• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
Holky, mám ten fusak Neon, nechcete ho někdo se mnou vyměnit za jinou barvu také bugaboo, nebo popř. Elodie Details? :slight_smile:
14. nov 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@face co sa ti nepaci?
14. nov 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian jj, je úžasný, krásně teploučký. ale už mám fusak paul frank a oba jsou spíš klučičí a já mám holku :slight_smile:
14. nov 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. nov 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, nemáte někdo zkušenosti se servisem BGB Praha? asi tam pošlu podvozek, mám 2.gen. a nějak mi začala zlobit rukojeť u Cama. Když jedu do schodů a ze schodů, tak se na jedné straně vytáhne, kočárek celej se zkříží a je šejdrem než to spravím a mě to nebaví furt spravovat. Tak se chci zeptat, jestli nevíte, jestli to jde, že bych to tam poslala poštou.. a oni pak zpět.. přece jen 150km je pro mě dost daleko..
14. nov 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana sesternica to tam posielala postou az zo Slovenska a bola velmi spokojna-uplne bez problemov, spravili jej to rychlo a uplne super a poslali hned spat. Aj s cenou bola velmi spokojna. Mslim ze to velmi odporucala. Teda ak je v Prahe len jeden servis-to neviem.
14. nov 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_muller díky, to bude ono, myslím že je tu jen jeden :wink:
14. nov 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel dakujem pomohla si mi...tak ho asi kupim
14. nov 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face a nechces ho predat?
14. nov 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby myslite, ze neonove beecko s missoni strieskou bude dobra kombinacia? Nikde som nenatrafila na ziadnu fotku s touto kombinaciou a chcem vymenit strieborne beecko ale missoni sa nechcem vzdat. Teraz neviem co robit :sweat_smile:
14. nov 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@finda podľa mna Áno
15. nov 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@finda bude to dokonalé :wink:
15. nov 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@finda taky myslím, že to bude bomba :slight_smile:
15. nov 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosim vas ten babyzen yoyo je do kolko kg a je to aj pre male baby s cocconom pripadne? mate ho uz niekto? aky je? oproti plusku ?
15. nov 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wilsonka je super ale určite ani s coc.by som tam ani môjho 4mes.nedala
Ale jazdné vlastnosti su super:slight_smile: mám aj bee+ a aj yoyo a bola som súčasne vonku s oboma a s brachom(úplný neznalec deti a kočikov)a po chvíli mi vrátil bee+ že je divný oproti yoyo :grinning:
Ale ja nedam ani na bee+az na tie kolieska dopustiť
15. nov 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g :slight_smile: dik ja ho chcem koli skladovaniu a vahe. tak pouvazujem na jar:slight_smile:
15. nov 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g nie je moc nízke to yoyo a aké približne dieťa v ňom už nevypadá ako sardinka?Myslíš, že by som v ňom odvozila príležitostne aj 3ročné?
15. nov 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g pozerala si som video na to yoyo a celkom zaujimavo to vyzera, hlavne teda ta skladnost ma zaujala. Neviem ale ci by som ho vymenila za beecko alebo stokke, jedine ho dokupit ako 3 faro :grinning:
15. nov 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa môžem ti v ňom cvaknúť Bibi :wink:
15. nov 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wilsonka malé bábo s coconom by som do neho nedávala, lebo to nejde úplne do ľahu... :sunglasses:
Je to záložný cestovný super skladný kočík pre dieťa, ktoré už samo dobre sedí. :slight_smile:
15. nov 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellysa zatiaľ som fotila len toto...
15. nov 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
15. nov 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ellysa my mame 21m. ale syn je vysoky ako niektore 3.r.deti, ale nam je aj bee+ kratke na chrbat..
15. nov 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda ja som stokke menila za cam3, bee+ som si nechala a yoyo je len rychlovka v muzovom aute, a jasne dovolenkove, lebo to uz mladsi bude vacsi..
urcite yoyo nie je ako jediny kocik idealne pre mensie deti
15. nov 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g
@lentila.g práve, že aj moja je veľmi vysoká, už má nejakých 98 cm, ale príde mi to ako super alternatíva, keď budeme cestovať s camom, toto strčím v pohode hocikde pre staršiu a mohla by sa na dlhších výletoch voziť aj ona, no uvidíme a potom pre krpca od toho roka na výlety
som ho ukazovala mm, že konečne kočík ako si on predstavoval-len že koliečka hrozné-sú moc hrkotavé?
15. nov 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa presne tak to mame poriesene:slight_smile:
Ja si myslím že da sa s tými kolieckami fungovať úplne v pohode-ja som išla s ním aj po zamkovej dlazbe a nic strašne..
Mne sa uz raz maly v ňom aj vyspal...netvrdim že je to priestranná posteľ ale kočik pre väčšie na výlety ideal a hlavne ked máš male auto alebo veľké ale plné.. :sunglasses:
15. nov 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellysa aj Bibi v ňom spala 1,5 hod. A jazdí porovnateľne ako bee+, len mu nevibrujú kolieska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Čo je blbé , že neni nastaviteľná rukoväť, tak nemusí vyhovovať každému a to polohovanie je veľmi jednoduché- primitívne, ale v rámci jeho mikro skladnosti a mušej váhe stačí.
Dnes som ho predvádzala kamoškám na baby plávaní, čo dosť cestujú a tiež ich nadchol. :wink:
Konštrukčne ma očaril...vážne ten systém skladania rozkladania je super.
15. nov 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A má blbý nepoužiteľný pršiplášť...ale celkom fajn mi tam sadol quinny pršiplášť zo zappu :slight_smile: ,
lebo je dosť otvorený.
15. nov 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel :grinning: Ja že som z inej galaxie a neviem ho použiť tak som ho schovala do skrine:slight_smile:
15. nov 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. nov 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok