• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

9. októbra 2017 
@lupatko nie,nemaju
13. feb 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lupatko xxxlutz nie tam len osobne
13. feb 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mecavi vďaka, idem to pozrieť :wink: my sme minule tiež skoro šli.. sme sa chystali do hainburgu na nákup ale stavili sme sa ešte cestou tam u svokrovcov a svokra sa pýta, že a pas máte? no nemáme :sweat_smile: tak sme im ho tam nechali na hoďku, tak sa tešili jak malé deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian @mecavi tak ste ma predbehli :sweat_smile: Ďakujem :slight_smile:
13. feb 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hermiliona vítaj doma:slight_smile: tu sa rýchlo nakaziš bgb strechami,fusakmi,novinkami
13. feb 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaké máte na bee tašky? máte originál nebo nějaké jiné?
13. feb 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla25 Je nááádherný a prezradíš cenu :wink: ? Ďakujem
13. feb 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejka0812 nemam preco tajit :wink: 619€
14. feb 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby šijem podložky a aj striešky na bugaboo cameleon, na bee nie, kedže je tam kostica a dierky a to treba presne a nemam to na čom oskušať
ozaj neviete na donkey pasuju striešky z cameleona?? na fotke vyzeraju podobne
14. feb 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
14. feb 2013 o 20:00 • mecavi
@hviezda22 ta strieska na Cama, co mas teraz v inzeratoch by bola uzasna k plusku Neon, aj v tej farebnej verzii alebo ako jednofarebna.. keby si chcela, zapoziciam ti moju striesku aj s vystuzou :wink:
Baby, mrknite, krasne by sa dal neonik vytunovat aj s podlozkou :zipper_mouth: :grinning:
15. feb 2013 o 05:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@25nikolla25 uzasny je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale teda je fakt skor asi pre chalosa ako pre babu :rolling_eyes:
15. feb 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda ja aj pre babu by som:slight_smile:
V kombinácii s ruzovou niečo ako pozadie tu
15. feb 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lentila.g neviem co by som tam mohla take dat, ja mam missoni a ruzovu strechu. Mne by sa pacilo keby spravili namiesto tej zltej taku fajnovu ruzovu :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@finda mne sa tiez sko paci pre chlapca...neviem si v nom predstavit babu ale to asi preto ze mam doma vajcaka :grinning:
15. feb 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hviezda22 ja mam donkey aj cam no bohuzial striesky su odlisne nepasuju :-/ kuknem k Vam ak sijete striesky :slight_smile:
15. feb 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona dakujem pekne, dobré vedieť
15. feb 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “bazar”
15. feb 2013 o 19:01 • barbora87
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
15. feb 2013 o 19:04 • mecavi
@barbora87 purple rezervuj pls pre @martinano
15. feb 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Bugaboo Bufallo na babycare.nl :wink:
15. feb 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hviezda22 dám na teba link jednej gotografke zhanala sicku potrebovala vankusik na stoličku. Ok:wink:
15. feb 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mecavi dakujem, možeš :slight_smile:
15. feb 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel Konečně je napadlo na Buffalu udělat systém sklápění kol, jako na Stokke...já si tady tu funkci nemůžu vynachválit :wink: To se ze mně možná ještě "na starý kolena" stane Bgb-maniak :grinning: (to bude mít manža radost :sunglasses: )
15. feb 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder :grinning: sklapat kolesa sa daju aj na came...to nieje nic nove :grinning:
15. feb 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lupatko aký je kočík? :slight_smile:))
15. feb 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mecavi Akurát som ho doskladala. Je svetový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Straaaašne moc ďakujem :wink:
15. feb 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katunka82 Ahoj - ohledně tvého dotazu, kdy se špuntem do Bee+ :slight_smile: My jsme ho pořídili, když byly malé asi 4 měsíce. Kočárek je to perfktní, vychytaný a my jsme max spokojení a nelitujeme ani koruny, co nás stál. V každém případě bych ráda napsala, že dávat do něj menší dítě je takové na houby. Tím, že je sedačka "rovná" (tj. není to korýtko jako u Camu), tak dítě padá do stran a musí vyvažovat, aby sedělo na sedačce rovně. Další věc je ta, že jakmile se mimi začne posazovat, tak ti ležet nebude chtít, ale bude zároveň potřebovat dobrou oporu zádíček, na což je podle mně super nějaký ten korýtkový kočárek, kde je dítko jako ve vajíčku, podepřené ze všech stran. Takže podle tvých kritérií bych šla asi do toho BJ a k tomu jako ten městský sporťák nějaký korýtkový kočár....s tím, že jak mimi vyroste, tak střelíš korýtkový a vyměníš ho za Bee. Bee je podle mně ideální pro větší děti - řekla bych tak cca od 1 roku (samozřejmě se tam dají dát děti i dřív - mimino do vložné tašky atd. ale asi bych to nějak zuřivě nelámala přes koleno a necpala malé dítě zbytečně brzo do golfek :wink: ) My máme Stokke Xplory jako "hlavní" kočár - maximální spokojenost...a k tomu na takovéto popojíždění autem atd. Bee, které je takové dobře mobilní a pohotovostní...a tyto dva kočáry se nám výborně doplňují, že netřeba shánět ještě něco dalšího :slight_smile:
15. feb 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Tak to jsem asi blbá já teda :grinning: My Cam nemáme, ale něco málo jsem nastudovala z videí atd., aby mi něco neuniklo... A na videu jsem viděla, že pro jízdu po písku atd. se tam oddělá sedačka a odcvaknou přední kola...ale nesklápělo se to jako Xplory a teď i to Buffalo... Takže na Camu to jde taky sklopit, jak to leží běží...jedu,jedu...schody...cvak-sklopím a jdu? :slight_smile: Musím si rozšířit obzory :wink:
15. feb 2013 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder na xplory sklapas spolu so sedackou a pri came to nedomysleli...sklapaju sa tak,ze najprv musis dat Dole sedacku,sklopit a zase nacvaknut sedacku....:wink:
A pri buffiku to Bude urcite to iste,lebo konstrukcia je ta ista ako z donkey,len bez kosika vedla.
16. feb 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok