Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

vianocnystromcek
2. nov 2012

@martinano jaj. Hm...no este sa kamosky spytam ako cestovala🙂 tusim su take baliace sluzby na letisku (aspon vo viedni)

martinano
2. nov 2012

@vianocnystromcek ano vo viedni je,ale tym padom nevezmes kocik k lietadlu.ja uz mam druhe dieta pri prvom som sa to aspon naucila a teraz sup mala ide do nosica,ked uz sedela som si zobrala ten vozicek na batozinu je tam aj na sedenie pre deticky sup som ju tam,ked som chcela ist este na wcko isla som na invalidov, tak som si ju pekne doviezla pristavila zas tu hodku co na gate sa caka sa to da vydrzat a nie je ostara s kocikom zbytocna a viem,ze ked si ho zabalim pride v pohode.

vianocnystromcek
2. nov 2012

@martinano to s tym wc ma ani nenapadlo:D no musim si to premysliet lebo letim sama

kalista
2. nov 2012

@lentila.g Ďakujeeem posuniem ďalej 😉

martinano
2. nov 2012

@vianocnystromcek ved to,ze kym clovek pride na to co a ako, ja tiez lietavam sama 😉

vianocnystromcek
3. nov 2012

@martinano asi vezmem kamosku prvy krat nech mi pomoze resp je oporou trochu:D

lentila.g
3. nov 2012
kilian
3. nov 2012

@kalista mam doma tiez ...

luciabah
3. nov 2012

Ahojte. Nemate prosim niekto na predaj striesku na stare bugaboo bee. Alebo link, kde predavaju striesky na stare Bee . Vsade maju v ponuke len Bee+. Dakujem

lentila.g
3. nov 2012

@kalista aha uz viem..jaaaj nedošlo mi to z rana.

zojaaa
4. nov 2012

@andrea999
Ahoj, mozem sa opytat, kde si objednavala madlo?
Dik

andrea999
4. nov 2012

@zojaaa myslíš ten návlek na madlo? pošlem IP 🙂

zuzusydney
6. nov 2012

@babymarket_sk suhlasim. Tato predajna nie je oficialny predajca Bugaboo. My sme na to doplatili, ked sme u nich kupili Bugaboo bez vyrobneho cisla a ciaroveho kodu (od vyroby ho musi mat kazdy Bugaboo kocik).Nechapem, ako sa mohli vobec dostat taketo kociky do predaja!!! Velmi nas sklamali.

zuzusydney
6. nov 2012

@vianocnystromcek my mame Lodger Bunker. je sice dlhy, ale do bugaboo vanicky sa zmesti, je teply a prakticky. a budem ho snad moct pouzit aj do sedacej casti buduci rok.

jonynek
6. nov 2012

Pěkně prosím, viděly jste někde aktuálně k prodeji stříšku Missoni na Bee+?
Moc děkuji! 🙂

eliska58
6. nov 2012

kocky s kade mate kocik pre babiky bugaboo mojej dcerke sa paci

face
6. nov 2012

@luciabah www.babycare.nl mají všechny barvy kromě černé 🙂

majkali
6. nov 2012

Můj syn se nevejde do naší korbičky kočárku a to jsou mu teprve dva měsíce. Tak jsem začala hledat kočárek s větší korbou a nějak se mi zalíbil cameleon. Jsme teď pár týdnů ve Vídni a tady s tím jezdí půlka města, tak jsem měla možnost okouknout. Jenže bydlíme na vesnici, kde nejsou chodníky, tak nevím, jestli by v horším terénu bogaboo obstál. Chtěla jsem se zeptat na zimní kola, máte někdo? Ty přední jsou otočný, ale když se tam dají ty zimní, jsou taky otočný?Nikde jsem to nenašla a je tu 390 stran, to nepřečtu. Chci koupit použitý, tak nikam do obchodu nepůjdu. Jo a nevíte některá náhodou, když jste tu Vídeň zmiňovaly, jestli se tu nedá koupit někde použitý? Tady jezdí mraky bugabooček, tak přeci někam musej pak jít dál. Budu tu už jen dva týdny a musím to řešit rychle. Díky.

zuzusydney
6. nov 2012

Predajna Peg Perego v Auparku sice predava Bugaboo, ale kociky su bez vyrobnych cisel, bez ciarovych kodov a predajna nie je autorizovanym predajcom. Takto kupeny kocik nema ziadnu zaruku a je otazne, odkial pochadza. Nas dostali, nastastie nam hned vratili peniaze, ked sme na to prisli. Velky pozor!

ifkael
6. nov 2012

@zuzusydney nedavala si echo bugaboo vyrobcovi? niesom zalobaba teda...ale toto sa predsa nerobi... nestoja par eur... 😕

elliah
6. nov 2012

Ahojte baby, mam taku otazocku, da sa kupit vanicka zvlast, napr. mam hnedy zaklad- vanicku, ale chcela by som si do
kupit aj ciernu vanicku, da sa to?

luciabah
6. nov 2012

@face dakujem 😉

kilian
7. nov 2012

@elliah da.

elliah
7. nov 2012

ahoj takze by to nemal byt problem, nevies mi prosim ta dat nejaky link.....

tanija133
7. nov 2012
swarovski
8. nov 2012

Kocky, chcem sa opytat, na nete som sa docitala, ze sedacky Cybex su kompatibilne s BGB, ale nikde som nenasla adaptery... Tak ako? viete niektora?

chichinka
8. nov 2012

@swarovski cybex sedia na maxi cosi adaptery a maxi cosi je tusim s BGB kompatibilna, ze? Ja som mala kocik gesslein a pomocou adapterov maxi cosi som cybex vajicko na nom mohla pouzit. Tak sme cely set v predajni kupili.

swarovski
8. nov 2012

@chichinka dakujem, skusim. asi kupim najprv adaptery na maxi cosi a ak nebude cybex sediet, kupime maxi cosi.