Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
23. jan 2013

@lentila.g po plazi som isla len s bgb cam a XT, ..s XT sa da ist....tak ono aj tak nechodis po piesku , snazis sa hladat chodniky, lebo po piesku je to makacka s kazdym kocikom... 😉

lentila.g
23. jan 2013

@tanija133 no hej len ja som s bee sa skoro vôbec nepohla v piesku(však bgb to aj uvádza že nevhodný ) a Mac.je zasa na niekt.foto aj v piesku...

lentila.g
23. jan 2013

@tanija133 ďakujem,asi je čas už skúsiť aj Mac 🙂

ifkael
23. jan 2013

@lentila.g bee staci ze Ti behne uzke jedno koleso do malej jamky-ci v trave nerovnost a stojis..dvojite kolesa prejdu lepsie nerovnosti.

lentila.g
23. jan 2013

@ifkael celu noc nespim kvôli kociku..môj sa chytá za hlavu...že čo viac a lepšie ešte chcem..(no budem mu vysvetlovat že pre každý kociar nový "kabat"a + ešte jeden kvôli dovolenke?🙂 však radšej zaplatí za mna storno a nechá má doma len nech nepribudne kociar...
Oni prd o tom vedia..

skripova
23. jan 2013

mala som aj cameleon ten bol super ako hlboky presla som vsade aj cez zimu len mi vadila sportova cast .... a aj bee+ no je to uzasny kocik na rovne chodniky kazdy hrbol bolo citit kocik sa az triasol 😀 a malinky v nom reval tak som ho predala kupila som Brio go a lepsi kocik som nikdy nemala a pri malom som ich mala 7 😀

bebel
23. jan 2013

@lentila.g mac mám u svokry........ja golfáče nemám rada 😎 Bola som s ním len týždeň v Paríži a tak nasrdená na kočík a celú ich debilnú infraštruktúru som dlho nebola 😀
Po pláži sa s bee+ neprejdeš....s camom hej

skripova
23. jan 2013

@bebel to mas aku znacku kocika podoba sa bee+

eminkac
23. jan 2013

@jamate22 Ahoj. Ja akurát predavam bugaboo cameleon. Je vážne super, tiež mám 13 mesačnú dcérku a ta tam mám miesta až až. Aj sa tam kľudne vyspinka. Ja ho predavam len preto že mame malé auto a okrem kocika tam už nič nezmestim, potrebujem niečo skladnejsie. Ak by si mala záujem o kocik poslem viac info a aj fotky. Pekný večer.

lentila.g
23. jan 2013

@bebel veď to že bee je nič ale zasa golfky som nikdy nemala a s cam ísť lietadlom keď sa to skladá z 2 častí

lentila.g
23. jan 2013

@bebel mna Paríž nechytil za srdce a to som tam bola bez detí...a na ich metro som mala zlosť a čo robiť sama zo sebou

bebel
23. jan 2013

@lentila.g Bez detí sa mi vždy páčilo. 😀 😀 😀 😀 ale tentoraz som si zobrala iba dcéru, keď mala rok a s kamoškou sme išli ku ďalšej kamoške, čo tam žije na 4 dni . Takže mi vo všetkom pomáhali 2 kamošky (síce bezdetné, ale oveľa viac ako keby bol so mnou chlap) 😉 A ja hovorím fr, ale zúrila som pri každých schodoch, na tých mačacích hlavách....nikde nič pre deti, žiadne detské kútiky, žiadne prebaľovacie pulty, všade plno schodov, v metre sa špeciálne ohlasovať, aby ťa pustili bočným vchodom s kočíkom- do autobusu čistá katastrofa....- fakt ja nechápem ako tam fungujú vozíčkari. 😎
V kaviarniach tie ich blbé stolíky na každý cm2 využitý pristor aj pol chodníka "akože terasy" pomaly k ceste, kde fičia autá. Samozrejme, že býva v starej umeleckej štvrti na 4. poschodí bez výťahu s vyšlapaným dreveno kamenným točitým schodiskom 😝 No žiadna oddychovka...Londýn je proti tomu úplna prechádzka ružovým sadom. 😅

kalista
23. jan 2013

@lentila.g Ani mňa 🙂

kalista
23. jan 2013

@bebel si si to naplno užila 😀 😀 😀

bebel
23. jan 2013
bebel
23. jan 2013

@kalista a hlavne XT sa strašne debilne drží, ak ti v ňom dieťa spí a nesie hore dole po milión schodoch...v tomto bolo bee+ oveľa ideálnejšie 😉

kalista
23. jan 2013

@bebel ja namam vyťah takže šlapem denne s kočíkom a musím skonštatovať, že Bee sa genialne nosí po schodoch 🙂 idealny. Ja golfky nemusim Mac sa mi nepáčil nikdy, to BMW je imidžovečka, ale to sa musím preniesť mojim sorry "odprom" ku golfovým paliciam.

lentila.g
24. jan 2013

Juuuj zo mnou=so mnou...
@bebel@kalista ja tiež doma slapem na 3p lebo susedia nechcú prispieť na vytah(lebo im netreba)-bezdet.alebo dôchodcovia)-a čo je horšie ani len zahlasovať
Hmm..tak asi budem asi fakt brat bee a yoyo však na pláž sa dostanem a prechádzať sa budeme po promenade..
Naj do terénu akéhokoľvek je asi cam.len keď človek ide niekde na dovolenke na vylet alebo do mesta busom tak všade majú iný systém(na Ibize si išla s kočíkom dnu zloženým a držala si si v ruke,na Kréte si ho hadzala do batožinového priestoru...)

wilsonka
24. jan 2013

ahojte na ebay som nasla super cam 3 novucky za 750po prepocte aj s postou ale netusim kolko sa u nas plati clo za dovoz z ameriky. mate skusenost?

jamate22
24. jan 2013

@eminkac dekuju za zpravu.Poslete mi prosim nejake info ke kocarku a fotky na jamate@seznam.cz

jamate22
24. jan 2013

@eminkac dekuju za zpravu.Poslete mi prosim nejake info ke kocarku a fotky na jamate@seznam.cz

patka1987
24. jan 2013

Kocky predavam bee plus jade green, ak by mal niekto zaujem. Minimalne pouzivane.

kajuska01
24. jan 2013

wilsonka minimalne 20 percent

andy_123
24. jan 2013

Dievcata, hladam kociarik bugaboo donkey twin, nepredava ho niekto po svojich dvojickach?? 😒 dik

wilsonka
25. jan 2013

mate skusenost s vymenou nitov na came? http://www.ebay.co.uk/itm/330853706145?ssPageNa... nasla som a vyjde to na 15e aj s postou. prisla mi uz aj ta latka na strechu🙂 tak sa tesim. chcela by som si vynovit nas stary cam. chcela som ho predat ale muz mi zaklopal na celo ze ci som normalna za taku cenu a ci zas bude krabice nosit hore schodami 🙂))tak ostavame pri starom
@kajuska01 no to si ma nepotesila🙂)) tak nic no

wilsonka
25. jan 2013

ak sa vam to neda otvorit tak su to spare parts na bugaboo

lucyda
26. jan 2013

Holky proadte prosim ,chci si koupit v Breznu Cameleona 3. generace...Premyslim ,ale jestli Blacka ,nebo stribrnou konstrukci....Mam doma Missoni potahy ,ale nevim jak budou vypadat k stribrne ...☹( Nekdo mi rika ,at koupim blacka ,jiny at se na to vykaslu a koupim stribrneho...s cernou sedackou samozrejme....Diky za nazory.Lucka

belalinda
26. jan 2013

Ahojte, zvazujeme bgb cam, môj mm je z neho úplne nadšený! Ja sa ale neviem preniesť cez tu extrémne nízko položenú vanicku... Obaja sme vyssi, a ja sa obavam ze bude namahave na krize sa zohynat s babom tak nizko... Nemali ste s tým problémy? Mate ho niektora po cisarskom? Ď

wilsonka
27. jan 2013

@lucyda a missoni neviem ci ti na 3ku bude sediet strecha. pokial ale nemas problem s peniazmi, kupila by som black.

@belalinda mne to tiez vadi ale nie koli vyske (ja 172, muz 185cm) ale koli tomu ze nevpracem napr. nakup do kosika pod vanu. je to nedostatok. ale rukovat sa da dostatocne nastavit.

andrea999
27. jan 2013

@lucyda aj ja mám cama 3 black,lepšie vynikne missoni...a určite tá strecha na trojku sadne 🙂