Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

deyana
4. dec 2012

@glorita Berou to v ČR v Anně Viktorii, poštou tam, poštou zpět. Informuj se na cenu, pán ti odpoví 😉
Kontakty pro servis kočárků Bugaboo, Stokke, Maclaren:
tel.: +420 739 634 007
e-mail: servis@annaviktorie.cz

glorita
4. dec 2012

@deyana Vdaka,skusim🙂

kilian
5. dec 2012

All Black donkey je na svete!!!!
Hurra

ladymacbeth
9. dec 2012

Holky, nebudete někdo z vás časem (jaro) prodávat bee all black?

klariks
10. dec 2012

@face Ahoj Luci, ja ho mam 🙂)))) je nadherny!!!! poslu fotku....

klariks
10. dec 2012

Tady je, je nadherne naducany a ja jsem maximalne spokojena....jen ted zvazuju, jestli neprodat Bugaboo off white a tenhle a koupit artic grey, ale nevidela jsem na zivo, tak nevim...podle fotek je takovy sand a off white, ale v realu je pry do stribrne spis...tak si nejsem jista...

face
11. dec 2012

@klariks ahoj Klári, vypadá super 🙂 Písla jsem IP. 🙂

tucika
11. dec 2012

Ahojte, baby co mate fusaky elodie details aj bugaboo, su ed teplejsie? Chytila som paniku zo zimy 😀 tak riesim dalsi fusak 😎

klariks
11. dec 2012

Tak treba tenhle ED Wool je daleko teplejsi, nez klasika Bugaboo, ale nemam ten nejnovejsi artic, takze to nemuzu srovnat...myslim, ze ale uplne staci ty klasicke Bugaboo- ten novejsi typ- s gumickou uprostred na stazeni....

chichinka
11. dec 2012

@klariks ach ten fusak je krasny 😵 dlho som tento wool chcela ale kedze ho nik nevidel nazivo tak som nakoniec cukla a vzala cierny s kozusinkou 🙂 dokelu teraz mi bude luto 😀

klariks
11. dec 2012

cerny s kozesinkou je taky krasny, ale je pravda, ze tenhle je takovy naducanejsi....opravdu takovy, jako tady na fotce...no ja zvazuju, ze ho po zime prodam a pro druhe mimi koupim artic....ale je to jeste ve hvezdach...

leishmania
12. dec 2012

@klariks uuuuzasny je ten fusak 🙂

diamand
14. dec 2012

Baby neviete nahodou ci kaiser natura fusak sedi na bee?

bebel
16. dec 2012

@tucika ED je teplejší 🙂

kajuska01
20. dec 2012

Kočky rozmyšlam o kupe len neviem či bee plus alebo cameleon.....a potom či 2 alebo najnovšiu 3......mam 14 mes babu 🙂 🙂

lentila.g
20. dec 2012

@kajuska01 ja by som isla do Cam3 ak to mas ako jediny kocik mat...

kajuska01
20. dec 2012

🙂 mam stokke kupovany teraz v septembri ale este nieco na striedacku by sa hodilo 🙂 🙂

lentila.g
20. dec 2012

@kajuska01 tak potom bee+ na leto a obch.dom

klarawerder
21. dec 2012

@kajuska01 Taky máme kombinaci Stokke a Pluska a tyhle dva kočáry se skvěle doplňují . Beečko malé, skladné, lehoučké, mrštné, ihned složené do auta... na větší procházky a na zimu kvůli Winter kitu pak Stokke-to narozdíl od Beečka projede všechno.S Beečkem jsem byla párkrát venku na sněhu, dalo se, ale stálo mně to značné úsilí...Cam je podle mně zbytečný/duplicitní...krom změny v designu ti nedá oproti Stokke nic navíc (jestli se pletu, tak mne majitelky Camu opraví 😉 )

lentila.g
21. dec 2012

@kajuska01 úplne dokonale to @klarawerder vystihla...Stokke=cam(+- detail) mala som Stokke aj 2x cam a súčasne vždy k ním bee+(ako alternatívu rýchleho,skladneho a letného kocika)

kajuska01
21. dec 2012

dakujem kočky...... 🙂 🙂 za rady

ellysa
23. dec 2012

Ahojte, nemáte niekto na predaj len matrac do hlbokej vaničky cam???

mandarinka1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wilsonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wilsonka
31. dec 2012

@ellysa ahoj este som to nekukala ale myslim na teba a musim muzovi povedat aby mi vybral matrac a porovnam ich.

kilian
31. dec 2012

@wilsonka myslis breezy,s tymi otvormi?

wilsonka
31. dec 2012

@kilian ano🙂

kilian
31. dec 2012

@wilsonka Sand ti mozem ponuknut,novu.

wilsonka
31. dec 2012

@kilian videla som v bazare ale taku mam 🙂 chcela by som farebnu daku radsej, dik

taminameiki
2. jan 2013

ahooojte 🙂 , chcela by som sa len spytat ci ste spokojne s bugaboo bee plus 🙂 , konecne som presvedcila priatela aby mi ho dovolil kupit 🙂 oh sa tak tesim . a mam este otazocku ze ako chodite po schodoch s kocikom 😉