Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

andrea999
17. jan 2013

@ifkael moj malý do kočíka nesadol presne od dvoch rokov,ked som mu ukázala first bike...bude stačiť aj bmw -
krásny je 😎
a to štvrté odporúčam 😀

ifkael
17. jan 2013

@andrea999 🙂)) tak na cely den-aj sa vyspat.. elitaka vyuzijeme-minimalne rok.. Uz nemozem vydrzat, zajtra doobeda letiim smer blava.

Som stretla nejaku cigaanku, pluvala okolo mna, zaklinala.. a ze mam troch chlapcov.. a ze stvrte bude este..ze rosalinda. Skoro mi cvrklo.. tak som jej dala€urase, a rosalinda urcite to nebude... ale som podakovala 🙂))) a uvidime..mne sa to paci velka rodina.. i ked na mna uz teraz pozeraju ci sme normalny,ze aj jedno je dost.. tak mam nato vzdy odpoved hodnu ich otazky -ze neviem co s peniazmi...na dedine byvat-celkom sranda

ifkael
17. jan 2013

Na firstbiku mi maly -stredny syn- zdrha vzdy opacnym smerom- to ja mozem brat len niekam do parku..a najmensi fici na pukyline.to bude tiez kviitek medovy... ja potrebujem zapadat do kocika a utekat kam potrebujem.. s obcasnym vypustenim na ihrisku.

andrea999
17. jan 2013

@ifkael 😀 😀 dobrá odpoveď,to musím použiť 😀
a investuj radšej do objektívov,už aj mne s tým šibe 😀

ifkael
17. jan 2013

@andrea999 nikon ci canon positive?

andrea999
17. jan 2013

@ifkael nikon

ifkael
17. jan 2013

@andrea999 🙂))

ellysa
18. jan 2013

@andrea999 ja chcem malú babuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

lentila.g
18. jan 2013

@ellysa
Aj ja🙂
Snáď 3 bude časom
Ale chcelo by to stretnúť asi daku ci...ku Ze @ifkael čo aj nam pocaruje
jedine že by si zostala prekvapená...ale asi 100% viete čo bude..

ifkael
18. jan 2013

@lentila.g mna len prekvapilo, ze v zivote som ju nevidela- do toho mesta moc nechodievam.. ani ja v kombinacii ja a tri deti po meste moc nechodievam, lebo mam len jedny nervy. ale nosim to v hlave, obcas si poviem ze NIE UZ... a ked vsetko pekne spi...alebo sa pekne hraju.. tak ze urcite este ano. ale co prinesie zivot- uvidime.

lentila.g
18. jan 2013

@ifkael ja si to tiež vravim...že vždy som chcela 2 chlapcov a ked ich mám tak ešte aj dievča by sa nam do rodiny hodilo 😀
A či uz 2,3,4 len muža presvedčiť

ifkael
18. jan 2013

@lentila.g najviac roboty som mala s jednym... lebo som nebola zvyknuta na deti...a zrazu tu bol niekto komu som musela byt 24hodin nablizku... nezvyk. :D hrat sa- len so mnou. ako su traja- tak sa hraju- ani ma nepotrebuju.. uz si zvykli, ze ked pridu zalovat, zliznu si to vsetci - ked maju nieco- nech si to riesia medzi sebou. akurat najmladsi si s nimi robi co chce a oni ho posluchaju :D tak musime ho podchytit a urcit hranice- lebo by nam skakal po hlavach vsetkym. cize pre mna viac deti- uplne v pohode. akurat co stale periem, zehlim, varim alebo peciem.. ale zjednodusujem si to ako mozem. :D

jezis, prestavam sa bavit na tuto temu...tri roky mame cas. sa nam narodila mala suseda... tu ked uvidim.. hned budem muza prehovarat :DDDD

ifkael
18. jan 2013

neupravene cesty..zaveje... r1 neupravena...d1 neupravena.. a kocik ma caka v Ba.. ☹ ☹ mam abstaaaaaaaak

ifkael
18. jan 2013

a cam3 od @kalista na mna zmurkaaa na bazare... asi by nam mali odpojit net na par dni

ellysa
18. jan 2013

@lentila.g no mal by byť chalan, ale teda nič nie je isté dokonca, ma asi budú zbierať, ak sa narodí dievča nakoniec-do pol roka bude v autíčkovo- modrom 😀

kalista
18. jan 2013

@ifkael sptavim ti cenu? :D

finda
18. jan 2013

@kalista aj ja som vcera pozerala na ten tvoj cam 😀 , ale najskor musi ist stokke z domu 😅

lentila.g
18. jan 2013

@kalista,@ifkael,@finda...umrem z Vás ako točite tie kociare🙂
A to môj frfle že uz 2x mame ten istý bgb🙂🙂 mala by som ho zoznámiť s vašimi fotoblogmi🙂

xmarg04
18. jan 2013

Ahoj holky, nemel by nekdo zajem o Cama all black? jezdi od 5/2011, po jednom diteti.. Asi budu nutne potrebovat bee plus... 😉 😎

pink31
18. jan 2013

@ellysa este si cela? 😉

ellysa
18. jan 2013

@pink31 no jasné, poslíčkov a kontrakcie mám už od pondelka a furt nič 🙄

ellysa
18. jan 2013

@kalista tie zimné kolesá čo máš na 3jke pasujú aj na 2jku?

emmushka
18. jan 2013

Baby mate tu niektora aj tu SAHARU Bugaboo pls? 🙂

kilian
18. jan 2013

@emmushka ano,ja ju mam..

emmushka
18. jan 2013

@kilian A sharnes nejake skusenosti a dojmy pls? 🙂

kilian
18. jan 2013

@emmushka ake skusenosti?je to cameleon 3 ,odlisuje sa od normalneho ruckou a madlom potiahnutou kozou ,farbou a dekou ,co je k nej.neviem,co presne by ta zaujimalo....
A potahy sa samozrejme nehodia vsetky,len cierne,missoni a Paul frank color Blocks,s offwhitom je nevyrazny.

emmushka
18. jan 2013

@kilian No tak napriklad presne take cosi, ako si napisala som mala na mysli. Diky

kalista
18. jan 2013

@ellysa 3 zimne kola nepasuju na 2

ifkael
18. jan 2013

@lentila.g ale vsak netocim momentalne nic...od novembra mam ten isty maclaren.. ....pre elite som nesla a ani pocasie nevyzera, ze sa tak skoro ja dostanem do ba..raz som mala nehodu, auto totaalka...odvtedy veeelky respekt. tak som pisla kocke, nech ho posunie dalsiemu zaujemcovi... bud si kupim inu farbu.. alebo nic... :D objektiv objednam a kaslem na kociky.. len zaciatkom marca ideme na lyzovacku...fuuuuuuuuu.... to bude treba velky kocik. to mam cas dovtedy poriesit. 😎

@ellysa 😵 ked Ta tu par dni nebude tak vieme ze rodis teda...drzim palceky 😵 😵 😵 😵

finda
18. jan 2013

Baby tak dnes som nahodila nas novy elodie cierny fusak do beecka a teda islo sa paradne po snehu, normalne som bola prekvapena 😵, dokonca by som povedala, ze sa mi islo lepsie ako zo stokke 😵
Este taka technicka otazka, da sa nejako upevnit ten fusak o operadlo???