Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

bebel
27. jan 2013

@lucyda all black 😎

mitote
27. jan 2013

@lucyda ja mam MIssoni potahy na Cam 3 normal, stribrne konstrukci a je to podle me nadherne 🙂

mitote
27. jan 2013
belalinda
27. jan 2013

@wilsonka ďakujem za odpoved.... To som tiež už veľakrát čítala, že sa nič nezmesti pod vanicku... Ale nikto sa zatiaľ nestazoval na kríze 😉 možno budem prvá 😀

lucyda
28. jan 2013

@mitote Jee diky Gabiii 😀DD Ja vim ,ze ty ho mas krasny (uz jsme to resily v bugaboo manii 😀 ..) ,jen porad vaham ,nekdo mit tvrdi ,at si koupim blacka ,nekdo stribrneho 🙂)

mitote
28. jan 2013

@lucyda tezko rici, ja bych na tvem miste asi vzala potahy do obchodu a chtela at me to obliknou na klasiku i na blacka a videla bych 😀 me osobne se black tolik nelibi, ale to je na kazdem 🙂

ivett
28. jan 2013

k missoni potahům bych šla do blacka, ale stříbrný je taky pěkný...

erika2222
29. jan 2013

@drake ahoj, obdivujem tvoju krásnu deku, chcela by som sa aj ja o niečo také pokúsiť, neporadila by si mi link, z akej si to robila priadze a akým háčikom? a koľko si spotrebovala materiálu.........veľké dík za odpoveď

ivett
30. jan 2013

Holky tak jsem měla štěstí a sehnala Missoni set na Bee+ a jsem z něho nadšená, má krásné barvičky a vypadá nádherně, se jara nedočkám 😀

lentila.g
30. jan 2013

@ivett ja odkedy mám m.set tak inú strechu som ani nemala oblečení

vorllinka
30. jan 2013

@ivett to vypadá úžasně!!! 😵

vorllinka
30. jan 2013

Holky, prosím s jakýma stránkama máte dobré zkušenosti na objednání BGB Cam? Vím o babycare.nl a my-babyshop.de, ještě nějaké další? Kde mají třeba i lepší ceny? Díky 😉

jenny.kay
30. jan 2013

@belalinda Tak už jsem si myslela, že jsem jediné pako, kterému vadí ta nízko položená korbička na záda. Potýkám se se stejným problémem - potíže s páteří, takže když bych se skláněla do Bugaboo, rupne mi v kříži. Dělá mi to bohužel občas i u BJ, a ten je mnohem výš. Minule jsem hlídala kamarádce prcka, kterého právě vozí v BGB a když jsem mu podávala dudlík, tak jsem myslela, že se už nenarovnám .

ivett
30. jan 2013

fotila jsem to v euforii včera večer při umělém osvětlení, v realu je mnohem sytější, jasnější a hezčí 😀

face
30. jan 2013

@vorllinka já objednávala na www.babyhuys.nl a servis naprosto super 🙂

face
30. jan 2013

@ivett krása 🙂 ta podložka je červená nebo růžová?

ivett
30. jan 2013

@face červená...

face
30. jan 2013

já jsem teď koupila růžovou, taky je k missonce pěkná, ikdyž je to trochu divoké 🙂

face
30. jan 2013

@ivett face já jsem teď koupila růžovou, taky je k missonce pěkná, ikdyž je to trochu divoké

belalinda
30. jan 2013

@jenny.kay no presne! Ja mam pocit ze by som si k nemu musela klakat 😀 Este zohnut sa s dudlom zvladnem v poho, ale ked si predstavim to babo ze by som tam mala davat a vyberat, pripadne po cisarskom, pripadne hned od narodenia 4kilove... Diky za nazor a skusenost!

ivett
30. jan 2013

Tak korbicka je u Bgb Cam opravdu nizko oproti jinym kocarum,ale ze bych se nenarovnala kdyz podavam decku dudel mi prijde prehnane...Ano je to niz,ale zada si tim clovek urcite neodrovna...Jak pak chcete s prckem fungovat doma u postylky treba?Casem pujde taky niz a niz,a do budoucna?Prcek roste,bude tezsi a tezsi a budete ho zvedat ze zeme,x krat denne to uz se clovek ale sakra naohyba a nezveda cerstve lehke miminko ale treba 10kg dite,co pak chcete delat???

@belalinda opravdu je to nizsi ta korba,ale normalne se s tim fungovat da,ja si nepamatuju,ze bych malou 100x za den odnekud zvedala apod.,prave kdyz byla mimino,tak casto spala,do kocaru jsem ji dala a vyndala az doma,protoze mi celou dobu v kocare prospala,to se fakt zvladnout da 😀
Me to vadi spis esteticky u vysokych lidi,vypada to smesne kdyz ma chlap jak hora kocar u kolen,ale na fungovani zas tak nizko neni...

belalinda
30. jan 2013

@ivett no a esteticky je to tiez dalsia vec... 😉 No prave, ze tie babatka budeme zdvihat furt, aj ked budu deticky vacsie a velakrat, prave preto sa mi zda byt zbytocne si este pridavat nizkym kocikom, ked nemusim... Aspon kde sa da si musime krize setrit 😉

ivett
30. jan 2013

@belalinda já ti to rozmlouvat určitě nebudu, ale pokud to má být jediný důvod, proč nejít do toho kočáru, tak je to podle mě blbost, hlubokou korbu máš chvíli, daleko důležitější je sporťák a ten je v pohodě, teda pro mě ne, proto jsem ten kočár prodala, ale ako důvod nekoupit kočár mít zohýbání se nad korbu mi přijde mimo...čekáš první dítě? já při prvním taky vybírala a vybírala, nakonec jsem vybrala a a stejně jsem pak dlouho dlouho hledala a měnila až jsem zjistila co mi vyhovuje, každopádně vím, že na hlubokou korbu teď u druhého až tak nehledím, daleko podstatnější je pro mě sporťák a podvozek a ten má BGB Cam naprosto perfektní, byť je korba níž, než jsou lidi zvyklí...já měla korbu vysoko a zohýbala jsem se stejně, ale jak píšu, děcko do půl roka mi v kočáře převážně spalo, prostě jsem ho tam doma dala, a doma zase vyndala, nápor na záda žáden 😀 navíc u BGB Cam je do korbičky tím že je nízko krásně vidět, na rozdíl od jiných, jako jsem měla třeba já, že když jsem chtěla na malou kouknout co dělá, jestli dýchá a jak spí, musela jsem zastavit, jít z boku a podívat se nebo si stoupnout na špičky a zahlídat přes rukoeť,a bych ji tam viděla...
já bych si Cam nekoupila, ale určitě ne z důvodu nízko položené korby, to mi jak důvod přijde trochu k smíchu...čímž se nechci nikoho dotknout, ale kdo dítě má, ví jak často se k němu zohýbá doma, to opravdu párkrát se zohnout venku nad kočárem je nic...

belalinda
30. jan 2013

@ivett ja som rada ze si zareagovala ved presne aj to som chcela vediet ze ci je to blbost alebo nie, pretoze som ho nevidela v skutocnosti, nevyskusala... Bude to moje prve dieta, ale mam o 20 rokov 😎 mladsieho brata a viem ako casto sa male deti nosia na rukach zdvihaju atd... Mozno pre Teba to nie je dolezite kriterium na kociku ale pre mna hej, samozrejme nie jedine. Ked nemas problemy s krizami tak Ti to moze byt jedno, ale ked mas tak zvazujes kazde jedno zohnutie, lebo aj to jedno Ta moze uplne vyradit z prevadzky... A ja som este z tych vyssich... Nemala som na mysli, ze ci mi ten kocik neznici zdrave krize, lebo to sa mu uz isto nepodari 😉

ivett
30. jan 2013

@belalinda doporučuju jít ho někam okouknout a vyzkoušet, bez toho bych kočár asi nekoupila, pokud bych si nebyla jistá, že mě nezklame...chápu, že pro bolavou páteř je jakákoli úleva dobrá, ale přesto si myslím, že počet zohnutí nad kočárkem je takové minimum ve srovnání s tím ostatním, že bych to neviděla až jako takový problém...😉

belalinda
30. jan 2013

@ivett urcite ho pojdeme omrknut, mame na to kopec casu, len som bola zvedava na nazor skusenych kocikariek 😉

maminamaja4
31. jan 2013

Baby pomoooc,hrozne,ale zatial neuspesne hladam buggysnuggle fusak simple stripe fleece blue, to je ten modry pasikavy,zajtra hodim aj foto. Nepredava niekto,alebo podobny,ktora sa mi hodi k modrej strieske. Dakujem moc,ve ja uz koli nemu ani nespavam. ☹

tanija133
31. jan 2013
maminamaja4
1. feb 2013

@tanija133 na Slovensku bez šance,všetci majú fotky,nikto nevie zohnať. ☹ buggysnuggle.com ma zase 19,90 postovne,takze zvazujem.