Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

katunka82
11. feb 2013

Ahojte premyslim o koupi Bugaboo.. jen nevim jestli Camelon nebo Bee plus. Jak jste s nima spokojene, nejake plusy, minusy.... Jak se vam s ni jezdi ve snehu a je jen na hladke asfatlove chodniky ci do nakupnich center, nebo se s nim da pohodlne jezdit i po ne zrovna moc skvelych chodnicich a kostkach (kocicich hlavach), ktere u nas na namesti kvuli historickenu razu mesta zachovali :(
Dekuji moc za vase rady a zkusenosti!!!

ivett
11. feb 2013

@katunka82 ono je hlavně třeba si uvědomit rozdíly mezi Cam a Bee, oba jsou to kočáry úplně parametrově jiné...
Cam je kočár určený od narození do 3 let (reálně počítej, že tam dítě je tak do 2 let, pak už stačí golfky), má hlubokou korbičku, jde do každého terénu, protože má možnost terénních/zimních kol, má přehazovací rukojeť, je lehký, skladný, snadno ovladatelný, perfektně odpružený, jedinou vadou na kráse (pro mě) je sportovní korbička, která je ve tvaru korýtka a mě to nepřijde pro dítě pohodlné, ale spoustě maminek to nevadí, takže to velký problém nebude...
naopak Bee+ je víceméně kompromis mezi golfkama a menším měststkým sporťákem, je taky super odpružený, nerovnost zvládá, ale určitě se s ním nedá vydat do lesa apod., hrboly, polní cestu nebo nějaký lehký terén zvládne...Je lehounký, skladný, super se s ním jede, ale je spíš už pro starší děti, protože nemá nožní opěrku, tzn. že nožičky dítěti visí dolů...Což není přímo vada, rpotože já tam vozím dceru od 9-10m a nohy jí visí až teď, když má přes 2 roky, ta ložná plocha je dost velká, takže kjdyž tam menší dítě leží, stačí ho posunout kosek dál a nožky mu určitě nevisí, max. mu kotníky můžou občas trčet, ale to není žáden problém...
je asi důležité si uvědomit k čemu ten kočár chceš a co od něj očekáváš a jak staré dítě v něm budeš vozit...
i v Bee může být mimino malé, s nějakou vložnou taškou, případně s cocoon fusakem od BGB, ale já bych to brala spíš jako letní variantu nebo provizorní řešení, na podzim, zimu bych určitě brala Cam kvůli hluboké korby...Bee jde do úplného lehu a s tou taškou nebo cocoonem to není problém, ale já bych tam asi tak malé dítko nevozila...

katunka82
11. feb 2013

@ivett jeee moc dekuji za vycerpavajici odpoved. Zjistuji si informace od maminek, nez se vydam na pruzkum do obchodu a nejaka prodavacka mi bude vnucovat to nejdrazsi - jak to bohuzel mnohdy byva ☹ Mam 3 mesicni dceru a chtela bych na jare prejit z hlubokeho do sportaku, to ji bude 5-6 mesicu. Budu porizovat kocarky dva, jeden sportak do mesta, vylety a tak a druhy nejaky joggster na sportovani a do terenu.
Bugaboo se mi moc libi ten bee, jen si nejsu prave moc jista tim, ze tam dam 5-ti mesicni ditko... Bohuzel je malo kocarku, ktere se mi libi, nechci klasiku, mam rada pekne veci 🙂
Tak me napadlo, nemate zkusenost s jidelni stolickou Bloom fresco?

ivett
11. feb 2013

@katunka82 není zač 🙂 já bych možná koupila Cam a časem ho vyměnila za Bee...jako půl roku je dítko fakt ještě malé, sice se na sporťáky už normálně přechází, ale to je asi o pocitu každé maminky...Já měla dceru ve sporťáku v 7m, protože mi v korbě nechtěla být, chtěla vidět kolem sebe, tak jsem ji vozila ve sporťáku v takovém pololehu, i když ještě neseděla, to ničemu nevadí...Bee je na tohle dobrý, dítko může být v úplném lehu nebo pololehu, na léto by to asi bylo už super, pokud bude mít těch 7m, tak bych ji tam možná i dala už, já ho kupovala až na dovču, když malé bylo 9-10m, takže nemám zkušenost s dřívějším použítm, ale myslím, že jsou tu holky, co mají Bee od začátku právě s tím cocoonem a pak už bez...Takže i to se dá takhle řešit...Zase pokud bude nějaký sportovní kočár, tak je Cam podle ě zbytečný, protože terén zvládnete s tím sportovním kočárem asi lépe, teda já osobně bych brala spíš echt sportovní kočár do terénu...
jako sporťák do města je Bee super, ale to je i Cam, no těžká volba...zase je fakt, že hlubokou korbu má člověk chvíli, tak těch 7m v průměru, pak už je podstatný ten s porťák, a to si musí člověk rozmyslet co chce...mě do města stačí Bee, ale nevím co bych říkala, kdybych si Cam nechala a nevadila mi ta sedačka...Je asi třeba si oba vyzkoušet a co bude pocitově příjemnější, do toho jít...

a s židličkou zkušenost nemám...

lentila.g
11. feb 2013

@katunka82 ja som prvého syna dala do bee v máji/jún a boli mu 4,5mesiace a v pohode...
Druhého som mala v bee s vlozkou novorodenec. Ako 3mes.(2tyzdne)v októbri kým sme čakali na camel.
Ja by som v pohode išla do bee na leto a ked budes mat tereňak do hor a sport tak ti je cam.zbytocny

Mám aj tu stoličku Bf max spokojná len je ťažká (výhoda lebo dieťa sa ti nemá šancu prevratit) (je to ako nastavitelná bar.stolicka 😀 )

minicka
11. feb 2013

ahojte baby, prosim poradte tasku na bee+ original bgb sa mi moc nepaci 😝 dakujem za kazdu radu

lupatko
11. feb 2013

neviete ako to funguje na my-babyshop.de? lebo bee maju skladom a saharu az 10-20dni.. poslu naraz alebo beecko mi poslu s tym ostatnym co maju na sklade a saharu mi doposlu?

katunka82
11. feb 2013

@ivett @lentila.g Moc dekuji za vase nazory na Cam i Bee. Pristi tyden pojedeme do Babyparku, tak to obcihnu, vyzkousim a uvidim jak se ve finale rozhodnu.
Rada slysim, ze jidelni stolicka je super, moc se nam libi, doufam, ze budeme spokojeni. Myslis, ze je i pro vetsi deti? Syn ma 3 roky a premyslim, ze bych nejakou bazarovou koipila i jemu, at mame dve stejne a pekne nam to jde do jidelny ke stolu 🙂

andrea999
11. feb 2013

@lupatko Saharu dopošlú

minicka
11. feb 2013

@lupatko mas moznost si to dat poslat vsetko naraz az teda o tych cca 10 dni, alebo doposlu...

andrea999
11. feb 2013
ustrachana
11. feb 2013

baby kolko trva dodanie z my- babyshop? lebo akoze ja mam dojem, ze moje becko ide do Brna minimalne z ameriky.a este aj okruznou jazdou, vrrrrrrrrrrrr

minicka
11. feb 2013

@andrea999 tie su krasne, rozmyslam prave nad niektorou a ktoru konkretne mas? a skusenosti...nie su moc velke?

minicka
11. feb 2013

@ustrachana mne prislo asi za 5 dni 🙂

andrea999
11. feb 2013

@ustrachana prvý krát to bolo do týždňa a druhý krát cez dva týždne...to tam v nemecku furt kolovalo,som mala nervy ☹

ustrachana
11. feb 2013

lebo ja mam take nervy, ze dnes som uz vybuchla a zajtra uz asi explodujem uplne 😠 😠 😠 😠 😠

ustrachana
11. feb 2013

a postovne je tam kolko baby prosim vas?

andrea999
11. feb 2013

@minicka ja mám laylu,pozri fotoblog...veľká nie je,akurát sa mi zdá,má aj podložku na prebalovanie,puzdro a termoobal

andrea999
11. feb 2013

@ustrachana nad 400 eur bez pošt...kolko im to trvá?

barca777
11. feb 2013

Ahoj holky, uvažujeme o koupi Bugaboo Cameleon 3, ale zarazila nás ta malá přední kolečka. Dají se dokoupit terénní, ale ta zase nejsou otočná. Budeme jezdit převážně v terénu, často je tu ale bláto, případně mokrý sníh, v lese mokré listí... Máte zkušenosti, jak to zvládá? Píše se, že je vhodný i do terénu, ale nevím, abychom nebyli nešťastní za ty peníze

minicka
11. feb 2013

@andrea999 dakujem akurat pozeram, ja som mala vyhliadnuru chiaru ale ako uz pozeram asi ju uz nemaju, jooj to mam preto, ze zbytocne spekulujem 😠

lentila.g
11. feb 2013

@katunka82 určite...minule som si tam aj ja prdel napchala 😎 jasne že nezatazila lebo však nemám 20kg🙂(tuším je do36)
A ta opierka je vysoká a fakt že som spokojná...starší je dlháň a v pohode mu stačí... A my sme ju využili aj s novorodenec.vlozkou...

ustrachana
11. feb 2013

@andrea999 kocik maju skladom a ja nan cakam uz vyse tyzdna a dnes mi povedali, ze zajtra mozno pride do Brna, ja mam take nervy, ze az.a este ide o kus co mali vystaveny na predajni a nevedia mi povedat ci je ok, no uzasna skusenost.ked som tam kupovala scoota som bola unesena, ze fajn pristup preto som sa rozhodla tam kupit aj becko a uz 4 den pocuvam " mel by prijet" - uz som alergicka na tu vetu.

minicka
11. feb 2013

@barca777 a co tak to nove buffalo? ten by mal byt do terenu ...

andrea999
11. feb 2013

@ustrachana no si spomínam na moje nervy,len som vtedy nemala inú možnosť,kde cam3 objednať...
ale bee+ došlo bleskovo 🙂

ustrachana
11. feb 2013

@andrea999 ja som bez kocika, ked som tam volala skor ako som ho objednala mi pani povedala, ze to tyzdna ho budem mat,preto som ho aj objednala, som fakt netusila, ze preposlat jeden kocik je tak naramne komlikovany proces

lupatko
11. feb 2013

@ustrachana a to si objednávala s my-baby? 😕 ja nechcem tak dlho čakaaaaaať 😅 🤐

ustrachana
11. feb 2013

@lupatko nie, v cechach

lupatko
11. feb 2013

@ustrachana som sa zľakla 😅 dúfam, že ti ho čím-skôr pošlú 😉

lentila.g
11. feb 2013

@ustrachana ja ked som si čokoľvek objednala od nich(okrem kocika cam3 na neho bola ale čakačka) tak v pondelok/utorok a v piatok to bolo na SR(iná kapitola uz bolo dolapiť kariéra )