• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

27. mája 2017 
23. feb 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona kocikomania.sk ma tie haky tiez
23. feb 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael kocikomania vraj uz neexistuje...
23. feb 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ani cez fb?
23. feb 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael na fb kocikomania je,ja som asi pred tyzdnom odtial kupovala tiez tie haky :wink:
23. feb 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, prosim poradte, ake tasky na Beecko mate a su good vyzorovo aj velkostne???? ci je to jedno?? mne sa nejako nempaci ked si tam zavesim kabelku :frowning2:
23. feb 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky chcem sa poradit zvazujem kupu bee pripadne bee plus a rada by som kupila od nnejakej kocky zachovaly :slight_smile: poradite mi na co si davat pozor a ktory a preco si skor vybrat? pisali ste tu nieco ze hrkaju kolieska predne a ze sa to da riesit dakymi gumkami ci cim kde to zozeniem len tou registraciou alebo aj inde?? a ako to riesite cez zimu aky nanoznik si davate na bee ci je nejaky speci fusak?? som v bugaboo nova :slight_smile:)))velmi ma oslovil je naaadhrny predavam koli nemu moje PP :slight_smile:dakujeeem :slight_smile:
23. feb 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miia16 http://www.predeti.sk/jj--taska-na-kocik-mode--pink-daisy---detail-RRJ1000301.aspx
ja mam tuto, presne tak upevnenu pomocou hacikov ako je to na obrazku :wink:
23. feb 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelinqua no tak je krasna ale musim kupit neutralnu kvoli roznym farebnym strieskam:slight_smile:)) nech nechodime ako cirkusanti :grinning:
23. feb 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael tam asi je, ja len ze ja som od nej kupovala kedysi Plusko , a uz som si potom vsimla neskor ze nema uz tu stranku...
23. feb 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael dakujem za pomoc, no ani mne to nejde otvorit ta stranka, ale aj tak dakujem :slight_smile:
24. feb 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pasuje tato taska aj na Beecko????? hmm http://www.bugaboo.com/product?id=6826
24. feb 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona na fb je..dnes pisala, ze ich ma este niekolko skladom :slight_smile:
24. feb 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael dakujem, uz som sa jej tam ozvala :slight_smile:
24. feb 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona ak by si ich nezohnala, daj vediet:slight_smile: v utorok idem do obchodu kde ich maju, tak ich mozem kupit a poslat :wink:
24. feb 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelinqua ty si pokladik, zatial som ich stale nezohnala.ale este ti dam urcite vediet, ak sa mi pani z facebooku neozve :slight_smile: DAKUJEM ZA OCHOTU!
24. feb 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mecavi - ahoj, mam klasiku Cameleon 3.
24. feb 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel - dakujem za foto. ja nemam limitovanu ediciu, ale asi aj pri klasike je to ok. Zajtra som v BA, tak sa mrknem priamo v predajni na kociky.
24. feb 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky bude to vyzerat blbo, ked si chcem kupit na moj cam ciernej konstrukcie fialovu striesku a este k tomu budem v nom vozit chlapca :slight_smile: asi hej ze? nazivo som ju ani nevidela ale takto na nete to je pekne.neviem co si kupit.k ciernej konstrukcii je to ine.
24. feb 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hermiliona pekne to bude ;)
24. feb 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som tu nová. Neviete prosím vás o nejakom videu na nový Buffalo? Veľmi sa mi pozdáva.mam teraz cam a budem mat bee ale premýšľať že cam vymenim za Buffalo. A ešte jedna otázka. Kde sa dajú zohnať tie skejtiky aj so sedackou? A dajú sa pripevnit aj na bee+? Nepredáva tu niektorá z vás taký? Ďakujem za info kocky.
24. feb 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zan33 ja mam doma cam 3 odfotim ti to? :slight_smile:)) mne sa zda vsetko na nom v poriadku, daj fotto aj ty:slight_smile:))
24. feb 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona neries to ci chlapec alebo dievca mne sa paci ta royal a tiez ju kupim pre dievcatko ;-D ak sa ti nebude pacit predas:slight_smile:)) striesku
24. feb 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona bude to pekne, nedavno som to videla, ale na Bee +, kuk album http://www.modrykonik.sk/fotoblog/janocka/album/bugaboo-bee-plus/
24. feb 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, chtěla jsem vás moc poprosit o radu, chci si objednat Bee all black, ale z doslechu vím, že na německých stránkách to výjde levněji..... Chtěla jsem se zeptat, přes jaké spolehlivé stránky jste objednávali vy? Když mají napsáno , že je zboží na skladě, jak dlouho trvá než dorazí do ČR?
25. feb 2013 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladymacbeth pozri stranu 411 tam sme o tom pisali :slight_smile:
25. feb 2013 o 03:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista
@mecavi
@tanija133 dakujem, tak prikupime aj tu :slight_smile:
25. feb 2013 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte! neviete kde zoženiem strechu soft pink na bee plus???? nemáte niektorá podložku do kočíka od elodie details? chcem objednať apple of my eyes a neviem či mi bude pasovať do bgb??? a posledná otázka :wink: nevideli ste niektorá naživo tú novú farbu na striešku - korall???
25. feb 2013 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte beeckarky :wink:, prosim Vas je niekde mozne odskusat beecko nazivo, ze tam posadim dieta a tak. Neviete kde ho maju vystavene. Dik
25. feb 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leony83 podložka elodie pasuje do Pluska super, a odkud ji budeš objednávat? Díky :slight_smile:
25. feb 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok