Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kajakaja77
27. feb 2013

@lentila.g fusik ešte neviem cenu ale bude aj ten....- ale myslím cena bola cca 130 eur

chichinka
27. feb 2013

@kajakaja77 tak ja si myslim, ze su maminky ktore by zan tych 1220 eur dali, teda ze by si zan priplatili. Ale 1500 uz je moc len za design, to myslim ze by uz manzelia zakrocili 😀. Inak je podla mna krasny a rovnako aj Sahara - ta mi pride trosku veselsia ako Viktor 🙂

chichinka
27. feb 2013

@kajakaja77 fusak od Viktora bude mnamka 😵 strasne by sa mi pacilo ho mat, keby som mala cam...len neviem ci by sa hodil do sportoveho vzhladu buffika. 😕

kajakaja77
27. feb 2013

@chichinka no teda musím pozisťovat a možno by bola aj tá.... 🙂

kajakaja77
27. feb 2013

@chichinka ale určite hej.... Ono to o tom ako si to k tomu nakombinuješ.... 😉

kajakaja77
27. feb 2013

@chichinka a ty chceš buffika že?

chichinka
27. feb 2013

@kajakaja77 Kati ano ano, ja mam na muske buffika.. 🙂 (len syn ma 17 mesiacov, tak neviem ci nepockam az sa druhe babo prihlasi, lebo ak by som ho chcela hned teraz, tak musim bee predat a to mi je dako tazko spravit 🙂 lasku moju koleckovu 😀) ale inak aj ten viktor je krasny, si ho teraz podrobne kukam a ze slintam tu, slintaaam 😵

kajakaja77
27. feb 2013

@chichinka no ja som kočík pri mojom prvom - Jankovi využila naplno az dom3 rokov a potom bugynku takú malú 🙂

chichinka
27. feb 2013

@kajakaja77 a aky si mala prvy kocik? ja stale rozmyslam ci predat bee-cko a Solu a kupit buffika, ci radsej ostat pri bee a potom dokupit pri druhom buffika.. neviem co by bolo naj momentalne...vela vyuzivam kocik, bez neho idem malokedy..len do auta.. ale viem ze by som vyuzila buffik do lesa, na tie vytlky petrzalske a podobne,.. ale teda manzel mi dal ultimatum, pride kocik do rodiny, iny musi ist 😀 teda momentalne mi povedal ze ked buffika, tak bee aj sola musia ist 😀 otras toto, otras! 😀

kajakaja77
27. feb 2013

@chichinka no ja som mala vtedy peg perego AT4 milovala som ho bol super do terénu, mesta a všade.... A potom som mala takú bugynku tak vyzerá ako quiny ta malinka trojkolky zapp ale táto bola polohovateľná ..... No a medzi tym som ich mala habadeeej vystriedala som ich 7 ( kočikov ) ale at 4 bola až domtroch rokov... 🙂

leishmania
27. feb 2013

@chichinka ja pojdem do buffika pri druhom, za par rokov, ak zatial nebude nieco lepsie 😀 ja by som asi pri 1,5 rocnom uz ostala pri beecku alebo ked buffika tak aj nejaky maly kocik k tomu

chichinka
27. feb 2013

@leishmania dakujem babulka za nazor 🙂
@kajakaja77 tak ta AT4 bola sefkou kocikov u vas, co 🙂

kajakaja77
27. feb 2013

@chichinka to teda milovala som ho pre jednoduchosť a účelnosť a preto som sa s ním lúčila veľmi nerada..... Vieš ktorý to bol?

kajakaja77
27. feb 2013

🙂 @chichinka toto bol on ja som ho mala v běžovo čiernej..... 😀 a mal obrovský nákupný košík ale taý veľký už nemal žaden a myslím ani nie je na trhu taký..... Ale to bolo v 2005 roku.....

chichinka
27. feb 2013

@kajakaja77 brio smile ma teraz slusny kosik, aspon na obrazku 🙂 tak super ze tak dobre sluzil 😵 to je super ked takato dolezita vec sadne, mne sa aj na Buffiku paci - ze ma vacsi kosik, aj strieska ide viac otvorit (to peg perega maju, ze? tusim aj tento to mal) a vacsie kolecka, madlo...cize v podstate rovnake veci splna aj tento 🙂 akurat asi predne kolieska sa netocili, ze?

ladymacbeth
27. feb 2013

Holky prosím vás, na internetu jsem našla bugaboo bee za 11.900,- včetně střišky, platba tam jde jen předem kartou... Máte prosím někdo zkušenosti z obchodem www.usarinky.cz??? Nejedná se o nějaký podvod? 😒

kajakaja77
28. feb 2013

@chichinka no to bolo to čo mi vtedy vyhovovalo, lobo čo boli modely potom tak tým sa už točili a bolo to zlé.... Už to nebol ten super stabilný a pevný kočík.... Ej bolo to niečo podobné ako buffalo..... Ale mne tak vyhovuje aj moj stokkaćik.... Našťastie..... 🙂

lumosa
28. feb 2013

@ladymacbeth Máme z obchůdku u Šárinky židličku stokke a spokojenost velká, přišla tak jak paní slibovala, teď budeme objednávat taky kočárek, nevím jestli bugaboo nebo stokke, ale každopádně obchodu důvěřuju. 😉

face
28. feb 2013

@ladymacbeth Mě tam odrazují ty dlouhé dodací lhůty, jinak jsem tam chtěla objednat fusak. A myslím, že všude je zvykem možnost platit na dobírku, takže když obchůdek vyžaduje platbu předem, je to trochu zvláštní, takhle se v dnešní době neobchoduje. A hlavně se nejedná o oficiálního dovozce Bugaboo ...

klarawerder
28. feb 2013

Baby, potřebuju poradit... Máme Beečko s electric blue stříškou...a vymýšlím podložku... Nevíte o nějaké, která dobře sedí? Četla jsem, že prý sedí Elodie details...ale pokud tato, tak který vzor by tam vypadal dobře?? Máme holku... Dík za rady, už jsem nad tím uvažovala takovou dobu, že ještě chvíli a asi by mi praskla hlava 😀

ladymacbeth
28. feb 2013

@face No mě se to taky moc nezdálo, ale májí v obchodních podmínkách vedeno, že kočárky musí platit předem a proto mají u dovozce takou cenu..... ale cena je to fakt dobrá... obchod je registrováný jak na zboží.cz tak mmb, tak doufám, že to bude ok, asi to risknu...

ladymacbeth
28. feb 2013

@lumosa tak to jdi mš potěšila asi ho tam objednám 😀

zuzanamv
28. feb 2013

ahojte, chcem sa opytat, ci niekto z vas kupoval niekde nahradne kolesa na bee plus.
Totiz, zacalo mi jedno tak cudne sustat, manzel hovori, ze je vytlcene lozisko, alebo co. Zrejme sa to stalo, ako sme sli po snehu parkrat. Je to dost otravne, tak by som ho chcela vymenit.
Mate tip, odkial je to najvyhodnejsie?
Vdaka!

chavele
28. feb 2013

Baby, prosim Vas, poradte mi, potrebovala by som jarno-jesenny fusak do cameleona s L-sedom. Aky mate vy ? S cim ste spokojne ?

lumosa
28. feb 2013

@ladymacbeth tak jsem volala ještě kamarádce,ta si objednávala kočárek xplory a říkala,že jí se dodání zdrželo o 10 dní,ale za čekání jí poslali i přebalovací tašku zdarma,takže taky spokojená. No a ona právě básní,jak je stokke super,tak nevím pro kterej se rozhodnout.Oni jsou už asi dlouho na internetu,objednavala jsem tam tenkrát batoh pro kluka a byl doma za týden a fakt pěknej,a to už je asi dva roky. 🙂

minicka
28. feb 2013
ladymacbeth
28. feb 2013

@lumosa já mám pravě stokke a chci bee + na střidačku.... Ani mi nejde o čekání, stejně ho chci na jaro... Důležitý je pro mě, že jim pošlu dopředu peníze a oni mi v pořádku pošlou kočar 😀 už psalo víc lidi do ip, že obchod je ověřený a spolehlivý. 🙂

miia16
28. feb 2013

@wilsonka a kto ti ju sil? das mi kontakt? to mas taku sustakovu..ci klasicka latka?

lumosa
28. feb 2013

@ladymacbeth to asi nakonec taky zvolím, stokke na začátek a pak bee, fakt se mi líbí oba dva. A se stokke spokojenost? myslim celkově,kvalitou atd.?