Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lenka1108
5. feb 2013

baby prosim neviete kde zozeniem tu striebornu striesku na leto na bee+ ??? dakujem vam

bebel
5. feb 2013

@wilsonka dastien

bebel
5. feb 2013

@wilsonka @minicka tie vodeodolné strechy od Maríny sa veľmi zle navliekajú....ten materiál- kortexin je zvnútra pogumovaný a takmer som porodila kým som jej striešku navliekla a zase ju zvliekla. 😎
Veľmi rýchlo som ju predala ďalej 😝

minicka
5. feb 2013

@bebel nieeee, ani mi nehovor 😠 doma uz jednu mam, ale este som ju neskusala davat, tak to sa uz tesim...asi to zajtra vyskusam a ak to bude fuska, pojde z domu 😝

wilsonka
6. feb 2013

@bebel ano presne ona uz som ju nasla🙂)) dik

wilsonka
6. feb 2013

@lenka1108 ahoj ja mam prosim ip🙂

danula2
6. feb 2013

@lupatko doporucujem jade green a retro od ED /mame aj fusak retro/ a blacka /toho sice nemam, ale musi to byt krasne spolu/

inzeraaat
6. feb 2013

ahojte, nemate niekto na predaj zimne kolesa na cam? dakujem

lenka1108
6. feb 2013

@danula2 aj mne prave prisiel jade green 🙂 len neviem kde kupit fusak na rocne babo

leony83
6. feb 2013

ahojte baby. chcem sa poradiť so skúsenejšími mamičkami ohľadne bugaboo. mám 3 mesačnú dcérku, kočík mám bug. cameleon s elodie details fusakom- apple of my eye.
po synovi mám ešte bee plus, červený (ružová strecha je už na ceste 😉 . chcem používať už aj bee, ale neviem, či tam stačí ten fusak, alebo mám objednať aj ten baby coccoon???

lupatko
6. feb 2013

@leishmania a ten BGB fusak je asi skôr taký prechodný, že? alebo ten artic je aj na takú echt zimu?

janinna11
6. feb 2013

Baby, neviete mi prosim poradit? Po dlhom vahani som sa rozhodla, ze chcem BGB Bee, ale snivam o All Black, no mm ma odhovara, e na ciernej konstrukci budu viac vidiet skrabance ako na striebornej. Ja mam teutonku a na tej striebornej konstrukciii teda vidiet skrabance dost, lebo pod tym je taky tmavsi nater...
Tie, co tu mate All Black, prosim Vas, poviete mi, ako je na tom na black konstrukcia? Su tam velmi vidiet skrabance? Kocar chceme hlavne preto, ze vela cestujeme, takze skladanie a rozkaldanie bude caste, pricom vznika dost skrabancov, Dakujem 🙂

leishmania
6. feb 2013

@lupatko podla mna ten bgb fusak v pohode zvlada bratislavsku zimu ked do toho dieta teplo oblecies. ale neni to ED. ale podla mna teplejsie ako lodger.

petkahaa
6. feb 2013

@janinna11 ahoj,ja som tiez chcela all black,ale odhovoril ma priamo predajca,vraj su tie skrabance brutal vidiet..tak som kupila ten denim. ale kedze ho nemam,az tak poradit ti neviem 😉

janinna11
6. feb 2013

@petkahaa Dakujem, tak ja este pockam, ked to je najhorsie, ze all black nikde v kamennej nemaju, kedze je to limitka, rada by som to videla nazivo, ale ked je taky peknyyyyyyy 🙂

kilian
6. feb 2013

@janinna11
@petkahaa na all blackovi sa tvoria podla mna ovela menej skrabancou ako na striebornej konstrukcii.strieborna je nachylnejsia.

petkahaa
6. feb 2013

inak,keby bola dcerka mensia,tak hned kupim ten najnovsi-neon pop,ten je neskutocny! all blackov je uz dost,neon som este na ulici nevidela.. 😎

petkahaa
6. feb 2013

@kilian vraj nie.na striebornom su aj skrabance strieborne.ta cierna je nastriekana,takze ked sa poskrabe,skrabance su strieborne a na ciernej svietia..

janinna11
6. feb 2013

@petkahaa No mne sa zase pasi na All black, ze sa hodi ku vsetkemu a milujem ciernu, das tam akukolvek striesku, fusak, a na neone su dve farby - tmavomodra a zlta, nie vsetko sa k nemu uz hodi..
Boze ake banality tu riesim.... nepodstatne veci...:(

kilian
6. feb 2013

@petkahaa ked myslis.vymenila som ich uz mnoho,tak viem o com hovorim.ale asi sa predajca vyznal...

petkahaa
6. feb 2013

@janinna11 🙂 ale pokial si to uvedomujes,ze su to banality,tak je to ok 😉 treba si aj radost urobit.a mas pravdu,k ciernej pojde vsetko.

janinna11
6. feb 2013

@petkahaa 🙂 Ved ano Peti, ale niekedy mi to pride tak sebecke, ked tu citam, ake maju niektore mamicky problemy.
Ale ako pses, treba sa aj potesit. Ja som hlavne hladala maly, lahky kocik, ktory mozem dlhsie pouzivat, nakolko som tehu a maly ma 15kg, lahsie sa mi s nim chodi po meste, ked mam k dispozicii kocik, lebo ho nemozem nosit a on sa tak rad mojka. Ale nastastie aj rad vozi v kociku, a chcem ho na leto vyuzit aj pre malinke babatko. Mam este teutonku, ale trojkolesovu, a s tou mam problem vyjst po schodoch, nakolko sa stahujeme....
Dnes sa musim rozhodnut, ale uz som aj rzmyslala, ze si kupim len taku tu tycinku, co sa pouziva na skrabance na auta a na ciernom to zatretie menej vidno ako na striebornej, pripadne aj lak na nechty bude ucinny 🙂
Teraz mam Quinny Senzz, kupila som od ruky v lete, ale na striebornej brutalne vidno tie skrabance...

veronique.ba
6. feb 2013

@nelinqua Oki 🙂 teoreticky ak by sa pridala ešte nejaká mamička, tak by sme to mohli objednať 🙂 i keď ideálne by bolo, keby si niekto odtiaľ objednával kočík, potom by sa poštovné neplatilo 😵

lencuskac
6. feb 2013

@janinna11 ahoj. Ja som mala bugaboo cameleon all black a teraz mám cameleona so striebornou konstrukciou a musím povedať že menej skrabancou som mala na all black konštrukcii a aj tam boli menej vidieť. Veľa šťastia pri výbere.

lentila.g
6. feb 2013

@janinna11 @kilian má pravdu..mám a mala som aj aj a čierna je fakt že menej nachylná

janinna11
6. feb 2013

@lencuskac
@lentila.g Kocky dakujem 🙂 v tomto ste mi fakt velmi pomohli, zak teda vecer idem vyplnit objednavku!!! Dakujem

andrea999
6. feb 2013

@petkahaa na all blackovi škrabance nie sú strieborné... 🙂

petkahaa
6. feb 2013

@andrea999 no to ste ma velmi nepotesili..ten all black sa mi fakt viac pacil,ale dala som na radu predajcu,myslela som ze sa vyzna. aspon nabuduce budem vediet ze mamicka so skusenostami vie viac ako ujo predavac 😉

face
6. feb 2013

@petkahaa Ale denimové je také krásné 🙂

silviatt
6. feb 2013

@janinna11 ja mam cameleon na ciernej konstrukcii a skrabance nie su vidiet. Predtym som mala striebornu a myslim, ze na nej to bolo viac vidiet.