Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tucika
18. máj 2009

Elfa, moja dcera bola vo vanicke v original fusaku do 11. mesiacov. To hovori za vsetko! 😉

saudi
19. máj 2009

aj moja dcera bola vo vanicke do 8 mesicov s original BGB fusakom, celu zimu az do jari (narodila sa v juli). menila som na sportovu az nikedey v marci. to by si musela mat tak 9 kilove 3 mesacne babo aby sa ti tam nezmestilo, co asi nebude 🙂 takze sa neboj, vanicka je fakt v pohode.

no kalista, aj som si pomyslela, ze to budes mozno ty, len som myslela, ze vy chodite uz v Bee, az teraz som sa docitala, ze si ho predala. btw. pri cameleonovi ti bol uz zbytocny? dumala som, ci vobec kupovat bee, ked cameleon je zatial v pohode.

chantall33
19. máj 2009

Ahojte aj ja mám tento kočík.Z mojej strany "Láska na prvý pohľad" 🙂 už sa teším keď v ňomu budem voziť chrustíka 😵

kalista
19. máj 2009

saudi) mne mala este spinka v kociku a Cameleon je pohodlnejsi na spanie ako Bee. 😉 Bee sme mali len v aute ako 2 kocik, takze ked sme sa rozhodli, ze jeden predame nebolo nad cim rozmyslat. Bee je super, krasne, ale aj tak neprekona Cameleon 😎

yamalie
21. máj 2009

Elfa, nemusis se bat, korbicka je fakt dost siroka a hlavne dlouha. Taky jsem v ni malou vozila dlouho i v orignalnim fusaku, prendavala jsem ji do sportaku jen kvuli vyhledu. Jinak u nas Cameleon taky laska na prvni pohled a jsem s nim spokojena. Neridim a bydlime ve druhem patre bez vytahu, takze jsem hledala lehky kocar a to BGB splnil. Ano, je to na ukor "vychytavek", ale mala je taky spokojena 🙂

flow333
22. máj 2009

ahoj mamky, mam Jane slalom pro, neviem si ho vynachvalit, ale na leto tuzim po Beecku....jane si nechame ako super super na zimu, jednu sme uz prezili a je bomba...viete mi poradit, mate niektora skusenosti s objednavanim zo stranky
http://www.lullabys.co.uk/shop/erol.html

tu je beecko najlacnejsie a maju aj nahradne strechy....

dakujem za odpovede...
😀 😀 😀

diamand
22. máj 2009

flow333 - skus tuto stranku su tam este lacnejsie, ja mam beecko odtial http://www.justkiddingonline.co.uk/ ale neviem ci posielaju na sk, ale to by sa s nimi urcite dalo dohodnut su super

peppapig
22. máj 2009

flow333 ani nevis, jak jsem rada, ze jsi tu post tuto web nebo uz dlouho chci ruzovou strechu a zatim jsem nenasla, kde by je prodavali zvlast, tak jsem moc rada a jenom 28 liber wow 🙂

kalista
22. máj 2009

Flow333) ja som odtial objednavala ruzovu strechu na bee. Do tyzdna som ju mala doma.

flow333
23. máj 2009

takze objednam...diamand...ano su lacnejci ale platis postovne,,,,lullabys maju postovne zdarma...dakujem za rady

diamand
23. máj 2009

flow - ani lullabys nemaju postovne zdarma, postovne zdarma je pri nakupe nad 50 libier na lullabys aj na justkidding webside ale to len v UK (volala som do lullabys)

hanka23
25. máj 2009

Holky, chtěla bych si koupit do Cameleona nějakou podložku, máte někdo - jaká tam nejlépe pasuje? Koukala jsem na podložky od Casualplay a také na MMB několik maminek šije, ale pořád nevím... Zároveň bych chtěla, aby pasovala i do Zappa... Poradíte někdo?

panikocarkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
durica
28. máj 2009

Pekny den!Vie mi niekto poradit,kolko stoji slnecnik na Bugaboo Bee?A ako perete potah?Rozmyslam,ze kupim podlozku z kociku Casuplay.Ma niekto skusenost?

kubinkov
28. máj 2009

panikocarkova je zrušená??? 😨 😨 😨 😝

dianauher
29. máj 2009

ahojte dievcata, nepredavate nahodou niektora bgb CAMELEONA, ale iba sportovu cast? dcerka ma uz totiz 13 mesiacov a tak by nam vanicka bola zbytocna...alebo netusite, ci sa da kupovat nova iba sportova cast? vsade som nasla iba sety aj s vanickou :o( diky moc za odpovede...

saudi
29. máj 2009

co myslite tou podlozkou? kam?
potahy z cameleona som prala normalne v pracke

ooxy
30. máj 2009

ahojte,
moja kamoska ma kocik bgb cameleon...jej dcerka ma 8 mesiacov a 9kg...uz ju ma v sportovej casti...no mne sa ta sportova cast zda mala na to, aby v nej dieta bolo 3 hodiny vonku na spanie...este teraz sa to da...ale ten kocik vyzera tak, ze ked priberie 1kg a narastie 3cm...tak uz don nevojde... je super, ze je lahunky...ale zda sa mi dost maly...

panikocarkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristynakubecova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lul
30. máj 2009

si tu poprve, jediny prispevok v ktorom hned chvalis panikocarkova 😅 zaujimave... skoro ako reklama 😉

astrane
30. máj 2009

Dokonce velmi zajímavé a hned po panikocarkove.......zvláště když má dotyčná paní pozastavený účet na MMB....většinou to mívá nějaký důvod...

kristynakubecova
30. máj 2009

O tom nic nevím. Dřív jsem byla hodně na baby cafe. Kámoška mě poradila koníka. Jsem fanda bugaboo tak jsem koukla hned na tuhle diskuzi. Před časem jsem od paní kočárkové objednávala oblečky z USA. Baby Gap atd. Dřív jsem to brala z Anglie přes jednu paní na MIMI. Ale tam je dobrý tak akorát ten next. V USA mi přišel větší výběr značek , které tady vůbec nejsou. Bylo to super. Myslela jsem že se nějak zapojím do diskuze když mám zkušenost. Toť vše.

kristynakubecova
30. máj 2009

a velice se omlouvám, že reaguji na aktuální příspěvek a ne na 2 měsíce starý, 20 stránek zpátky ☹ .

kalista
30. máj 2009

ooxzy| moja 2 rocna dcera sa v nom citi velmi pohodlne a stale ma v nom kopec miesta.

hanka23
30. máj 2009

Ohledně těch podložek, myslela jsem něco takového: http://www.detske-kocarky.cz/podlozka-casualpla...
Podobné šije i několik maminek na MMB. Jak bylo teď teplo a dcera mi v kočárku usnula, tak pak byla celá zpocená a potah pod hlavičkou byl úplně mokrý. Napadlo mě, že by ta podložka trochu pomohla, kdyby byla bavlněná nebo froté, protože ten canvas potah moc pot nesaje. Ale zas aby tam seděla a já ji nemusela furt rovnat 😒

vera21
30. máj 2009

Ahoj Hanka, ja som mala podlozku Casual - Ruiz de la Prada ku mojmu Buzzu....Chcela som ju pouzit aj do Bee, ked som ho kupila, ale nesedi tam - je moc siroka, takze tuto nekupuj, vyzeralo to otrasne. No a nie je vobec nejaka bavlnena, aby sala pot, je to taky nie moc "savy" matroš 🙂 Pre nas bola vyhovujuca v tom, ze ked sa zaspinila, alebo zaomrvinkovala, len sme vyprali alebo vytriasli a bolo 🙂 uz som ju predala

durica
31. máj 2009

Ahoj Hanka,mozes mi poslat adresu na moju postu na pani,co sije tie podlozky?Nenasla som to tam.Chcela som niaku podlozku,ked bude teplo,aby sa mala tak nepotila,dakujem.

astrane
31. máj 2009

nemyslela jsem to zle,...jen mi to přišlo jako dost zvláštní náhoda...toť vše... 😉....a jsem v tomhle poněkud podezíravá....
Jinak já fanda do těhle kočárků nejsem,ale stejně mě zajímá,co se na nich jiným maminkám líbí 😉
Ad podložky-na MMB si můžete nechat ušít dle vlastního přání na míru...je tu o tom diskuse a holky si to tam dost chválí.... 🙂

kristynakubecova
1. jún 2009

V pohodě. Já jen, že to na mě dělalo dojem jako že tu nejsem vítaná. Já tyhle kočárky miluju. Jsou naprosto fantastický leč je to stále moje nesplněné přání. Takže jsem si říkala, že si tu o nich třeba fajn pokecám. A zkušenost, kterou jsem měla s paní mi připadala jako fajn vstup. 🙂 😉