• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
@lentila.g zlatko, ty nahodou nemas denimovu striesku doma navyse :slight_smile: dostala som zachvat zmeny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes som zdemolovala bee-cko no co uz :angry:
24. nov 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yashmin ako zdemolovala? :confused:
24. nov 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael presla som ho autom cuvala som z garaze a uplne som zabudla ze ho mam za autom :frowning2:
24. nov 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yashmin takemu maclarenu by sa nic nestalo... to je odskusane... ale teda- mrzi ma to... bude nove?

Stat sa to mne- si to oplacem :-\
24. nov 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael mam doma este cameleona a kedze cakame druhe rovno kupim donky? no neviem mozno aj bee-cko ... :sunglasses:
24. nov 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael a co budem plakat vcera som preplakala celu noc mrnusko si vybil zub to ma sere ale riadne kaslem na kocik to je iba vec...
24. nov 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yashmin zlatinko male... aj so zubkom :frowning2: jasne, kaslat kocik...
Syn si odbil, na vani :frowning2: nic moc, zubar mu s tym nechcel nic robit..
24. nov 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael on vcera zo stolickou ale cely aj s korienkom jednotka chudacik malinky :frowning2:
24. nov 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats nie..ani som na bee nemala... No na zimu si to žiada asi skludniť farbičky
Ja som Prave ukázala mužovi môj nový úlovok Paul F:slight_smile:
24. nov 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lentila.g :slight_smile:)) hladam kde sa da :slight_smile:
25. nov 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
25. nov 2012 o 23:57 • cakaja
@minicka dakujem za info
26. nov 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy". Dôvod: “Patri do bazaru”
26. nov 2012 o 11:53 • duplicka
@duplicka Jo, tak dnes jsem měla taky tu čest, kdy mi nějaká "inteligentní bytost" (nechci být sprostá) nahlásila inzerát jako závadný kvůli napsání 5-ti velkých písmen za sebou. Tak o těchto způsobech si myslím svoje...ani se nebudu rozčilovat, to mi za nějakou blbku nestojí :angry: :angry: :angry: Mimochodem radši by se měl admin věnovat obsahům například urážlivým a podobně, ale lézt do inzerátů a schválně chtít někoho nachytat, kde člověk napsal blbě nějakou čárku...to snad není pravda... MK mě začíná už nějakou dobu dost nemile překvapovat...
26. nov 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder zeee aj mna prekvapuje :confused: :confused: :confused: :confused: , no uprimne uz to nie je ako kedysi, fakt baby sa kvalitne nudia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A tady je náš Neonek v reálu:wink:
28. nov 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Holky kdo mate bee+ all black,je hodne nachylne na skrabance?Pri skladani,prevoz v letadle atd. Nebude hned odrene? A jake je pod tou cernou barvou,predpokladam stribrne,tak me zajima jestli i sebemensi skrabanec neni moc viditelny,diky za odpoved...
1. dec 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett to je kvalita...moje plusko all black je bez škrabancov a mám ho 5 mesiacov ... takmer celé leto som ho skoro denne skladala do auta :slight_smile:
1. dec 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jonynek odpadneeeem :slight_smile: 100% zladenie :slight_smile: nadhera!
1. dec 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett tiez mam all black a nemam pocit, ze by na nom skrabance rastli ako huby po dazdi :slight_smile: skor mam pocit, ze vydrzi uplne vsetko, lepsie ako strieborna verzia. mala som obe a prvy mal nejaky skrabancek a tento vobec
1. dec 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats mozem potvrdit... Na cameleone tiez nebolo nic nic...zato bj versa- zachvilu co som ju mala..sem tam skrabanec...uz aj isla z domu :/
1. dec 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby pokazila sa mi na ruKovati ta blbost ktorou sa dviha rukovat ta bilea cast ktorou sa to vysuva a to len na jednej strane-chyba tam akoby pruzina ci ako to nazvat.neviete ci to pojde opravit a ak ano kde tu na sr ak uz ho nemam samo v zaruke?
2. dec 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky kupim bugaboo Missoni a aj kocik bugaboo najlepsie allblack
3. dec 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajuska01 cam alebo bee?:wink:
3. dec 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian prodáváš Cama? :slight_smile:
3. dec 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face Este sa len rozhodujem. :grinning:
3. dec 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian neblaaazni, co budes mat?
3. dec 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, kdo máte beečko.. uvažuju že cameleona po zimě vyměníme za bee, jezdíte i trochu po terénu (zahrada) ?
a jak kolečka, dělají rámus když se jezdí, jsou odpružená? děkuji :grinning: :grinning:
4. dec 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana sú tiché a odpružené...ale bohužiaľ vibrujú, čo sa rieši takými nálepkami. jediné, čo niketorým robilo rámus na nerovnom povrchu bola hrkajúca teleskopická rúčka...ja som si to nevšimla.
4. dec 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok