Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kalista
21. jan 2013

@mycats ako BMW je mnaaaam aj kef mna maclaren moc nelaka

mycats
21. jan 2013

@kalista ani mna, ale tento by som mozno nejaky ten cas potestovala. vraj sa s nimi dobre jazdi. no len ja musim mat moznost dat maleho aj spinkat, lebo tiez som typ, ze aj ked ma maly cas spanku, tak niekde beham a potom spinka v kociku 😀

martinano
21. jan 2013

@kalista bmw je fajnovecka,ale mac len tento fakt sa neda polohovat?

finda
21. jan 2013

@mycats ja mam bmw objednane, potom ti podam referencie, snad nebudem lutovat 😝

mycats
21. jan 2013

@martinano ja neviem, ale tusim viac modelov macu sa nedaju polohovat uplne do lahu. skoda, potom jedine bee mi zostava. no ale pockame, @dolcegucci je v ocakavani tohto fesaka 🙂 tak to budeme mat z prvej ruky 😀

mycats
21. jan 2013

@finda super, tak to sa tesim. a kolko ti zostava tyzdnov z tej uzasnej dodacej lehoty??

kalista
21. jan 2013

@martinano v anglicku v nom nosili novorodencov, sa mi nezda, ze by nebol uplne do lahu, ale nemam ani som nemala tak neviem povedat
a ked budem Marko tak priberat tak ho mozno budeme potrebovat ved ma 12kg co bude v 2 rokoch 😀

finda
21. jan 2013

@mycats ja som objednala z harrods, tak tam mi dalo ze by mal byt skladom. Snad to aj tak bude

mycats
21. jan 2013

@finda jooj, tak to sa tesim na real foto 🙂

martinano
21. jan 2013

@finda juuuuj a kedy ma byt doma, tesim sa na foto aj ja

martinano
21. jan 2013

@kalista neboj uz,ked bude behat nebude tak priberat

mycats
21. jan 2013

@kalista 😀 😀 😀 no uz by veru aj mohol prestat priberat. no uz potom jedine furik bude mat vhodnu nostnost 😀 😀 😀 musis ho postrasit.
kamoska ma maleho, tak stareho ako je moj a ti teda poviem, ze ten mal 3roky a 25kg a to bol kojeny!! 😀

mycats
21. jan 2013

@jessicax, @tanija133 - zlatinko, ty by si mohla vediet ako je to s polohovanim u maclarenov. su aj do lahu??

finda
21. jan 2013

@kalista neboj zacne behat a nebude uz tolko priberat. Nasa blcha ma 16 mesiacov a 9,3kg 😀 😀

kalista
21. jan 2013

@martinano
@mycats ja verim, ze to vybeha. To najprv bude musiet vstat ☹ zatial sa stale presuva po byte na zadku. Uz som normalne sedela a kukala na neho, ze jak sa mu toto dari takto fungovat na riti...no ja neviem. Sa mu uz vahrazam vojtovkou 😀 😀 😀 sak pojdeme koncom februara k neurologicke tak pojde pekne cvicit ked nezdvihne zadok. 😕

mycats
21. jan 2013

@kalista tak ritka mu je tazka, ale je to len otazka casu a posilnenia svalstva 😉 😉
ja som tiez mala ako mala verziu lozenia v jeho style a suchala som sa po zadku 😀 a vidis, beham 😀

ifkael
21. jan 2013

BMW polohovat ide.. uz ho jedna kocka ma.. aj hodila fotky do temy o maclarenoch.. ja som nejako ochladla co sa tyka nadsenia nad nim.. ale objednavku stale mam ..az v marec/april.. dovtedy sa nato vykaslem a na jar si zoberiem plusko. :D

martinano
21. jan 2013

@kalista Neboj on sa rozbeha ja som bola taka z malej nestastna nie a nie sa pustit behat, len sa plazila

tanija133
21. jan 2013

@mycats konkretne BMW je ako Quest a nejde do uplneho lahu...tu su real fotky , z temy Maclaren..aj ta kocka o nom pise... https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/maclaren-golfovy-kocik-ake-mate-skusenosti/ , ja mam XT to je uz vyssie rada, priestranejsi, predlzovacie rucky, predlzovacia strecha a ten ide do uplneho lahu.....a polohuju sa aj nozicky....BMW je nadherna imidzovka....ale je to ako Quest, mne vyhovuje viac vlastnosti XT....questy sa aj horsie tlacia ako XT, XT ide uplne lahucko...aj ked bmw budem musiet predychat., je krasny...... 😉

mycats
22. jan 2013

@tanija133 vecer to pokukam 😉 dakujem!

wilsonka
22. jan 2013

@lentila.g ahoj prosim ta kde si kupila babyzen yoyo? ja ho planujem kupit ale chcela by som tu limetkovu resp. zltu farbu a u nas nie je taka k dispozicii. zeby nemci alebo inde? videla som tuto farbu oficialnych videach, max tak oranzovu som nasla na jednej stranke ale to nie je ono.

bebel
22. jan 2013

@wilsonka ten nie je aktuálne k dispo vôbec v ponuke................ 😎 to boli len demo predvádzacie kusy pre expo v Canade tuším...

ellysa
22. jan 2013

@wilsonka aj ja doňho idem 😉 a neviem ktorú farbu

bebel
22. jan 2013

@wilsonka pre Bloom US trh http://www.bloombaby.com/collection/main.php?sI... v neonkových farbách na čiernych konštrukciách

lentila.g
22. jan 2013

@wilsonka mne @bebel dohodila kontakt
Kupovali sme cez www.littlebaby.sk max spokojnosť

lentila.g
22. jan 2013

Baby tie čo máte "neonikov" je ta konštrukcia matná alebo prelet je v tej modrej...
Dik

kilian
22. jan 2013

@lentila.g taka ako na blacku,len uplne tmavomodra.zda sa mi aj trblietava,neviem.

chichinka
22. jan 2013

babulky prosim vas, ako na Bee + remene cez pdolozku? Uz mi tu jedna z vas pred polrokom super poradila, aj sa mi to podla jej navodu podarilo...a teraz chcem dat tu podlozku prec, otravuje ma, ale dako som totalne neshcopna, nejde mi to 😀 😅 uvolnujete tie cucky hornej casti ramienok, ci spodne?

chichinka
22. jan 2013

aha babuklky uz som nasla video na nete, ospravedlnujem sa 😅

finda
22. jan 2013

@chichinka Monika, posli mi pls ten link na to video