Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zuzusydney
1. nov 2012

Nedavno sme kupili Bugaboo Donkey v predajni Peg Perego v Auparku v Bratislave (www.kociky.sk). Po mesiaci sme zistili, ze na stredovej konstrukcii pod kocikom chyba ciarovy kod so seriovym cislom, ktore ma kazdy jeden Bugaboo kocik. (vid foto) Ak ste kupili Bugaboo kocik v tejto predajni, prosim skontrolujte si, ci tam tento kod mate. Jedna sa totiz o dokaz pravosti vyrobku. Na trhu sa totiz objavili falzifikaty tychto nie prave lacnych kocikov. Predajna sa k mojmu dotazu zatial nevyjadrila, budem vsak trvat na nahrade, v pripade, ze mi predali falzifikat. Rada by som vedela, ci nas je viac!!!

mycats
1. nov 2012

@zuzusydney wow, ved by som ich sezrala 😲

mycats
1. nov 2012

@kalista ale ale, ja to vidim na este jedno stokke 😀 😀 😀 😀

mycats
1. nov 2012

@lentila.g 😀 😀 😀 dobre si to na neho vymyslela 🙂 aj ked mne sa cierny cam paci, ale vanicka sa mi zda uz prilis v ciernom 🙂

mycats
1. nov 2012

uz som tu toooolko nebola kuk, len mi tak ocka behaju z lava do prava 😀

kalista
1. nov 2012

@mycats uvidime na jar mozno scoot, ale najprv ho chcem vidiet na zivo..momentalne mam vsak pocit, ze nam uplne vystaci Cameleon

lentila.g
1. nov 2012

@mycats ved aj mne sa to žiada oživit
Najskôr som chcela elec.bl.ale zabudla som objednať a teraz zbytočne 20€platiť za postovné..Ach
Asi nakoniec sa mi bude musieť páčiť petr.b....a to som @kalista odhovarala..

mycats
1. nov 2012

@kalista podla mna ho treba otestovat a pockat na referencie. mozno to nakoniec bude dobry kocik 🙂
mne maly stale spinka v kociku a to polohovanie by ma teda dobre jedovalo 🙂

mycats
1. nov 2012

@kalista pozerala som prave video co ponuka stokke o tomto kociku. no skoda toho madla a polohovania, ja by som sla do melange. takto zostavam s bee 🙂

kalista
1. nov 2012

@mycats je to len jedna z alternativ 🙂

michaelachanel
2. nov 2012

@deyana nevieš mi hodiť link kto ti to ušil?? Díky 🙂

deyana
2. nov 2012
michaelachanel
2. nov 2012

@deyana Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

lentila.g
2. nov 2012

tak par foto z docasneho maleho Adrianovho kocika a noveho🙂

@kalista coccon je perfektny...nenormalne vyuzitie u nas... 😀 😉

kilian
2. nov 2012

@lentila.g trebalo by farebnu striesku na cam... 😅 ale krasny je... 😵 😵 😵

chichinka
2. nov 2012

@lentila.g je kraaasny 😵 veru este daku farbenu striesku a ej to koma 🙂

vianocnystromcek
2. nov 2012

Ahojte. Mam problem - mozno mi tu niekto poradi. Nas maly ma 66 cm. Vanicka bugaboo je cca 80 cm dlha.problem je ten , ze sice mame fusak ale ma 110 cm, cize do kocika ho nenarvem. Ako obliekate babatka teraz v zime do bugaboo?. Resp vie mi niekto odporucit fusak do bugaboo. Viem ze bugaboo ma fusak kt je na sportovu cast a ten by sa mestil ale je taky tensi a myslim ze to nestaci ( hlavne pod zadok).

vianocnystromcek
2. nov 2012

@martinano ale ked ho zlozim pred lietadlom tak ho balit nemusim ci?:D sak mi s tym pomozu🙂

bebel
2. nov 2012

Ahojte, ja som sa rozhodla, že aj NEON fusak využijem a basta 🙂)

lentila.g
2. nov 2012

@kilian určite bude

lentila.g
2. nov 2012

@vianocnystromcek ja používam lodger wrappEr fleece aj dnes bol maly vonku v ňom iba body dlhy rukav,mikina hrubšia a ten poklop čo je na kočiku..a bol teplučky..
Alebo ešte coccon od Bgb používam Ten tam Krásne sadne

kalista
2. nov 2012

@lentila.g parada a cocoon je vymakany ja aj ked bolo teplejsie, tak maly bol v pohode, nespoteny 🙂 Co hovoris na prvu jazdu 🙂 euforia ? 😀

kalista
2. nov 2012

@vianocnystromcek ja som tiez len lodger vrapper pouzivala a max spokojnost

kalista
2. nov 2012

Kočky viete mi poradiť kde by som zohnala tie "lamely" na striešku na Cameleon. Segra surne potrebuje ?????

lentila.g
2. nov 2012

@kalista tak tak jedna radost...akurát musím tie striesky prikupit lebo je to tak smutne ked je vanicka cela čierna
Asi pôjdem do petrol ale farba v spojitosti s materialo fusaku sa mi nepáči ... A to skladánie a rozkladanie pre mna 1* ked to robím niekoľkokrát denne

kalista
2. nov 2012

@lentila.g Jo jo na vaničku si to pýta nejakú tu farbu pridať. Skladanie je super.

lentila.g
2. nov 2012

@kalista ja ešte aj to predĺženie noziciek na vaničke že sa da pekne postaviť oceňujem
Ešte čo mohli urobiť tak je bud "uši"na prnasanie vanicky alebo coccon s usami

vianocnystromcek
2. nov 2012

@lentila.g fakt? No skusim to🙂 diky!!

martinano
2. nov 2012

@vianocnystromcek no jasne nemusis,ale potom si si zodpovedna sama za toze si ho nazabaila,ked poskodania mas smolu a pride urcite spnavy, ja som toto spravila raz a nikdy viac kocik spinavy nanoznik pretrhnuty ☹

lentila.g
2. nov 2012

@kalista https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-...
Myslíš toto?
Alebo skús napísať do Predeti ked majú Bgb či t nevedia zohnať-ale z Nem.to bude asi rýchlejšie