Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
13. feb 2013

@lupatko nie,nemaju

mecavi
13. feb 2013

@lupatko xxxlutz nie tam len osobne

lupatko
13. feb 2013

@mecavi vďaka, idem to pozrieť 😉 my sme minule tiež skoro šli.. sme sa chystali do hainburgu na nákup ale stavili sme sa ešte cestou tam u svokrovcov a svokra sa pýta, že a pas máte? no nemáme 😅 tak sme im ho tam nechali na hoďku, tak sa tešili jak malé deti 😀 😀 😀 😀

lupatko
13. feb 2013

@kilian @mecavi tak ste ma predbehli 😅 Ďakujem 🙂

lentila.g
13. feb 2013

@hermiliona vítaj doma🙂 tu sa rýchlo nakaziš bgb strechami,fusakmi,novinkami

pettom
13. feb 2013

jaké máte na bee tašky? máte originál nebo nějaké jiné?

ejka0812
13. feb 2013

@25nikolla25 Je nááádherný a prezradíš cenu 😉 ? Ďakujem

25nikolla25
14. feb 2013

@ejka0812 nemam preco tajit 😉 619€

hviezda22
14. feb 2013

baby šijem podložky a aj striešky na bugaboo cameleon, na bee nie, kedže je tam kostica a dierky a to treba presne a nemam to na čom oskušať
ozaj neviete na donkey pasuju striešky z cameleona?? na fotke vyzeraju podobne

mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink31
15. feb 2013

@hviezda22 ta strieska na Cama, co mas teraz v inzeratoch by bola uzasna k plusku Neon, aj v tej farebnej verzii alebo ako jednofarebna.. keby si chcela, zapoziciam ti moju striesku aj s vystuzou 😉
Baby, mrknite, krasne by sa dal neonik vytunovat aj s podlozkou 🤐 😀

finda
15. feb 2013

@25nikolla25 uzasny je 😵 😵 😵 Ale teda je fakt skor asi pre chalosa ako pre babu 🙄

lentila.g
15. feb 2013

@finda ja aj pre babu by som🙂
V kombinácii s ruzovou niečo ako pozadie tu

finda
15. feb 2013

@lentila.g neviem co by som tam mohla take dat, ja mam missoni a ruzovu strechu. Mne by sa pacilo keby spravili namiesto tej zltej taku fajnovu ruzovu 😀 😀 😀

25nikolla25
15. feb 2013

@finda mne sa tiez sko paci pre chlapca...neviem si v nom predstavit babu ale to asi preto ze mam doma vajcaka 😀

hermiliona
15. feb 2013

@hviezda22 ja mam donkey aj cam no bohuzial striesky su odlisne nepasuju :-/ kuknem k Vam ak sijete striesky 🙂

hviezda22
15. feb 2013

@hermiliona dakujem pekne, dobré vedieť

barbora87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kilian
15. feb 2013

@barbora87 purple rezervuj pls pre @martinano

vorllinka
15. feb 2013

Bugaboo Bufallo na babycare.nl 😉

mecavi
15. feb 2013

@hviezda22 dám na teba link jednej gotografke zhanala sicku potrebovala vankusik na stoličku. Ok😉

hviezda22
15. feb 2013

@mecavi dakujem, možeš 🙂

klarawerder
15. feb 2013

@bebel Konečně je napadlo na Buffalu udělat systém sklápění kol, jako na Stokke...já si tady tu funkci nemůžu vynachválit 😉 To se ze mně možná ještě "na starý kolena" stane Bgb-maniak 😀 (to bude mít manža radost 😎 )

kilian
15. feb 2013

@klarawerder 😀 sklapat kolesa sa daju aj na came...to nieje nic nove 😀

mecavi
15. feb 2013

@lupatko aký je kočík? 🙂))

lupatko
15. feb 2013

@mecavi Akurát som ho doskladala. Je svetový 😵 😵 😵 Straaaašne moc ďakujem 😉

klarawerder
15. feb 2013

@katunka82 Ahoj - ohledně tvého dotazu, kdy se špuntem do Bee+ 🙂 My jsme ho pořídili, když byly malé asi 4 měsíce. Kočárek je to perfktní, vychytaný a my jsme max spokojení a nelitujeme ani koruny, co nás stál. V každém případě bych ráda napsala, že dávat do něj menší dítě je takové na houby. Tím, že je sedačka "rovná" (tj. není to korýtko jako u Camu), tak dítě padá do stran a musí vyvažovat, aby sedělo na sedačce rovně. Další věc je ta, že jakmile se mimi začne posazovat, tak ti ležet nebude chtít, ale bude zároveň potřebovat dobrou oporu zádíček, na což je podle mně super nějaký ten korýtkový kočárek, kde je dítko jako ve vajíčku, podepřené ze všech stran. Takže podle tvých kritérií bych šla asi do toho BJ a k tomu jako ten městský sporťák nějaký korýtkový kočár....s tím, že jak mimi vyroste, tak střelíš korýtkový a vyměníš ho za Bee. Bee je podle mně ideální pro větší děti - řekla bych tak cca od 1 roku (samozřejmě se tam dají dát děti i dřív - mimino do vložné tašky atd. ale asi bych to nějak zuřivě nelámala přes koleno a necpala malé dítě zbytečně brzo do golfek 😉 ) My máme Stokke Xplory jako "hlavní" kočár - maximální spokojenost...a k tomu na takovéto popojíždění autem atd. Bee, které je takové dobře mobilní a pohotovostní...a tyto dva kočáry se nám výborně doplňují, že netřeba shánět ještě něco dalšího 🙂

klarawerder
15. feb 2013

@kilian Tak to jsem asi blbá já teda 😀 My Cam nemáme, ale něco málo jsem nastudovala z videí atd., aby mi něco neuniklo... A na videu jsem viděla, že pro jízdu po písku atd. se tam oddělá sedačka a odcvaknou přední kola...ale nesklápělo se to jako Xplory a teď i to Buffalo... Takže na Camu to jde taky sklopit, jak to leží běží...jedu,jedu...schody...cvak-sklopím a jdu? 🙂 Musím si rozšířit obzory 😉

kilian
16. feb 2013

@klarawerder na xplory sklapas spolu so sedackou a pri came to nedomysleli...sklapaju sa tak,ze najprv musis dat Dole sedacku,sklopit a zase nacvaknut sedacku....😉
A pri buffiku to Bude urcite to iste,lebo konstrukcia je ta ista ako z donkey,len bez kosika vedla.