• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
kocky, prosim vas, ktore bee by ste si kupili - all black alebo neonika? dakujem za pomoc :slight_smile:
1. feb 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminamaja4 presne tak,nikto na sk to nezoženie a fotiek majú plné stránky...zhánala som ten červený hviezdičkový
a nakoniec mi zostalo len z mothercare objednať cez jednu babu :unamused:
1. feb 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana za mna all black :wink:
1. feb 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana aj ja riešim neonika :slight_smile: len rozmýšlam,jak to budem kombinovať a aké strechy kúpiť...
black je variabilnejší :slight_smile:
1. feb 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1. feb 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana ja by som dala neonika, mna cierna trosku nudi, a uz ich dost beha..neoinikov je zatial malo....aj ked strechy aspon ,kriklave by k tomu mohli vymylsiet... :wink:
1. feb 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maminamaja4 to postovne brutal, tak mozno skus vybrat z takych co maju....v Babymarkete maju aj nejake na predajni... :wink:
1. feb 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a neviete mi poradit kde v rakusku maju becka ihned k odberu? zajtra chcem ist a kupit ho len akosi neviem kde ho budu mat lebo som aj pisala do jedneho baby one a neodpisali mi :frowning2:
1. feb 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
1. feb 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tanija133 chlapcenske,slabota vyber,ale nasla som na amazon.de,este som odtial nenakupovala,je otazka,ci tam uhradim mojou maestro kartou,lebo na nextdirect stale piskuje,ze neprejde,aj kod sms z banky zadam a furt hlasi chybu. Len najprv musim nejako uspat prcka,dnes je nejaky aktivny,nedari sa mi dostat k normalnemu pocitacu, esteze ficime na tablete :grinning:
1. feb 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maminamaja4 co viem tak tento mali este nedavano v babymarkete na predajni a je chlapcensky s celkom v pohodke, mne sa paci, aj som nad nim jednu dobu uvazovala... http://www.kociky-babymania.sk/doplnky-pre-kociky/3094-buggysnuggle-fusak-textured-mad-hatter-spots-and-stripes-bsn156.html
ani aladnin nevie nic objednat?
1. feb 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.
brica deluxe univerzalny drziak na kocik na videu som ho videla na beečku a pekne tam pasuje :slight_smile:
1. feb 2013 o 22:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2013 o 22:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminky otvorila som diskusiu Bugaboo Bee alebo Bugaboo Bee plus prosim piste tam nazory a vytane su aj obrazky ... velmi rada by som si kupila tento kocik ale vobec neviem ci bee alebo bee + dakujem
2. feb 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka09 bugaboo bee je predchodca bee+ a ten kupis uz len pouzivany niekde cez bazar. Taktiez aj striesky k nemu zozenies len cez bazar, strieska je omnoho vacsia oproti bee+. Ak zvazujes kupu tak jednoznacne ti odporucam kupit bee+ :wink:
2. feb 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda super dakujem za radu, ano zvazujem kupu a nevedela som ze aky je rozdiel medzi nimi, a ja zijem v skotsku a tu maju v obchode napredaj este aj bee klasic a ked som sa ich pytala aky je rozdiel nevedeli mi povedat lebo ze oni predavaju len bgb bee a bee+ nemaju ... tak super tak bee + budem len kupovat dakujem za radu :slight_smile:
2. feb 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka09 urcite kup bee+, daj si to you tube bee and bee+ a vyhodi ti kopec videi kde ich porovnavaju :wink:
2. feb 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda ok super dakujem ano bee + kupim urcite :slight_smile:
2. feb 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby objednavali ste si tu kocik ? https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo/bee za kolko asi pride ? a postovne je kolko?
2. feb 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana áno, ja som objednavala, kocik prisiel asi za 5 dni a postovne myslim že nad 400 EUR neplatis :slight_smile:
2. feb 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mamicky,kde sa da kupit za dobru cenu beecko ale nove,nie pouzivane?dakujem :slight_smile:
3. feb 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. feb 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minicka ja som tiez vcera pozerala a idem tam objednat, dufam, ze pride :grinning:
3. feb 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som sa nebala ze by neprisiel, je to overeny shop :wink: a aky si vybrala?
3. feb 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minicka diky,len sa musim este rozhodnut ci beecko alebo yoyo :slight_smile:
Uz ma z toho hlava boli,neviem sa rozhodnut :grinning:
3. feb 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla25 keby si bola bližšie,tak požičiam svoje yoyo,aby si vyskúšala :grinning:
3. feb 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@25nikolla25 pridi ku mne vyskusat beecko aj s malym aby si sa vedela rozhodnut :wink:
3. feb 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda veru mam ja ale blbosti v hlave ze???muz sa uz zo mna smeje :slight_smile: ,jemu sa moc beecko nepaci :unamused: veru neviem co mam kupit,uz som si objednala Elodie Details a asi aj lutujem ale co uz narobim... :sweat_smile: tak sa chcem potesit s bee alebo yoyo no neviem ktory kupim
3. feb 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla25 ved normalne si kludne pridi vyskusat, nalozis si maleho, povozis a aspon sa budes vediet rozhodnut ci ti beecko sadne
3. feb 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok