• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
@kalista Plne suhlasim! Podla mna je ten fusak perfektny a urcite nezmenili len vrch, aj spodok je urcite teplejsi ako ten povodny. Ja nan nedam dopustit.
12. nov 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana_muller vsak je perfektny :slight_smile: ja som max spokojna
12. nov 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_muller kde si prosim ta kupovala ten bgb hp fusak...pozeram na nete, inak strasne vysoka cena je nan...oplati sa? mne pred tyzdnom ukradli bee kocik aj s lodger fusakom. kocik mam uz nastastie novy- bee plus a fusak tam mam zatial este co som mala bgb ale ten klasicky-pride mi skor prechodny. lodger fusak uz nechcem, smykla sa z beecka, a bolo to nesikovne pre mna, tak teraz rozmyslam, aky fusak.
12. nov 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetyy to sú limitované verzie a myslíš zrejme set poťahov a deky missoni http://www.babypark.cz/latkovy-potah-bugaboo-cameleon-missoni, ktorý zoženieš už len použitý, lebo sa už nepredáva. Stál 250 Eur. (strieška, kryt na hlboké lôžko a deka)
12. nov 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10% dole z ceny s kuponom z casopisu maminka.... v babyparku :slight_smile:
12. nov 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista perfektny! Ja som tiez maximalne spokojna! Neda sa porovnat s tym starym, to podla mna nebol fusak, to bola taka prechodna deka v tvare fusaku. :slight_smile: jedina 'chyba' - ze som najskor kupila cierny fusak k ruzovemu cam a potom som ruzovy predala a kupila all black 3 takze teraz chodim ze uplne kompletne all black :frowning2: keby som bola vedela kupim ten strieborny. Lenze to by ma uz manzel asi prizabil keby som teraz menila :slight_smile:))
13. nov 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mareli my-babyshop.de ano cena je dost vysoka ale podla mna stoji za to. Mas tam dva samostatne vrchy ktore mozes menit-jeden na prechodne obdobie (ale aj ten je dost teply -mala som tam malu ked boli tie jemne mraziky len v takom tenkom overale takom dekovom a bola uplne teplucka) a jeden do uplnej zimy paperovy-tak v tom by som si pospala v zime aj ja taky je makkucky :slight_smile: a spodok je z takeho zatepleneho fleecu plus teflon. Neviem kolko este potrebujes pouzivat fusak ale ja mam 10mes dceru a urcite ho vyuzijem. A inak preboha to Ti ako ukradli kocik???? To myslis vazne??? Nechcem tomu verit...
13. nov 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_muller Vidím, že u spousty bab je "překážkou" manžel :grinning: Já to mám stejně, kdybych se nemusela zpovídat mužovi "na co 150 fusaků, podložek, dek, různobarevných stříšek na beečko a kitů na Stokke", tak už je dávno mám :grinning: Takhle na to musím pomaloučku polehoučku...koupila jsem další fusak (čtvrtý), pak ho to nechám vstřebat, pak je v plánu nová bouda,... :-P Píšu jen, že mně pobavilo, že jsi další, kdo píše..."No já bych chtěla toto a oné...no ale co by mi řekl manžel..." :grinning: Chlapi to prostě nechápou :wink:
13. nov 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby a ktora mate fusak bugaboo, teraz tie neon pop, vraj su plnene perim...tie su ake? ja mam este stary bgb fusak, 3rocny a ten je dost tenky- na teraz. tieto novsie fusaky su uz hrubsie?
13. nov 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete o niekom kto preda samostatny ram na cameleona? kamoska surne zhana pouziva este vanicku aj sportak zaroven a nechce sa jej to vkuse prezliekat a do noveho sa jej tiez nechce investovat
13. nov 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fafetka dik to je prave ten novy do ktoreho uz nechce investovat, skor by sa jej hodil nejaky akoze '' polorozpadnuty'' ale funkcny
13. nov 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikiba @kalista predava ram.pozri sa jej do bazaru.:wink:
13. nov 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prisla som si pre radu..ako prosim periete striesky? nieco mi na nu kvaplo zo strechy pri prechadzke a zostal paradny flak:( hodite to normalne do pracky na 30st. alebo len rucne? dakujem
13. nov 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelinqua do pracky,ale bez avivazu.
13. nov 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian uf no, zatial som to vyprala v rukach naliala som na to aj odstranovac skvrn a stale je to tam..tak to idem hodit do pracky teda :unamused: dik
13. nov 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mareli : Ahoj, ja mam Denim 107 fusak a ten je hrubsi ako klasicky cerveny co mam po 4 rocnej dcerke.
13. nov 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, nechcete nahodou niektora cierny high performance fusak- mam ho 3 tyzdne z coho tyzden som ho nepouzivala lebo som cakala na novy allblack -prave preto ho potrebujem vymenit za inu farbu lebo je to cele strasne cierne. Paperova cast je este nevybalena :slight_smile: keby cosi ozvite sa.
14. nov 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @zuzana_muller mozem sa opytat, ak si videla nazivo ten performance fusak co je vo farbe sivej. Aka ja ta siva farba? bojim sa aby to nebola taka sediva a nazivo tu nemam moznost ho vidiet... dakujem
14. nov 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minicka ahoj, nevidela som ho nazivo, ale podla obrazkov vyzera taky strieborny tak dufam ze to tak bude ..
14. nov 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller tak na to sa spolieham aj ja...ak nieco zistim dam vediet...
14. nov 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tucika ano? aj ja mam cerveny, po 4,5rocnej dcerke :slight_smile:) pri nej som ho sice pouzivala aj v zime ale ked sme boli napr v tatrach, tak bola aj v overale v nom a mala aj deku este...
14. nov 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mareli ja mám neon pop a nezdá sa mi plnený perím , to len ten high performance ...:slight_smile:
14. nov 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som prave vycitala z netu, ze klasicke fusaky bgb (mam vyhliadnuty ten neon) su vhodne az do -7°C. vraj pri chladnejsom pocasi treba pouzit overal atd... :slight_smile: tak co ja viem, asi by mi stacil.
14. nov 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ano ano, to som si ich splietla...uz v tom mam jasno. a co pouzivate ho? vies porovnat s tymi predchazajucimi, ci je hrubsi? ja nad nim rozmyslam...
14. nov 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller dakujem ti za info ohladne toho hp fusaku...ta cena ma velmi odradza. maly ma 16mes, takze tuto zimu len, buducu uz nam bude nanic...jaj a kocik mi ukradli z chodby, pred bytom :frowning2:
14. nov 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelinqua :( jeminecko to ako naschval. Jooj, normalne som nasrata za Teba, ze Ti tam nieco padlo, to fakt, lebo viem ako si sa tesila z neho. Popripade pokukame novu farbu :slight_smile: :dizzy_face: ale to az potom.
14. nov 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mareli buduci rok ho mozno este vyuzijete, a ak nie, stale ho dobre predas...
14. nov 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mareli je dobrý, veľmi pekný....je podľa mňa taký istý hrúbkou ako kolekcia 2011, čo mám ešte oranžový (tiež s gumičkami pre bee+) ,ale rozhodne je neporovnateľne hrubší ako, čo som mala sand z roku 2008.
14. nov 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok