Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lentila.g
21. nov 2012

@kilian 😀 Tak som kludna a nad vecou🙂 lebo mna viac Cr.ako Sc.lákal kvôli sedacke...ja polohovanie na "šnurku" pri kazdodenom kočiku nemusím

klarawerder
21. nov 2012

@andrea999 Jdu do téhle na beečko 😉

ellysa
21. nov 2012

@kilian
@bebel no ako dobre, ešte keby mi niekto vytĺkol ten yoyo z hlavy 😀

andrea999
21. nov 2012

@klarawerder ja zas na cama,ale mám aj beečko ,hmm 🤐

bebel
21. nov 2012

@ellysa dnes som 1 rukou v yoyo Bibi viezla po Avione, lebo spala a Izu v zappe 2. rukou.
A je neporovnateľne komfortnejší, tichučký oproti zappu.
A to mám na zappe kožené návleky na rúčkach 😝

@lentila.g to polohovanie je o ničom....keď je dole , kočík vyzerá zboku údesne.
A máš len 2 polohy sed a ľah.
Je prekvapivo ťažký. A tie kolieska na scoote sa mi strašne nepáčili.
Ani som nechcela predviesť ako sa skladá....po 2 minútach skúšania som ho úplne zavrhla 😀
Crusi sa mi celkom páčil ako hlboká verzia, ale tá športová sedačka ....to je pre mňa ako plytká polohovacia stolička na jedenie a nie kočík. 😅 Cameleon je s ním v manérvovateľnosti, hmotnosti nebe a dudy....

ellysa
21. nov 2012

@bebel no to si mi ho vyhovorila 😀 😝, neviem uvažujem, že cam a xt sú zbytočne dva celkom veľké kočíky, že xt dať preč a naozaj len nejakú takúto rýchlobežku už mať v aute pohodenú

ifkael
21. nov 2012

@bebel esteze si to bola kuk.. Kks, kebyze mi to pride, pokazene vianoce :///

kalista
21. nov 2012

@kilian @bebel juuuj no tak to som rada, zasa som ušetrila 😀 😀 😀 aj som mala tušaka, že to bude o ničom

klarawerder
21. nov 2012

@andrea999 Tak to bude za 200 dolarů...na oba dva krasavce 😀

lentila.g
21. nov 2012

@bebel 🙂 tak mne sa lubila tá sedacka na xplory preto ma viac lákal Cr.ale zasa konštrukciu ma krajsiu Sc.
Ale tak momentálne mi môj voz.park vyhovuje(ešte dakedy potajomky muža Maclar.BMW "prekvapiť")

klarawerder
22. nov 2012

http://www.super.cz/17383-tomu-se-rika-luxus-si...

Tak cam V & R "v akci"...no, za mně teda nic moc...na fotkách vypadá líp, než ve skutečnosti...

lentila.g
22. nov 2012

@klarawerder mne sa najskôr nepáčil ale časom si ma získal... Tak ako Sahara len čakať sa mi nechcelo a u V&R cena uz bola dost prehnaná na môj (mužov)vkus🙂
Ale fusak si kúpim nech sa deje čo chce🙂v novom roku..
A S.K.mala aj pri prvom synovi tuším denim bgb

klarawerder
22. nov 2012

@lentila.g No, mě se právě líbil na propagačních fotkách...ale u Krainové na fotkách teda nic moc...teda nic moc na to, kolik za něj chtějí 🙂 To se mi teda spíš líbí Sahara 😉 Ale obrovské plus mají oba to, že jsou v každém případě originální 🙂

riela
23. nov 2012

Dievčatá potrebujem poradiť.
Chcem už pomaly vytiahnuť športovú verziu a dať do nej fusak - HP. Tú hornú časť fusaku mám "zavesiť" na konštrukciu? alebo sa to len voľne položí do kočíka? Na obrázku je to prichytené o konštrukciu. Keď som to skúsila, tak mi tie "vlnky" držiaka vidlíc na ktorých je upevná strieška do seba nezapadli tak ako majú byť.

euphoria
23. nov 2012

dievcata prosim vas neviete mi poradit?? mam bgb chameleon a odtrhlo sa lanko na brzde..kde v BA sa to da opravit?? poradte prosim..

face
23. nov 2012

Holky, neviděly jste prosím někdo naživo tento Elodie fusak?

tehula
23. nov 2012

baby, chcem sa spytat, do akeho veku sa pohodlne zmesti dieta do stareho Beecka. Povozi sa tam v lete aj 2rocne dieta, ci radsej mensie?
Este mam otazku, ten fusak cocoon je do akeho veku, to je pre mimina, ci aj starsie deti?

chichinka
23. nov 2012

@face ja som nad nim uvazovala, ale nik ho nevidel nazivo 🙂 chcela som vediet aky je vrchny matros 🙂 ale kupila som ten cierny elodie s kozusinkou zo sofiababy.sk a ked som s nimi volala spominali ze po 15.11. im pride, cize pripadne ich sa spytaj 🙂 inak mali najnizsie ceny Elodie fusakov 🙂

face
23. nov 2012

@chichinka děkuji za odpověď 🙂 mě se ten šedý líbí, že vypadá tak měkkoučce 🙂 nemáš náhodou reálné foto toho tvého s kožešinkou? Já mám objednaný ten růžový, ale ještě mě láká vzít jeden 😝

lentila.g
23. nov 2012

@face ja som ho raz videla v jednom kociku a pripomínal mi starý kabat,ale ak "náhodou"kúpim bl.petrol striesku tak určite aj tento fusak...nie je to taká masovka ako čierny s kozušinou

lentila.g
23. nov 2012

@face v Stokke téme pár strán dozadu dávala jedna baba..

chichinka
23. nov 2012

@face mozem zajtra ten moj odfotit na svetla ak nezabudnem a stihnem 🙂 ak by nie, pripomen sa 😉 ja som nadsena z tohto cierneho, ma taku zvlastnu povrchovu upravu zvonka, nie je to ako u klasickych fusakov. Akurat ze na tom ciernom vnutre sa mi chytaju nitky a "spinky". Ale je krasny a skutocne teplucky 🙂
Mna zase laka tento sivy, tak snad pre druhe dietatko niekedy 😀
A ktory ruzovy si objednala? Ten cely cisto ruzovy? Ten je uplne naaadherny 😵

lentila.g
23. nov 2012

@tehula cocoon len max do 6mes.možno ak máš malé babo tak do 8.m.viac určite nie

chichinka
23. nov 2012

@lentila.g @face ano, takto z fotky sa mi ten sivy zda ako material z tych papuciek co nosia dochodci 😅 preto som ho potrebovala vidiet nazivo a radsej som neriskovala a objednala istotu - cierny 🙂 idem kuk tu stokke temu 🙂 ale teda aj tak sa mi ten sivy paci 😵

tehula
23. nov 2012

@lentila.g dakujem za odpoved

face
23. nov 2012

@lentila.g mrknu, díky 🙂

face
23. nov 2012

@chichinka ano, ten celorůžový, myslím, že do černého Beečka by mohl být krásný. 🙂

silviatt
23. nov 2012

@euphoria v predeti v korze 🙂

face
24. nov 2012

@chichinka budeš moc hodná, jestli mi ho vyfotíš 🙂 děkuji 😉

face
24. nov 2012

@chichinka tak už nemusíš fotit, teď jsem mrkla na ty fotky u stokke, já to pochopila, že tam jsou fotky toho šedého 🙂