• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@swarovski inak ja by som vajicko kupovala maxi cosi uz druhykrat... :slight_smile:
8. nov 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka nevylucujem to, len na tn cybex som citala lepsie recenzie a aj v testoch skoncil lepsie. inak mi je to jedno. cenovo je to to iste :slight_smile:
8. nov 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski fakt cybex mal lepsie recenzie? Ja som mala vajicko cybex, ako je dost velke podla mna, mala som aj origo fusak do autosedacky kupeny, velmi sme to v zime vyuzili, lebo malicky bol septembrove babo...ale ked som porovnavala pohodlie, co mala kamoskina dcerka v maxi cosi, zdalo sa mi vacsie ako mal moj. Bol tam taky zvlastne zosunuty, skrceny, zhrbeny, najma babicky nase ze to ako je tam ulozeny ? :grinning: ale je to len moj subjektivny nazor, zatial len ja som sa mala takyto pocit. vsak porovnas v predajni a uvidis. :slight_smile: ked bol maly vacsi, tak to bolo lepsie.
8. nov 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka ano ano, v testoch adac je vitaz a bezkonkurencny. je to vsak na ten model 2012... netusim, ako to inak :slight_smile:
Ano, musim porovnat. Ale rada dam na odporucania maminiek, ja som totiz v tomto uplny zaciatocnik :slight_smile:
8. nov 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g Děkuji! Tam jsem ho právě nenašla :frowning2: ani jinde...
8. nov 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, prosím....kde by se aktuálně dala sehnat stříška Missoni na Bee+, nejlépe nová? Díky! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonynek ked zistis daj mi prosim vediet :wink: tiez by som chcela. dik
8. nov 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonynek na konci okt.tam ešte mali...lebo som objdnavala kočik a zvazovala missoni na cam.a tie nemali
8. nov 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, neviete nahodou ci je neonikovy fusacik aj pre bee??? alebo urobili len verziu s cervenou na cam
8. nov 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkali zimné kolieska nie sú otočné
8. nov 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ano je aj na plusko neonovy.
8. nov 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian este som ho nikde nevidela :slight_smile: nemas foto, nech sa pokocham :slight_smile:
8. nov 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jooooj @kilian :slight_smile: hned by mohol ist ku mne :slight_smile:
8. nov 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats no ani ja by som ho nevyhodila... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. nov 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats já ho mám na Beečku a sedí perfekt :slight_smile:
8. nov 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked raz budem mat neonika, tak aj fusacik si kupim :slight_smile: ty mas este sancu :slight_smile:
8. nov 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face len mne by sa k missoni nehodil :(
8. nov 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats to nevím, no. :slight_smile: ale je pěkný i k růžové a žuté stříšce :slight_smile:
8. nov 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@face k missoni je naj cierny alebo denim. raz mozno bude aj komplet neonik :slight_smile:
8. nov 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats Henri bude mať kombináciu bee+ s missoni s týmto fusačikom...až sa vrátia domov . Podľa mňa je to najkrajšia kombinácia. :wink: :slight_smile:
8. nov 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bebel tak sa tesim na foto :slight_smile:
8. nov 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, sháním fusak ED Cheetah...kdyby jste mu některá hledala nový domov, tak se hlásím k adopci!! :slight_smile:
9. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder tenhle?http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60771055&tab=1
9. nov 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fafetka Háááááááááááááááá!!! Jak jsi to sakra našla? Já tu šmejdím po netu už asi dvě hodiny a nervím a nemůžu nic najít :grinning: :grinning: Už jsem poslala mail, tak doufám, že mi ho někdo nevyfoukl, jelikož to by mě asi už fakt porazilo :slight_smile: Pokud se mi ho podaří dostat, tak ode mně obdržíš děkovný dopis :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder Tak to jsem ráda,že jsem pomohla.Já je mám zmapované,protože sice jeden ED už doma mám,ale kočárky mám dva:grinning: tak tak jako pokukuju,že by se mi ještě jeden EDík hodil:grinning:A tenhle je prostě krásnej :dizzy_face:Držím pěsti ať to vyjde!(ta cena je mmch dokonalá!)
9. nov 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bebel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To my právě budeme mít Bee+ Neon Pop :wink: i s tímto fusakem a chci k němu stříšku Missoni,
no variant bude hodně... :grinning:
9. nov 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jonynek a missoni už máš? tuto si neskúšala? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60002624&tab=0

daj potom fotečky neon pop aj s fusakom...aký je v skutočnosti? :sunglasses:
9. nov 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 Děkuji! A jasně, fotečky budou... :wink: jen na Neonek pořád ještě čekáme... :sunglasses:
9. nov 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jonynek tiez som zvedava na fotecky potom,keby moj krepc nemal uz 2 roky, uz by som ho mala doma....velmi sa mi paci...
9. nov 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok