensku nekupim...musim to neako vymysliet:slight_smile:
29. okt 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. okt 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anika159 mne dala @bebel na jednu pani kontakt a ona mi ho zohnala-zlaté ženy :slight_smile: lebo fakt je skladný a dobre "šlape"aj vonku nie len v nákupnom centre...
29. okt 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ifkael
@lentila.g dakujem velmi ste mi pomohli:slight_smile:
29. okt 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechcete niektorá predať "poklop"na vaničku v dákej chlapčenskej farbe?
29. okt 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anika159 nieje zac :slight_smile:
29. okt 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anika159 ja som tiez u nej objednala yoyo, lebo ten si mozes zobrat do lietadla ako prirucnu
29. okt 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoojte baby, mám na vás otázočku...teraz v zime neviem ako to mám riešiť ..mám bgb Frog a chcem dokúpiť nejaký nánožník, aby mi fusak nepadal stále dole...viete o nejakom nánožníku čo by pasoval alebo kto šije????????? lebo jeden som kúpila ale napasuje náááááááám som zúfalá..niečo chcem na fusak....na nôžky...vĎaka
30. okt 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od včera je uz domaaaa:slight_smile: krásavec Cam3
1. nov 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@kalista,@andera999 mali ste tam aj sietku proti hmyzu?či to sa uz objenava zvlášť?
1. nov 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g ako si to zvladla na dovolenke s pluskom?
1. nov 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g nemala som...chceme fotecky :wink:
1. nov 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian na moje prekvapenie fajn,výška snehu 5-7cm neupravena "lesná "cesta a dalo sa...
Ale jasne že pred mužom som mrnčala že Cam3 je NEVYHNUTNÝÝÝ,včera len čo sme došli domov musel mi utekať na postu ho aj zobrať ....on že počkaj do piatku...no ani nahodou :grinning:
Len na moje prekvapenie chce aj iné poťahy,že čisto čierny sa mu zdá v prevedeni hlboký pre malé babo drsný...a jasné že mu spravím radost a prikupim poťahy:slight_smile:
1. nov 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@michaelachanel já mám šitý, koukni na MMB
1. nov 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista budu v piatok ked muz pôjde do roboty:slight_smile:
1. nov 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lentila.g já mám poklop jen oranžový fleece kdybys chtěla, je jak novej, mám nakonec jiný
1. nov 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana radšej by som nie fl.Ale Dik.
1. nov 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g ani ja som nemala sieťku,ale na cam plus som mala...hmm :unamused:
jasné,že je nevyhnutný,plusko nestačí :slight_smile: a teším sa na fotečky :sunglasses:
1. nov 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea999 pred 2r dávali aj ku cam preto ma to prkvapilo
1. nov 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok